Įkraunama...
Įkraunama...

Teddy meškiukai ir jų draugai (XV tema), Siuvame,

visi visi nuostabus wub.gif
Atsakyti
Žinių apie kursus įkvėpta rodausi iš aš smile.gif

Meškius

user posted image

ir jo draugas lininis

user posted image
Atsakyti
As ir Morka, mielas Obuoliukas)))) Ir Avietinis Drambliukas wub.gif
Atsakyti
Sakykit, kaip manote, ar galima skalbti ar kaip nors valyti medziaginuka meskiuka: snukutis siuvinetas, rankytes ir kojytes sujungtos siulu. Aciu smile.gif Baltas teplu, apdulka - kaip toki priziureti?
Atsakyti
Nežinau kokia medžiaga, bet paprastai medžiaginius, lininius ir pan. arba švelnioj skalbimo mašinos programoj arba rankom skalbiu. Rankom tai putose gerai pamirkau, praskalauju ir viskas. Paskui už ausų pakabinu, kad išdžiūtų biggrin.gif Jei letenėlės nelabai tvirtai laikosi tai gal rankomis saugiau - ne taip makaluosis. Dar variantas jei tik dėmelė - drėgnu skudurėliu.

Kas buvote kursuose dviejų dienų? Labai jau smalsu kokie įspūdžiai, nes labai, labai norėjosi, bet... ne visiems norams lemta išsipildyt.
Atsakyti
Jei skalbimo mašina - būtinai užsiūnu maišelyje. Na, iš kokios nedažančios medžiagos ar senos maikės sukurpiu, įkišu žaislą ar kelis ir viršų užsiūnu. Tada ne taip nusitabaluoja.
Atsakyti
Aciu pašnekutė, As ir Morka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(As ir Morka @ 2014 11 01, 16:41)
Kas buvote kursuose dviejų dienų? Labai jau smalsu kokie įspūdžiai, nes labai, labai norėjosi, bet... ne visiems norams lemta išsipildyt.


Laba diena, meškiniautojos))) Kursai praėjo fantastiškai, žmonių, aišku, galėjo būti ir daugiau, bet ir taip buvo gražu. Pasirodo, forume negalima dėti skelbimų dėl tokių kursų, kurie vyksta kartą per 100 metų doh.gif Paaiškino, kad tai ne dalijimasis reikalinga informacija, o komercinė reklama. Nors apie jokų uždarbį čia kalba net neėjo. Džiaugiuosi, kad Svetlana atvažiavo pas mus, net ir man buvo įdomu iš jos pasimokyti! 4u.gif Tikiuosi pavyks dar ką nors pas mus prisikviesti - kokį teddy autorių)))) Kam įdomu bus gauti tokias naujienas, parašykite man až. Ir jei kada ką nors žinosiu - pranešiu drinks_cheers.gif

Štai keletą nuotraukų iš master-klasės:

user posted image

user posted image

Čia visa burys mažiukų meškiukš ir mano drambliukas)))
user posted image

Štai čia mano YouTube kanale yra ataskaita apie kursus su nuotraukom ir video))) Šiaip ten yra jau nemažai įdomaus - užsukite 4u.gif
Atsakyti
Tiesa, vienas meškiukas pabego, nesulaukęs fotosesijos ax.gif
Atsakyti
O kaip smagu tokio reportažo sulaukti. Seilė nutįso biggrin.gif Dėkui 4u.gif
Atsakyti
Sveikos meškų mergaitės smile.gif

Kur jūs perkate kailiukus meškiukams ?

Ar būna tokių nuostabių siuvimo pamokėlių Kaune ?
O gal yra koks meškinėtojų klubas ?
Atsakyti
Im-bear kaip gražu viskas wub.gif
Atsakyti