Įkraunama...
Įkraunama...

Teddy meškiukai ir jų draugai (XV tema), Siuvame,

Gražuoliai wub.gif
Atsakyti
Sveikos. Taip jau susiklostė, kad praeitų metų pabaiga ir šių pradžia prabėgo Australijoje. Tikrame rankdarbiautojų rojuje. Nes ten galite rasti visko ko tik širdis užsigeidžia, ką tik galite sugalvoti, kad jums reikia. Ir jų mažų miestelių rankdarbių parduotuvės tokio lygio, kad nei Kaunas ar Vilnius neturi.
Man pasisekė Sidnėjuje aplankyti Melissą Kemp ir jos parduotuvę skirtą meškų kūrybai. Keletas nuotraukų iš ten.
user posted image...user posted image..user posted image..user posted image

user posted image...user posted image...user posted image...user posted image

P.S. nuotraukoje Melissa Kemp
Atsakyti
[quote=Arbatėlė,2014 02 25, 13:29]
Sveikos. Taip jau susiklostė, kad praeitų metų pabaiga ir šių pradžia prabėgo Australijoje. Tikrame rankdarbiautojų rojuje. Nes ten galite rasti visko ko tik širdis užsigeidžia, ką tik galite sugalvoti, kad jums reikia. Ir jų mažų miestelių rankdarbių parduotuvės tokio lygio, kad nei Kaunas ar Vilnius neturi.
Man pasisekė Sidnėjuje aplankyti Melissą Kemp ir jos parduotuvę skirtą meškų kūrybai. Keletas nuotraukų iš ten.

Nuostabu! wub.gif Aciu, kad pasidalinai mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas vakaras,

as vakar netycia uzklydau i sia tema... perskaiciau tris temas.. visa nakti negalejau uzmigti man tie meskiai sukosi galvoj... visu jusu jie nerealus, nei vieno negaliu issirti... ir tie netobuli tiek turi grozio savi, kartais uzsispoksojus atrodo jog jie padaryti kaip gyvi ir prasnesk zmogaus balsu su savo istorija... niekada negalvojau kad siusiu zaisliuka... bet tikrai siusiu... einu prisiminti projketavimo ziniu ir susimaketuoti meskiukui galva:) dar nelabai suprantu kaip ta nosyte pasidaro... kad veidukas eina pusiau plaukuotas pusiau skustas... bet darysiu kol pasidarys:) aciu jums uz ikvepima... kita karta ateisiu su nuotrauka ir su nauju draugu:) tikiuosi man pavyks:))

Merginos Jus turit auksines rankas lakia vaizduote ir dideles sirdis:)

Linkejimai visoms is pajurios:)
Atsakyti
Tiesiog temai atnaujinti wink.gif

user posted image

user posted image

Atsakyti
Sveikos meskiuku myletojos,

Tokie grazus tie jusu visu meskiukai su plauku ilgesniu wub.gif Atsirado noras ismeginti pasisiuti smile.gif Gal galetumete pagelbeti ir pasidalinti informacija kur Vilniuje ar internetu isigyti meskiuku siuvimui medziagyciu, kailiuku? kur pigiau? ar yra dar kokios nors su plauku medziagytes panasios i kailiuka?

Buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
Pirmą meškiuką reikia pasiūti iš tikro moherinio kailiuko smile.gif Tiesiog taip lengviau.
Atsakyti
QUOTE(Arbatėlė @ 2014 03 22, 19:36)
Pirmą meškiuką reikia pasiūti iš tikro moherinio kailiuko smile.gif Tiesiog taip lengviau.

aciu uz patarima 4u.gif o ir labai jau grazus ie is jo, o va kur isigyti ir dar nepermoketi blush-anim-cl.gif
prasau, pasidalinkit kas nors savo patirtimi smile.gif galit i az parasyti wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ataner.s: 22 kovo 2014 - 21:11
Sugalvojau paskaityti nuo pat pirmos jusu temutes ir geda del savo klausimu pasidare, nes viskas tikrai juk senai aptarta blush2.gif ir tuo paciu net pavydu pasidare smile.gif taip smagiai jus pradejot meskiukus siuti, mokintis kartu smile.gif Im-bear pasirode isvis nerealus zmogutis - sitiek informacijos, tiek patarimu visoms dalijo smile.gif Kaip gaila, kad tuomet nebuvau uzklydusi.
Atsakyti
Aš irgi temos pagyvinimui atitempiu dar žieminės meškos foto. 9 cm tai čia mini ar jau nevisai mini? Toks tarpinis variantas biggrin.gif

user posted image

user posted image

Atsakyti
Mini, mini smile.gif Mini iki 14 cm wink.gif
Atsakyti
Ot tai pasirodo beveik visos mano meškos mini biggrin.gif O man tos 12 cm jau tokios drūtos, tvirtos ir dičkės atrodo lotuliukas.gif Ypač 7 cm šalia pastačius...
Atsakyti