Įkraunama...
Įkraunama...

Teddy meškiukai ir jų draugai (XV tema), Siuvame,

oi koks "žalias lapas" thumbup.gif Ir mažiukas, mano mylimiausias dydis thumbup.gif
Atsakyti
Nežinomos rūšies gyvuliukas, bet pas meškiukus į svečius prašosi blush2.gif

user posted image

Vardu Paltinas biggrin.gif
Atsakyti
As tai po parodos "Kukolnyj domik" labai uzsimaniau senovinio meskiuko. Kadangi is interneto turejau parsisiuntus 1900 ar 1930m. iskarpele o drauge padovanojo gabala pliuso, pasisiuvau mazyli ir pavadinau Feliksu savo snelio garbei. Teisybe pasakius mazylis tai ne toks ir mazas-kokiu 15 cm.

user posted image
Atsakyti
Jetus kaip aš čia taip temą naują jau tiek pražiopsojau biggrin.gif Vis laukiu laukiu kol naujų žinučių senoj pasirodys, o kad ji seniai jau pabaigta tai net nepažiūrėjau biggrin.gif wow kiek daug gražių meškiukų ir kitokių žvėriukų smile.gif o aš toliau savo lininukus siuvu. Net nežinau ar verta ką rodyt.

Va taip parodysiu paskutinius smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kvaksytė: 15 spalio 2013 - 08:50
Rodausi su begemotuku blush2.gif

user posted image

Vilnonis. Ūgis 24 cm, pilvuko apimtis 23 cm. Todėl teko kaspinėliu parišti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(As ir Morka @ 2013 10 21, 16:15)
Rodausi su begemotuku  blush2.gif

user posted image

Vilnonis. Ūgis 24 cm, pilvuko apimtis 23 cm. Todėl teko kaspinėliu parišti  lotuliukas.gif



As ir Morka, taigi čia begemotukas su kimono kaspinu! smile.gif
Ir dar primena Muminuka smile.gif Super begemotukas!
Papildyta:
Aš irgi įkelsiu vieną, šiandieninį smile.gif

user posted image


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tomienė: 23 spalio 2013 - 10:08
sakykit, siuvejeles, o jus sintepona ta vadinama kisate i vidu? ax.gif ar jo buna pirkti tik specializuotose parduotuvese (siulu, audiniu ir t.t.) ar kur? aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajerų duona @ 2013 10 24, 08:33)
sakykit, siuvejeles, o jus sintepona ta vadinama kisate i vidu?  ax.gif ar jo buna pirkti tik specializuotose parduotuvese (siulu, audiniu ir t.t.) ar kur? aciu  4u.gif


Ajerų duona, kisam vadinama "sintepucha" smile.gif nereikia plesyt gabaliukais kaip sintepono. Taip, buna maisais audiniu parduotuvese.
Atsakyti
QUOTE(IndresS @ 2013 10 24, 09:35)
kisam vadinama "sintepucha" smile.gif nereikia plesyt gabaliukais kaip sintepono. Taip, buna maisais audiniu parduotuvese.

dėkui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajerų duona @ 2013 10 24, 09:33)
sakykit, siuvejeles, o jus sintepona ta vadinama kisate i vidu?  ax.gif ar jo buna pirkti tik specializuotose parduotuvese (siulu, audiniu ir t.t.) ar kur? aciu  4u.gif



O man labai patinka pagalves is Jysko smile.gif Tokios kur buna po 8lt, arba po 14 lt spalvotuose impiluose. Labai patinka man tas sinteponas. Audiniu parduotvuej kai pirkau tai nepatiko, nes labai toks birus, slidus, sunkiau sukišti.
Atsakyti
Apie pagalves aš taip pat pagalvojau ax.gif
Atsakyti
Na ir as pasigirsiu savo meskiais:

user posted image


sitas buvo skirtas mano mazajam berniukui:)
user posted image

blush2.gif




Papildyta:
QUOTE(Arbatėlė @ 2013 09 03, 15:32)
Iš vieno kailio gabalėlio: drambliukė Klementina ir meškutė Pinki Ponki smile.gif (9-10 cm)

user posted image


labai zavus wub.gif
Atsakyti