Įkraunama...
Įkraunama...

Teddy meškiukai ir jų draugai (XV tema), Siuvame,

IndresS kur buvai pradingus? Kaip tik vakar buvau užsukus į tavo meškių namučius facebook'e, pasigedau naujienų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zaahra @ 2013 08 02, 18:46)
IndresS kur buvai pradingus? Kaip tik vakar buvau užsukus į tavo meškių namučius facebook'e, pasigedau naujienų  ax.gif


Tai kad, rodos, niekur nedingau bigsmile.gif Labai smagu, kad buvai užsukus, visi visada laukiam mirksiukas.gif biggrin.gif
Naujienos guli krepšelyje, kas laukia kimšimo, kas siuvimo... ir dar laukiam lietaus, kai bus galima ramiai siūti..
Atsakyti
Sutinku, kad lietus labai smagu, kai siuvi...O kol lietaus nėra, gaunasi štai tokie ryškūs maži meškiukai iš paskutinių dažyto mohero kąsniukų...

Mažasis Colorink'as (ūgis -9cm)

user posted image.user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arbatėlė: 04 rugpjūčio 2013 - 17:07
Sveikos paneles, norėjau paklausti iš kur perkate moheros kailuka ir kitus reikmenys. Kiek mačiau ir probear, o ten siunčia i LT?
Atsakyti
[SIZE=1]user posted image

čia mano meškiukas wub.gif
Atsakyti
Sveika. Graži meškutė wub.gif (tik akytes gal reiktų labiau pritraukti)

jei nedidelį kiekį, tai galima ir lietuviškose internetinėse rankdarbių parduotuvėse nusipirkti. Iš probear'o geriau su kuo nors kooperuotis,( dėl brangaus siuntimo)
Atsakyti
Dėkui už atsakymą 4u.gif galvojau kad iš užsienio būna pigiau, nes tie kailiukai tai velniškai brangūs.
Arbatėlė tavo meškiukas nuostabus 4u.gif man dar baisu tonuoti, nors labai gražiai žiūrisi.
Papildyta:
QUOTE(Zaahra @ 2013 07 31, 18:10)
Kas dar nematė parodysiu ir aš keletą savo lepečkojų

šitie ir labai gražūs wub.gif kokios visos darbščios bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tomienė: 22 rugpjūčio 2013 - 17:19
Artėja ruduo, bet man dar liko spalvų smile.gif
Marcella/14,5 cm
user posted image..user posted image
Atsakyti
Kokie nuostabus lepeckojai bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
Labai ramios ir gražios Marcellos spalvos wub.gif

Atsakyti
Man Zaahros baltas meskis ir sunelis liuks:)
Atsakyti
Mano naujieji biggrin.gif
user posted image

Ir dar vis kepamas mažylis 4u.gif
user posted image
Atsakyti