Įkraunama...
Įkraunama...

Teddy meškiukai ir jų draugai (XV tema), Siuvame,

QUOTE(Mielinamai @ 2013 06 27, 22:53)
ziuriu Juratele atrado nauja aistra- meskiukus. nu labai sauniai gaunasi....


Visada man smagu isbandyti kazka naujo, bet lelyciu tai tikrai neatsisakysiu smile.gif
Meskuciui skirtas priemones galiu veztis kaip isvaziuojam kur nors savaitgaliui, ir tinginiaudama po truputi krapstytis, o su lelemis jau sunkokai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratele2006: 30 birželio 2013 - 15:40
Seniai besirodziau, nors uzbegu i temuke daznai. Stai naujasis mano meskiukas ir tiksliau pirmoji mergyte.

user posted image
user posted image
Atsakyti
Merginos, kur kuriate nerealius grozius!!!!!

Kur butu galima ismokti tokio grozio kurimo subtilybiu? Gal kuri rengiate kursus? rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos.
Paskutiniu metu labai mažai siuvu - darbai atima visą laisvą laiką. Bet kartais trumpam grįžtu pas meškas:

Meškutė-sagė. Meškutė siūta iš švelnaus sassy kailiuko, judančiomis rankomis, kojytėmis, galvyte. Dydis 8, 7 cm.

user posted image...user posted image
Atsakyti
QUOTE(Arbatėlė @ 2013 07 15, 10:55)
Sveikos.
Paskutiniu metu labai mažai siuvu - darbai atima visą laisvą laiką. Bet kartais trumpam grįžtu pas meškas:

Meškutė-sagė. Meškutė siūta iš švelnaus sassy kailiuko, judančiomis rankomis, kojytėmis, galvyte. Dydis 8, 7 cm.

user posted image...user posted image

wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif nu cia tai grozis.

perziurejau jusu temute.tiek graziu meskiuku prisiziurejau.norejau jusu paklausti is kur jus iskarpas imat.labai noreciau pabandysi,ypac sitoki mazuliuka pasiuti wub.gif
Atsakyti
Sveika. Dėkui, už gražius žodžius mano padarėliams. Su iškarpomis viskas yra labai paprasta: dalį randi internete laisvai kopijuojamų, dalį perkiesi, siuvi, keiti, tobulini, pati pieši ir rezultate kažkas gaunasi.

Manau, kad reikia pradėti nuo laisvai kopijuojamų, pagal pasiūti keletą meškiukų ir tada žinosi koks turi būti tavo meškiukas. Arba nežinosi ir ieškosi toliau smile.gif.
Atsakyti
Ilgšė Elzė (43cm)
Ši meškutė savo proporcijomis primena lėlę - ilgomis kojomis ir rankomis. Pasiūta iš minkšto mohero, su sąnariais. Sijonas ir prijuostė lengvai nusiima.

user posted image

user posted image
Atsakyti
Uj Arbatėlė koks kontrastas tarp mažuliuko ir didelio meškiaus. Fainuolė Elzė, o rubeliai kokie... wub.gif
Kas dar nematė parodysiu ir aš keletą savo lepečkojų
user posted image
user posted image
Daugiau nuotraukų galima pamatyti --> čia
Atsakyti
Labai graži kompanija, Zaahra wub.gif Ir visi labai gražiai kartu spalviniai dera.
Dėl dydžių kontrasto. Supratau, kad mažus siūti man labiau patinka, bet reikia save išbandyti ir dideliuose smile.gif

Atsakyti
va čia tai grožiai bigsmile.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif pamačiau ir užsimaniau, bet jau nebera paroje laiko kada dar ir meškiukais užsiimti doh.gif gal kuri pardavinejate juos?
Atsakyti
Dėkui Arbatėlė, jie visi kartu taip ir iškeliavo į naujus namus. Noriu ir aš pamėginti miniuką pasiūti, sąnariukus ir mažas akytes jau turiu. Liko tik tinkamą kailiuką nusipirkti bei iškarpą nusipiešti.
Atsakyti
Oij mergaitės, pasirodo, seniai buvau čia:)
Zaahra - visi kartu? Oho!! Kažkam laabai pasisekė... Bet kokie gražučiai smile.gif Aš ten dėžutėj keturias nosis įžiūriu wink.gif
Arbatėle - labai miela meška thumbup.gif Mažoms mergaitėms turėtų ypač patikti.. Ir audinukai labai skanus biggrin.gif

Dar kituose psl. pažiūrėjau - ojei kiek aš naujų meškiukų praleidau! Merginos, kokios jūs šaunuolės, ne tik siuvat bet ir pasirodot bigsmile.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Šokoladė @ 2013 08 02, 11:07)
va čia tai grožiai bigsmile.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif pamačiau ir užsimaniau, bet jau nebera paroje laiko kada dar ir meškiukais užsiimti doh.gif gal kuri pardavinejate juos?


Šokoladė, kad čia visos daugiau mažiau tai daro biggrin.gif Labiau niežti nagai meškiuką sukurti, nei turėti mirksiukas.gif
Atsakyti