Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdietės

Dilma, mažu maniškei šią vasarą geras būtų? Bijo gi važiuot wacko.gif Didelį kai pamato, tai akys išvis keturgubos pasidaro blink.gif Nesisėda nė už ką schmoll.gif Buvo virtus...
Atsakyti
QUOTE(Slapux @ 2013 04 18, 19:53)
Dilma, mažu maniškei šią vasarą geras būtų? Bijo gi važiuot wacko.gif Didelį kai pamato, tai akys išvis keturgubos pasidaro  blink.gif Nesisėda nė už ką  schmoll.gif  Buvo virtus...

Manai g.gif Bet jos gi su Guste beveik vienodos... Galit pabandyt g.gif
Bet jis ne ilgiau, kaip vieneriem metam jums g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilma: 18 balandžio 2013 - 20:29
Maniškės ilgiau laikys lotuliukas.gif biggrin.gif
Reiks ir mums didesnio ieškotis huh.gif
Atsakyti
QUOTE(jovana @ 2013 04 20, 00:54)
Maniškės ilgiau laikys lotuliukas.gif biggrin.gif
Reiks ir mums didesnio ieškotis huh.gif

Maniškės irgi dar ilgai laikys beee.gif biggrin.gif . Tik Slapuxiukė jį greit išaugs tongue.gif
Atsakyti
Slapux, "anūką(ę)" į mano kaimą ištekini mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jovana @ 2013 04 22, 10:12)
Slapux, "anūką(ę)" į mano kaimą ištekini mirksiukas.gif  biggrin.gif

Anūką basketball.gif didis.gif

Dilma, gal mestelk mano kokią fotkę kur nors to dviračiaus? mažu visai ten miniatiūūūrinis? Arba mes atvažiuosim matuotis dirol.gif
Atsakyti
Šimtas metų nesilankiau temoj. blush2.gif Bet kai prispaudžia reikaliukas, prisimeni visus ax.gif
Gal kas per klaidą turit ir norit parduot juodą tiesių plaukų peruką 4u.gif
Atsakyti
sveikos mamytės, išskirtinai kreipiuosi į klaipėdietes ir kviečiu Motinos Dieną Klaipėdoje sutikti kartu smile.gif
Gegužės 5 dieną, Danės skvere (prie TEO pastato, Danės g.6) organizuojama akcija ir vakarienė gryname ore "Patiekalas Kito Mamai".
Visi miestiečiai kviečiami ne tik pasivaišinti, bet ir atnešti savo patiekalą ir pavaišinti kitus šventės dalyvius.
Daugiau informacijos https://www.facebook...26084887426588/
Laukiame visų 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mielosios.
Gal galit kažką pasakyti apie keramikos būrelį. Girdėjau yra Strėvos gatvėje, bet mum toloka, norėtųsi kur arčiau. Gal kas lankot, gal žinot ką...renku info kitiem mokslo metams biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunėlė* @ 2013 04 30, 19:36)
Sveikos mielosios.
Gal galit kažką pasakyti apie keramikos  būrelį. Girdėjau yra Strėvos gatvėje, bet mum toloka, norėtųsi kur arčiau. Gal kas lankot, gal žinot ką...renku info kitiem mokslo metams biggrin.gif

Dar kažkas su molių yra Valstiečių gatvėj man rodos. Klubas Žuvėdra. http://www.bibliotek...ikai/klubai.htm


Ir aš turiu klausimą - kur galima būtų berniukų kompanaijai atšvėsti gimtadienį? Visokie boulingai nusibodo, picas kepė, filme buvo. Nebesugalvoju.
Gal dar kas nors šventė gimtadienį Prano Domšaičio galerijoje?
Atsakyti
QUOTE(argus @ 2013 05 02, 08:42)

Gal dar kas nors šventė gimtadienį Prano Domšaičio galerijoje?

kazkada sventem,visai nieko,tik ziauriai susalom ten doh.gif maistas savo,su vaikais kazkiek uzsiima,paskui paroda parodo,nu man patiko ir manau bet kokiam amziui tiktu,bent jau iki 10 metu tai tikrai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(guziukas @ 2013 05 02, 09:13)
kazkada sventem,visai nieko,tik ziauriai susalom ten  doh.gif maistas savo,su vaikais kazkiek uzsiima,paskui paroda parodo,nu man patiko ir manau bet kokiam amziui tiktu,bent jau iki 10 metu tai tikrai mirksiukas.gif

Galvoju užtaisyti gal kokį lipdymą arba tapymą bernams
Atsakyti