Įkraunama...
Įkraunama...

Uzsisakome is JAV parduotuviu (202 tema)!

QUOTE(Sigute @ 2013 03 04, 14:22)
Sveikos mergytes! Sakykit gal kur patalyne perkat?

Neapsimoka, sunki.
Atsakyti
QUOTE(Sigute @ 2013 03 04, 15:22)
Sveikos mergytes! Sakykit gal kur patalyne perkat?


Pirkau RL kai buvo geros nuolaidos. Kaina tikrai gavosi gera. Tik kol kas neismeginau, todel apie kokybe negaliu pasakyti.
Ziurint ko ieskote. Jei nebrangios elementarios, tai gal neverta. Svorio yra. Jei ieskote geresnes kokybes verta paieskoti nuolaidu. Ziurekit "viesbutiniu". Devisi visai kitaip.
Atsakyti
Mergaitės, o AE nuolaidos jau nebėra 30 % off nuo krepšiuko ? g.gif kol galvojau, žiūriu neberodo... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigute @ 2013 03 04, 15:22)
Sveikos mergytes! Sakykit gal kur patalyne perkat?

sveika,turiu 3 komplektus laredoute, man pati geriauska,vienam komplektui apie 6-7metai,kaip naujas iki siol. Reik zet sale tada gera kaina gaunasi
Atsakyti
noreciau pasiulyti per mergaites pirktus laisvalaikio batukus, ziauriai ziauriai patogus, lengvi Merrell batukai, labai gaila kad netiko, na galeciau nesioti, bet iki pilnos laimes pritruko puse ismieros didesniu, 9,5 dydis man su 41 ismiera ciut remiasi pirstukai,kas nesioja 40 butu pats tas smile.gif
http://www.onlinesho...ndle-p_id262852
mokejau 212, parduociau uz 200 lt.
Atsakyti
Mergytės, prisijunkit prie www.pumpkinpatchusa.com -30proc OFF nuo sale kainų. Galutinė kaina matosi įdėjus į krepšį 4u.gif
Atsakyti
labai laukiu prisijungianciu 4u.gif 4u.gif

drugstore
vitacost
6pm
tanforless
jcrewfactory-25%off
eddiebauer
Atsakyti
QUOTE(Mano Lėjytė @ 2013 03 04, 09:12)
Kaip gby guess dzinsiuku dydziai? jei siaip nesioju 26 koki imti 25 ar 26

PASIKARTOSIU, AČIŪ ax.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(eglejtree @ 2013 03 04, 14:51)
Pirkau RL kai buvo geros nuolaidos. Kaina tikrai gavosi gera. Tik kol kas neismeginau, todel apie kokybe negaliu pasakyti.
Ziurint ko ieskote. Jei nebrangios elementarios, tai gal neverta. Svorio yra. Jei ieskote geresnes kokybes verta paieskoti nuolaidu. Ziurekit "viesbutiniu". Devisi visai kitaip.


O kas laikoma viesbuciu kokybe g.gif nu zalia as visai siam reikale.... Satinas , Silkas ? O kokios firmos?
Atsakyti
QUOTE(Sigute @ 2013 03 04, 18:38)
O kas laikoma viesbuciu kokybe g.gif  nu zalia as visai siam reikale.... Satinas , Silkas ? O kokios firmos?


daznai zymi tiesiog hotel collection
Atsakyti
QUOTE(Sigute @ 2013 03 04, 19:38)
O kas laikoma viesbuciu kokybe g.gif  nu zalia as visai siam reikale.... Satinas , Silkas ? O kokios firmos?


Buna pazymeta. Seip medvilne. Gali buti su priemaisom. Tiesiog medvilne medvilnei nelygu. Bent man labiausiai pasimato ant paklodziu....isplauni ir balta pasidaro pilka arba lieka balta.
Verta atsiliepimus paskaityti.
I silka patariu ne nesizvalgyti. Jis nekasdienai.
Atsakyti
Sveiki Kate,

Sakykit prasau, ar galima tiketis 03.01. siuntos LT iki penktadienio? 4u.gif

Aciu
Atsakyti