Įkraunama...
Įkraunama...

Uzsisakome is JAV parduotuviu (202 tema)!

Mergaites ACIUUUU uz siuntinuka 4u.gif , Urtei83 didelis ACIU uz greita atsiuntima 4u.gif . Jus nuostabios wub.gif
Atsakyti
QUOTE(patricijaa @ 2013 03 02, 12:32)
Mergaites, turiu klausima.

Kokius dydzius atitinka ideeli batai? Niekur nerandu ju puslapyje. Dydis 10 tai bus EU 41?

aciu uz info 4u.gif

As su 41 lietuvusku jau nerizikuoju pirkti 10, visada imu 11. Stebiu atsiliepimus, zinoma, bet dazniausia perku 11 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Braskytte @ 2013 03 02, 12:38)
Mergaites ACIUUUU uz siuntinuka  4u.gif ,  Urtei83 didelis ACIU uz greita atsiuntima  4u.gif . Jus nuostabios  wub.gif

wub.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
o gap vaikiskiems taiko kokia nuolaidele
Atsakyti
QUOTE(tebelaukiu @ 2013 03 02, 11:20)
Gal kas lankosi Kristutej ir atsakys tiksliai, bet atrodo per Valentina viena is forumo minejo, kad jai MB nupirko juodas bellas uz 249 lt.


na tada gaunasi kažkiek pigiau ax.gif

o emrginos, kurios turit svarovskius, pats metalas į ausis paprastas ar pasidabruotas? nes nuo paparastų man pradeda niežtėti ausys ir negaliu aš tokių auskariukų ilgiau nei valandą nešiot doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Raudonplaukė 12 @ 2013 03 02, 13:04)
na tada gaunasi kažkiek pigiau  ax.gif

o emrginos, kurios turit svarovskius, pats metalas į ausis paprastas ar pasidabruotas? nes nuo paparastų man pradeda niežtėti ausys ir negaliu aš tokių auskariukų ilgiau nei valandą nešiot doh.gif

ten yra nurodyta kai kurie pasidabruoti, kai kurie pdengti platina,ziurint koks modelis 4u.gif
Atsakyti
Gal kas galite is Urtes paimti mano siuntinuka, rytoj tik galeciau apie pietus pasiimti 4u.gif
nera labai mazas , vidutinisko dydzio
tiktu Raudodv pl. ,centras , zaliakalnis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mausiuke: 02 kovo 2013 - 12:12
QUOTE(patricijaa @ 2013 03 02, 12:32)
Mergaites, turiu klausima.

Kokius dydzius atitinka ideeli batai? Niekur nerandu ju puslapyje. Dydis 10 tai bus EU 41?

aciu uz info 4u.gif


Mano 40-41, tinka 10 arba 9.5. Bet l l skirtingai, priklauso nuo firmos. O uzdarus nerizikuoju, imu i didesne, ty 10. Ieskokit apie konkretu modeliuka internete atsiliepimu.
Atsakyti
QUOTE(zeneta @ 2013 03 02, 12:07)
ten yra nurodyta kai kurie pasidabruoti, kai kurie pdengti platina,ziurint koks modelis  4u.gif


dėkui, kažkaip neradau, reiks įdėmiau paskaityti 4u.gif
Atsakyti
Aciu mergaites uz turtus, sese apsipatenkinus, kad vaikai aprengti biggrin.gif
Urte83 aciu taip pat 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gretuteka: 02 kovo 2013 - 12:55
Mergaites aciu! Viskas laaabai tiko!!! wub.gif Aaaaaa!!! bigsmile.gif

SVARBUS PRANESIMAS DEL EB PLONUJU STRIUKYCIU!!!
Uzsidejau ant juodo bliuzono - pukelius leidzia... sad.gif ech teks tik ant sviesiu rubu nesiot nu blyn su tom pukinem... mad.gif
Atsakyti
Kada Klaipedoj bus siuntele?
Atsakyti