Įkraunama...
Įkraunama...

Uzsisakome is JAV parduotuviu (202 tema)!

QUOTE(nattti @ 2013 03 01, 20:25)
[size=7][color=blue][b]mergaites prisijunkite prie eddiebauer 4u.gif



jau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kate25 @ 2013 03 01, 18:48)

as isdziuvusia kisau i centrifuga, ir jokiu gumulu nebeliko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(special @ 2013 03 01, 19:03)
Marsele, tau eddie baueris jau turetu moket uz promo!!! thumbup.gif
Kaip desertas? Man 3 vos skaitosi...jau tiek meiles, kad net per gerkle lenda doh.gif  doh.gif

Tu zinai, as irgi taip pagalvojau - arba masini saskridi tu striukiu reiks organizuot.. Va nesenai reikedavo striukes tai natttux grasindavo kad neimanoma pririnkt bo noeks nesijungia - ot dabar kad isukau bigsmile.gif
Nepradejau dar.. Nusiteikimo teisingo laukiu tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(marsele @ 2013 03 01, 20:57)
Nu turetu but.. Pas mane siuo metu 90 per krutine, bet (kazi kelinta kart tuo giriuosi doh.gif ) platoki peciai - M puikiai. As jei rasciau uz tokia kaina savo dydi, imciau M jusu vietoj anyway 4u.gif


Marsele, as jau po pirmo jusu posto apie ED seku padeti apie S tall dydi.. bet niekaip neuzgaudau, gal net nebuna S ax.gif
na imsiu M..
Atsakyti
QUOTE(gedimine @ 2013 03 01, 20:27)
Nieko tokio, nuneskit i valykla, perplaus naujai, iskaitins ir ispurens specialioje dziovykloje, pukai issikedens. Dauzyti nepatarciau, galite suplesyti  4u.gif


Aisku, nereikia persistengti biggrin.gif
Bet puikiai issikedena plunksnytes smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras,

Gauta vasario 22d. siunta.

Dalinsiu ryt nuo 11 iki 15 val.Skambutis privalomas 4u.gif

Papildyta:
Reikia savanoriu is Siauliu ir Panevezio bei Gargzdu
Atsakyti
Ar AE siandien pirksit?
Atsakyti
Gal butu norinciu prisijungti prie sierros su 45%off,off galioja tik tom prekems,kurios yra situoj nuorodoj
sierra su 45%off
Atsakyti
Mergaites 22d.siunta ryt

Dalinsimes nuo 11.30-15.30val.
Atsakyti
QUOTE(Babette @ 2013 03 01, 20:57)
Aisku, nereikia persistengti  biggrin.gif
Bet puikiai issikedena plunksnytes  smile.gif

Siek tiek taip, bet jos linkusios buti susiglaudusios ir susikabnusios po susokimo i guzus, o po geros centrifugos karstas oras viska istaiso, puko serelius pasiausia, oru uzpildo smile.gif
Man kazkodel UCB striukes graziai dziusta vaiko, o Gapas guzuojas ir jau su kiekvienu skalbimu tiesiog nyko g.gif net centrifugoj dziovinant.
Atsakyti
QUOTE(gedimine @ 2013 03 01, 19:27)
Nieko tokio, nuneskit i valykla, perplaus naujai, iskaitins ir ispurens specialioje dziovykloje, pukai issikedens. Dauzyti nepatarciau, galite suplesyti  4u.gif

aciukas uz patarima
Papildyta:
QUOTE(zyzla @ 2013 03 01, 19:41)
as isdziuvusia kisau i centrifuga,  ir jokiu gumulu nebeliko 4u.gif


dziovinau ir as kelis kart, bet neispurena, sukrite jie tokie gumuluoti ir liko
Papildyta:
QUOTE(Jolaida @ 2013 03 01, 21:20)
Ar AE siandien pirksit?


dar neturim tiek norinciu, kad gautusi free shipas
Atsakyti
ACiuks Kate uz prekytes 4u.gif Kilkutei uz dalybas 4u.gif velvetkes super 4u.gif mano kojines irgi 4u.gif viskas tobula 4u.gif kada bus 30 proc nuolaida jcrew verysad.gif pilna krepsi sukrovus laikau-ismeta vel prirenku g.gif
Atsakyti