Įkraunama...
Įkraunama...

Uzsisakome is JAV parduotuviu (202 tema)!


prisijunkite prie uzsakymu 4u.gif 4u.gif

diapers - renkam 5 poras batu, kad duotu 30% off
vincecamuto - 20% off
ae - 50% off clearance prekems, kaina matosi kasike
macys
6pm
drugstore
armaniexchange
allcosmeticswholesale
carters
nordstrom
jcrew-turim 10%off,kodas vienakrtinis renkam viena dideli uzsakyma
jcrewfactory-25%off
gymboree
crazy8
starbucks
columbia
cabelas
juicycouture
hautelook
bebe
eddiebauer
crocs
aeropostale
timberland
yoox
polo
gilt
themaountain-nedaug truksta iki free shippo
dillards-labai daug nuolaidu
hautelook
ideeli
modnique
cubitas-plauku segtukai wub.gif



Parduodam plona striukyte - Unbrushed Poly Micro Hooded Anorak in Pistachio, dydis - s, kaina - 106Lt

user posted image
Papildyta:
Victoria secret PINK Wear it everywhere Push-up bra, dydis - 34A balta, kaina - po 65Lt

user posted image
nuoroda

VS Sexy tee full coverage bra, dydis - 34B/75B, kaina - 83Lt

user posted image

nuoroda

VS Cotton lingerie demi bra, dydis - 34B/75B, kaina - 83Lt

user posted image

nuoroda

NEW! Victoria's Secret Darling Demi Bra with Lace, dydis - 34B/75B, kaina - 106Lt

user posted image

nuoroda

Atsakyti
Mergaitės, Sierratradingpost.com duoda 45proc. nuolaidėlę einant per šią nuorodą thumbup.gif
http://www.sierratra...ale/?pid=18491#

Atsakyti
QUOTE(gedimine @ 2013 03 01, 14:18)
Merginos, gal kartais turite koki Timberland koduka?  rolleyes.gif


Laba,

jo, turime 10% off
Papildyta:
QUOTE(JMD @ 2013 03 01, 15:55)
o as zinokit dariau eksperimenta. kisau skalbyklen savo Hilfigerio pukini palta ir north face striuke. Galvoju kas bus tas, nes neturejau jau jegu baladotis po valyklas. Ir supratau, kad gers firminis daikc ir yr gers firminis daikc. Isploviau, isdziuvo ir net purtyt nereikejo, ir joks pukas neilsindo. Kai naujos, blizg, svarios, pasiputusios  thumbup.gif Tai va, kadangi mano baxuriuks pirms ragais i samanas, tai galvoju kad visu bapkiu nepalikt valykloj, as geriau 10 kg milteliu ir viskas ore  g.gif  lotuliukas.gif


as sia savaite susimoviau - ikisau skalbt MB ta lengvute pukine Guess striuke, kur masiskai is macys pirkom ir savaja guess...Mano viskas ok, o jo susigadino, panasu, jau 5 dienos kaba pakabinta ir neissisklaido tie pukai, nezinau ka daryt...Pirmas kart man toks...Nes visad viska skalbimo masinoj plaunu...
Atsakyti
Katul, neturi ziniu del dezuciu, ar yra sansu dar sia sav.gaut...?
Atsakyti
QUOTE(Kate25 @ 2013 03 01, 19:23)

as sia savaite susimoviau - ikisau skalbt MB ta lengvute pukine Guess striuke, kur masiskai is macys pirkom ir savaja guess...Mano viskas ok, o jo susigadino, panasu, jau 5 dienos kaba pakabinta ir neissisklaido tie pukai, nezinau ka daryt...Pirmas kart man toks...Nes visad viska skalbimo masinoj plaunu...


Pabandyk padauzyt i koki kampa buka, labai gerai pasipurena mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Babette @ 2013 03 01, 18:36)
Pabandyk padauzyt i koki kampa buka, labai gerai pasipurena  mirksiukas.gif


o, aciu 4u.gif
Atsakyti
o tu populiariuju ED striukyciu buna S Tall dydis?.. kazkaip nesu uzmacius ax.gif
esu 177 cm., o per krutine tik 88 cm...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kadanors: 01 kovo 2013 - 18:56
QUOTE(Kadanors @ 2013 03 01, 18:52)
o tu poluliariuju ED striukyciu buna S Tall dydis?.. kazkaip nesu uzmacius ax.gif
esu 177 cm., o per krutine tik 88 cm...

Nu turetu but.. Pas mane siuo metu 90 per krutine, bet (kazi kelinta kart tuo giriuosi doh.gif ) platoki peciai - M puikiai. As jei rasciau uz tokia kaina savo dydi, imciau M jusu vietoj anyway 4u.gif
Atsakyti
Marsele, tau eddie baueris jau turetu moket uz promo!!! thumbup.gif
Kaip desertas? Man 3 vos skaitosi...jau tiek meiles, kad net per gerkle lenda doh.gif doh.gif
Atsakyti
mergaites prisijunkite prie eddiebauer 4u.gif


ir laukiam prisijungianciu prie diapers-dar truksta iki 5poru,kad gauti 30%off 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kate25 @ 2013 03 01, 19:23)
Laba,

jo, turime 10% off
Papildyta:
as sia savaite susimoviau - ikisau skalbt MB ta lengvute pukine Guess striuke, kur masiskai is macys pirkom ir savaja guess...Mano viskas ok, o jo susigadino, panasu, jau 5 dienos kaba pakabinta ir neissisklaido tie pukai, nezinau ka daryt...Pirmas kart man toks...Nes visad viska skalbimo masinoj plaunu...

Nieko tokio, nuneskit i valykla, perplaus naujai, iskaitins ir ispurens specialioje dziovykloje, pukai issikedens. Dauzyti nepatarciau, galite suplesyti 4u.gif
Atsakyti
Ir prie Yoox labai reikia prisijungianciu.truksta iki free shipo 4u.gif 4u.gif
Atsakyti