Įkraunama...
Įkraunama...

Uzsisakome is JAV parduotuviu (202 tema)!

Merginos, gal kartais turite koki Timberland koduka? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gedimine: 01 kovo 2013 - 14:19
QUOTE(Arelija @ 2013 03 01, 14:14)
O bendrai kalbant apie EB mot. skyriuje su 92 per krutine S ar M reikia?

As turiu tris EB striukes, visos M su tokia krutine (bet as placiu peciu). S butu ankstas. Tai manau ir kiti rubai turetu M tikti.
Atsakyti
QUOTE(marsele @ 2013 03 01, 15:19)
As turiu tris EB striukes, visos M su tokia krutine (bet as placiu peciu). S butu ankstas. Tai manau ir kiti rubai turetu M tikti.

O kuri is Super Sweater Jacket negraziausia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(marsele @ 2013 03 01, 15:19)
As turiu tris EB striukes, visos M su tokia krutine (bet as placiu peciu). S butu ankstas. Tai manau ir kiti rubai turetu M tikti.

Marsele, gal bandei kuria nors skalbti skalbykleje? g.gif kaip jos? kazi atlaiko? Nes jei vaikui, tai zinau, kad kas antra diena skalbsiu smile.gif

QUOTE(Arelija @ 2013 03 01, 15:32)
O kuri is Super Sweater Jacket negraziausia biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2013 03 01, 15:34)

As visai rimtai cia klausiu biggrin.gif
Niekaip neissirenku gi...
Atsakyti
QUOTE(Arelija @ 2013 03 01, 14:40)
As visai rimtai cia klausiu biggrin.gif
Niekaip neissirenku gi...

bent is foto tai man orandzine ir raudona labai grazios wub.gif
kitos nea schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Arelija @ 2013 03 01, 14:32)
O kuri is Super Sweater Jacket negraziausia biggrin.gif

Tai kad sita tik viena turiu - kitos dvi ziemines - storos, normalios tongue.gif biggrin.gif
Turiu ta raudoooona - niam bigsmile.gif oranzine irgi, nu gal ir ta kivio nebloga dabar kai ziurau..

JMD - neskalbiau, nesu i Akropolio Clean Control valykla, ten suaugusiu pukine kazkur 35Lt valymas, o vaikisku vos ne 18Lt.. Man bjaurus reikalas pukines skalbt.. Suslampa, sukrenta pukai, po to nervuojuos ir purtau visa diena, ir vistiek normaliai nelabai man tolygiai jie susipurto doh.gif Nervuota as motera rolleyes.gif Tai drozia vaikai kol ziuret nebegaliu - tada maisan ir i valykla.. (striukes, ne vaikus ta prasme... cool.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marsele: 01 kovo 2013 - 15:30
mergaites prisijunkte 4u.gif 4u.gif 4u.gif


yoox-truksta iki free shipo
jcrewfactory-25%off
jcrew-10%off
dillards-daug nuolaidu
modnique

Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2013 03 01, 16:11)
ju dydziai ten tada eina XXS, S ir M. Yra siek tiek kitokio modeliuko. Kur salia nuotraukyte. Savo maziui vietoj 4T ziuriu XXS dydi kaip tik, nes 3T tik 99 cm ugiui.


na tai maniskei spėju xxs užtektų su 110cm ūgiu.
bet vat dėl murzinumo mes pirmos į eilę stojam biggrin.gif tai su plovimo būtų bėda... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(marsele @ 2013 03 01, 16:29)
JMD - neskalbiau, nesu i Akropolio Clean Control valykla, ten suaugusiu pukine kazkur 35Lt valymas, o vaikisku vos ne 18Lt.. Man bjaurus reikalas pukines skalbt.. Suslampa, sukrenta pukai, po to nervuojuos ir purtau visa diena, ir vistiek normaliai nelabai man tolygiai jie susipurto doh.gif Nervuota as motera  rolleyes.gif Tai drozia vaikai kol ziuret nebegaliu - tada maisan ir i valykla.. (striukes, ne vaikus ta prasme... cool.gif )

Balsu kvatojaus perskaicius lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Liutuke! @ 2013 03 01, 16:35)
na tai maniskei spėju xxs užtektų su 110cm ūgiu.
bet vat dėl murzinumo mes pirmos į eilę stojam  biggrin.gif  tai su plovimo būtų bėda... doh.gif

o as zinokit dariau eksperimenta. kisau skalbyklen savo Hilfigerio pukini palta ir north face striuke. Galvoju kas bus tas, nes neturejau jau jegu baladotis po valyklas. Ir supratau, kad gers firminis daikc ir yr gers firminis daikc. Isploviau, isdziuvo ir net purtyt nereikejo, ir joks pukas neilsindo. Kai naujos, blizg, svarios, pasiputusios thumbup.gif Tai va, kadangi mano baxuriuks pirms ragais i samanas, tai galvoju kad visu bapkiu nepalikt valykloj, as geriau 10 kg milteliu ir viskas ore g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Advile @ 2013 03 01, 15:14)
Mergaites, nepamenu, kuri siunčiate siuntinukus į kitus miestu? Mano siuntinukas (Alytus) iš Paula's Choice turėjo būti su 02.15d. siuntinuku, gal galite pasakyti ar jis buvo, nes iš ManoLėjytės negavau žinių, o gi taip rūpi:)

Parasiau i a/z
Atsakyti