Įkraunama...
Įkraunama...

Uzsisakome is JAV parduotuviu (202 tema)!

QUOTE(JMD @ 2013 02 28, 14:21)
jau gavau zinute, kad nupirkta  thumbup.gif

thumbup.gif lauksim atsiliepimu thumbup.gif

jungiames mergaites prie macys, nes as visus sale pramiegojau, reikia kazkaip moraline zala kompensuot biggrin.gif
Atsakyti
Ieškau tikio stiliau bačiukų,gal žinot ar iš Vince Camuto atitinka dydžius?
http://www.vincecamu...;sponsor=000003
Atsakyti
QUOTE(Master @ 2013 02 27, 22:30)
parasykit ugi savo 4u.gif  siaip kaip supratau, tai atitinka, arba i mazesne puse. bet pati neturiu dar blush2.gif  tik is komentaru spendziu unsure.gif


ūgis mano 164 ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gretuteka @ 2013 02 28, 21:16)
thumbup.gif  lauksim atsiliepimu  thumbup.gif


o tu neprisijungei? bigsmile.gif g.gif

dabar dar galvoju savo bachuriukui paimt pavasariui is ED. Prisiklausiau marseles ditirambu apie kokybe biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2013 02 28, 21:46)
o tu neprisijungei?  bigsmile.gif  g.gif

dabar dar galvoju savo bachuriukui paimt pavasariui is ED. Prisiklausiau marseles ditirambu apie kokybe  biggrin.gif

nea, pramiegojau, oras geras veiklos pilna smile.gif
o as tik raudonos noriu ax.gif pilka ne mano spalva visiskai

as gausiu maziukei kita savaite ax.gif gavau jau skaiciukus. kaip tik nupirkau melyna, kaip mano armanio striuke, eisim vienodos biggrin.gif
Atsakyti
Labukas, kas darote užsakymą iš crocs.com? Ir ką galvojate apie šias vaikiškas basutes?
http://www.crocs.com...=girls-footwear
Atsakyti
QUOTE(Gretuteka @ 2013 02 28, 22:59)
nea, pramiegojau, oras geras veiklos pilna smile.gif
o as tik raudonos noriu  ax.gif  pilka ne mano spalva visiskai

as gausiu maziukei kita savaite  ax.gif  gavau jau skaiciukus. kaip tik nupirkau melyna, kaip mano armanio striuke, eisim vienodos  biggrin.gif

o, liuksum, parodysi kokia, nes as savo biciukui nuziurejau a lia mergaitiska, tik imciau zalia. Ji man niekuo nesiskiria nuo berniukisku. Tokia plonute atrodo, pavasarine. Sau jamiau riuzava, pasiseke tipo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eladėja @ 2013 02 28, 22:11)
Labukas, kas darote užsakymą iš crocs.com? Ir ką galvojate apie šias vaikiškas basutes?
http://www.crocs.com...=girls-footwear


neturime is crocs uzsakymu siuo metu
Atsakyti
Ar crazy8 turite koki koduka?
Atsakyti
QUOTE(vaidap @ 2013 02 28, 22:49)
ūgis mano 164  ax.gif

Gal regular XS? g.gif Petite gali but visai trumpute, bet gal jums tokios labiau patinka? Nzn ka patart, neturiu pati patirties dar blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurita_1 @ 2013 02 28, 23:34)
Ar crazy8 turite koki koduka?


nea
Atsakyti
Parduodam plona striukyte - Unbrushed Poly Micro Hooded Anorak in Pistachio, dydis - s, kaina - 106Lt

user posted image
Papildyta:
Victoria secret PINK Wear it everywhere Push-up bra, dydis - 34A, spalvos juoda ir balta, kaina - po 65Lt

user posted image

user posted image

nuoroda

VS Sexy tee full coverage bra, dydis - 34B/75B, kaina - 83Lt

user posted image

nuoroda

VS Cotton lingerie demi bra, dydis - 34B/75B, kaina - 83Lt

user posted image

nuoroda

NEW! Victoria's Secret Darling Demi Bra with Lace, dydis - 34B/75B, kaina - 106Lt

user posted image

nuoroda

Atsakyti