Įkraunama...
Įkraunama...

Uzsisakome is JAV parduotuviu (202 tema)!

QUOTE(Kate25 @ 2013 02 21, 20:50)
manau, kad parduosit, nes cia labai pigu.
as turiu - turiu L, striukiu perku M-L. ir dabar pasiemiau paltuka L.

o kokie jusu matmenukai kate? mirksiukas.gif ax.gif su 90 cm krutine ir placiais peciais su 167 cm koki dydi reikia mackage imti?
Atsakyti
Gal galit patarti jei nesioju XS, buna ir S bet labai jau retai ir ugis 164cm, tai imti LANDSEND striukytes PETITE XS dydi?? Labai laukiu patarimo, nes tirpsta dydziai ir is anksto dekoju 4u.gif
http://www.landsend....H=Shopping_Cart
Atsakyti
QUOTE(inga_ @ 2013 02 21, 22:11)
o kokie jusu matmenukai kate? mirksiukas.gif  ax.gif  su 90 cm krutine ir placiais peciais su 167 cm koki dydi reikia mackage imti?


jums su manim nesilygint...jus gerokai kudesne
Atsakyti
QUOTE(valyte_7 @ 2013 02 21, 21:50)
Man sis daug grazesnis uz mackage wub.gif  wub.gif
http://www.bluefly.c...1601/detail.fly


gražus ir šis drinks_cheers.gif
bet vat vis dar varvinu seilę į Mackage doh.gif Kažin S būtų gerai jei per krūtinę 89? pečiai nėr platūs labai...
Atsakyti
QUOTE(Kate25 @ 2013 02 21, 23:21)
jums su manim nesilygint...jus gerokai kudesne

na as galvoju man M? svarkelio puspaltuko ten belikes g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tobler @ 2013 02 21, 23:16)
Gal galit patarti jei nesioju XS, buna ir S bet labai jau retai ir ugis 164cm, tai imti LANDSEND striukytes PETITE XS dydi?? Labai laukiu patarimo, nes tirpsta dydziai ir is anksto dekoju 4u.gif
http://www.landsend....H=Shopping_Cart


S bus didelis. Turiu S regular, paprastai nešioju M. Nesu ilgarankė, panašaus ūgio kaip ir Jūs - rankovės kaip tik, su petite nerizikuočiau...
Atsakyti
QUOTE(Raudonplaukė 12 @ 2013 02 21, 23:32)
gražus ir šis  drinks_cheers.gif
bet vat vis dar varvinu seilę į Mackage  doh.gif Kažin S būtų gerai jei per krūtinę 89? pečiai nėr platūs labai...

mes panasios esam ir turim vienodus j.crew paltukus double cloth funnel usa4 man gerai jis buvo thumbup.gif
bliamba as bijau idomu kaip man tas S ar nebus siauras, kate tu pagelbek ka tas 28 coliai cia peciai o 24 coliai kas??
Size S measures approximately 28'' from base of back collar to hem, 24'' sleeve length from top shoulder seam; may vary by size

gal aiskiau bus g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(inga_ @ 2013 02 21, 22:38)
mes panasios esam ir turim vienodus j.crew paltukus double cloth funnel usa4 man gerai jis buvo thumbup.gif 
bliamba as bijau idomu kaip man tas S ar nebus siauras, kate tu pagelbek ka tas 28 coliai cia peciai o 24 coliai kas??
Size S measures approximately 28'' from base of back collar to hem, 24'' sleeve length from top shoulder seam; may vary by size

gal aiskiau bus g.gif  ax.gif


aš tai bijau M imti... unsure.gif paskui bus per platu gal..
Atsakyti
QUOTE(Raudonplaukė 12 @ 2013 02 21, 23:44)
aš tai bijau M imti... unsure.gif paskui bus per platu gal..

as dabar nepamenu vaziaziau rudeni pas viena nare mackage pukines matuotis ir man ji buvo maza, na dabar nebezinau koks ten buvo dydis s ar M schmoll.gif g.gif doh.gif tai man buvo per siaura is peciu man tempe tas dydis, tik koks dydis blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidille @ 2013 02 21, 23:38)
S bus didelis. Turiu S regular, paprastai nešioju M. Nesu ilgarankė, panašaus ūgio kaip ir Jūs - rankovės kaip tik, su petite nerizikuočiau...


Labai aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(inga_ @ 2013 02 21, 22:46)
as dabar nepamenu vaziaziau rudeni pas viena nare mackage pukines matuotis ir man ji buvo maza, na dabar nebezinau koks ten buvo dydis s ar M schmoll.gif  g.gif  doh.gif  tai man buvo per siaura is peciu man tempe tas dydis, tik koks dydis  blush2.gif  blush2.gif


na ir ką daryt? doh.gif mėtausi jau visą vakarą, o tuoj miegot laikas, ir vis neapsisprendžiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Raudonplaukė 12 @ 2013 02 21, 23:52)
na ir ką daryt?  doh.gif  mėtausi jau visą vakarą, o tuoj miegot laikas, ir vis neapsisprendžiu  blush2.gif

tai gal S tada, ir as taip pat mastau
Atsakyti