Įkraunama...
Įkraunama...

Uzsisakome is JAV parduotuviu (202 tema)!

prisijunkite, prasau, prie:

gymboree
crazy8
bebe
dillards
hautelook
modnique
cubitas - segtukai plaukams
themountain
cabelas
Atsakyti
[quote=jolantaO,2013 02 26, 20:48]
[quote=marsele,2013 02 26, 21:46]

Sakykite, o ta striuke bent kiek liemenuota,ar visai tiesi.Kapisono tai ko gero nera?Gal ir pilka spalva grazi?
[/quote]
Neliemenuota, kapisono nera. Spalvos manau visos liuks, man va ryskesnes norejosi tik.. 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, ar perkate iš abercrombie? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kamputyje @ 2013 02 26, 22:42)
Sveiki, ar perkate iš abercrombie? 4u.gif


nea
Atsakyti
patarkit, ką vaikams iš sirupų perkat imunitetui stiprinti ar šiaip geresnių vitaminų? Nes mano pradėjus į darželį eit serga ir serga... bandžiau kol kas childlife, norisi ką nors pakeisti.
Atsakyti
prisijunkite prie allcosmeticswholesale-vos keliu $ truksta iki free shippo 4u.gif


prisijunkite taip pat
oldnavy-30$off nuo 100$,dienos prekems ta off negalioj
crazy8
drugstore
starbucks
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nattti: 26 vasario 2013 - 23:12
QUOTE(Aisuru @ 2013 02 26, 22:46)
patarkit, ką vaikams iš sirupų perkat imunitetui stiprinti ar šiaip geresnių vitaminų? Nes mano pradėjus į darželį eit serga ir serga... bandžiau kol kas childlife, norisi ką nors pakeisti.


mes irgi pradejom rudeni eiti, tai nuo rugjucio geriam vit c - is pradziu lietuviska draze, kai baiges, nupirkau cia hylands firmos. na ir multi vitaminus/fruit tabs salia....
Atsakyti
QUOTE(Aisuru @ 2013 02 26, 23:46)
patarkit, ką vaikams iš sirupų perkat imunitetui stiprinti ar šiaip geresnių vitaminų? Nes mano pradėjus į darželį eit serga ir serga... bandžiau kol kas childlife, norisi ką nors pakeisti.

O eziuoles lasus bandet ..labai padeda nors fuuu...neskanu...
Atsakyti
QUOTE(nattti @ 2013 02 27, 00:11)
prisijunkite prie allcosmeticswholesale-vos keliu $ truksta iki free shippo 4u.gif
prisijunkite taip pat
oldnavy-30$off nuo 100$,dienos prekems ta off negalioj
crazy8
drugstore
starbucks


jei teisingai supratau tai dar is sale prekiu papildomai bus 30 proc. nuolaida? blush2.gif iki kada galima siusti uzsakyma?
Atsakyti
sveiki
crazy8 dar spejau? gal yra papildoma nuolaida blush2.gif
Atsakyti
[quote=Icetutex,2013 02 26, 21:15]
Kazkada raset, dabar nerandu.... Gal pamenat, koks L rankoviu ir bendras ilgis? Aciu :4u
:
labas rytas,
Tarp pažastų - 55
Pečiai - 42
Visas ilgis 64
Rankovė nuo pažasties iki atlenkimo 43, visa atlenkus - 53. Nuo peties atlenkus, kiek pamenu, 67 cm.
Man rankoves tai buvo geros, nes as ilgaranke 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolkaxx: 27 vasario 2013 - 08:43
[quote=jolkaxx,2013 02 27, 09:42]
[quote=Icetutex,2013 02 26, 21:15]
Kazkada raset, dabar nerandu.... Gal pamenat, koks L rankoviu ir bendras ilgis? Aciu :4u
:
labas rytas,
Tarp pažastų - 55
Pečiai - 42
Visas ilgis 64
Rankovė nuo pažasties iki atlenkimo 43, visa atlenkus - 53. Nuo peties atlenkus, kiek pamenu, 67 cm.
Man rankoves tai buvo geros, nes as ilgaranke 4u.gif
[/quote]

Aciuuuuuu 4u.gif Dabar beliko sulaukt ax.gif
Atsakyti