Įkraunama...
Įkraunama...

Uzsisakome is JAV parduotuviu (202 tema)!

QUOTE(zeneta @ 2013 02 26, 18:18)
Manau kovo pradzioj pati laukiu...nu pagal  mano krepsi ne maziau 30 proc.....turi but


lens.gif lens.gif lens.gif ax.gif
Atsakyti
Junkites prie HAUTELOOK
Šią kosmetiką labai giria smile.gif

http://www.hautelook.com/event/27460
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paulina.S: 26 vasario 2013 - 20:06
Burberry myletojoms batuku/basuciu/lietaus batu pigiau:

zappos burberry
Atsakyti
Ar www.fragrancenet.com renkate - 20 proc. nuolaida
Atsakyti
QUOTE(jolkaxx @ 2013 02 26, 19:59)
siulyciau geriau palaukti, nes ju papildo kiekviena diena. Man vietoj TALL M atsiuntė TALL L, tai tarp pazastu buvo 55  4u.gif O spalva ta red tai super  thumbup.gif
Ir marsele nemeluoja - striuke super  Uzsisakiau sau vel.....
Vyrui tai pat nepataikiau su dydziu 4u.gif


Kazkada raset, dabar nerandu.... Gal pamenat, koks L rankoviu ir bendras ilgis? Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Paulina.S @ 2013 02 26, 20:08)
Ar www.fragrancenet.com renkate - 20 proc. nuolaida


neperkame mes kvepalu.
Atsakyti
QUOTE(marsele @ 2013 02 26, 17:24)
Tall vienareiksmiskai! Ji tokia lengva ir plona - rankoves taip graziai atsismaukia - ir man ji i bet koki rankinuka tilptu bigsmile.gif sakau, zinant musu pavasario o ir vasaros permainingus orus ir atvestancius vakarus - nerealus daiktas.. As neiskentus tiesa sakant ja ir prie +4 jau nesiojau bigsmile.gif  doh.gif  lotuliukas.gif

Mergiukai, o prie 173 cm irgi tall ar uztenka regular? 4u.gif

Aj, ir kur galima rasti naktiniu maitinancioms ir chalatuku? Nebespejau papirkt is motherhood gerom kainom, o daugiau net nezinau kur ieskot 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katiniena: 26 vasario 2013 - 20:44
QUOTE(Katiniena @ 2013 02 26, 20:35)
Mergiukai, o prie 173 cm irgi tall ar uztenka regular?  4u.gif

As sakyciau kad man su 179 rankoves kaip tik, dar ir ilgesniu noreciau - atsilenkus galeciau vaiksciot, smagu kad netrumpa... Jei jums tarkim parduotuvese matuojantis rankoviu ilgio uztenka - sakyciau regular turetu tikti. Bet tarkim jei bus norimo dydzio ir spalvos tik tall, tao manau irgi turetu ok jum buti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Katiniena @ 2013 02 26, 20:35)
Mergiukai, o prie 173 cm irgi tall ar uztenka regular?  4u.gif

Aj, ir kur galima rasti naktiniu maitinancioms ir chalatuku? Nebespejau papirkt is motherhood gerom kainom, o daugiau net nezinau kur ieskot 4u.gif


gal gap, oldnavy kazka rastumet
Atsakyti
[quote=marsele,2013 02 26, 21:46]

Sakykite, o ta striuke bent kiek liemenuota,ar visai tiesi.Kapisono tai ko gero nera?Gal ir pilka spalva grazi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolantaO: 26 vasario 2013 - 20:49
QUOTE(krista08 @ 2013 02 26, 15:13)
Parasyta, kad yra lengvas pakietinimas, o dydzio Jums reikia S  4u.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti

NESUPRANTU, padekit, Eddiebauer puslapy bandau ant daikto spaust ir jo neatidaro... g.gif tai reiskia, kad ispirktas? Ar pas juos ten nenormaliai "atsidaro" prekes? ACIU!
Atsakyti