Įkraunama...
Įkraunama...

Uzsisakome is JAV parduotuviu (202 tema)!

QUOTE(Master @ 2013 02 26, 15:32)
Papilde vel Eddie Bauer striukyciu, sakau gal ir man reiketu  blush2.gif Marsele kokia tu spalvas turi? Labai noreciau Bison arba Dusty Orange, bet jos tik Petite  g.gif  O spring red labai ryski? rolleyes.gif  Gal kas jau gyvai matet  cool.gif

As turiu spring red - tai toooobuuuula spalva - sakes kaip veida pagyvina, ji neblizgi, tokia matine labiau - nu laaabai nereali- as asmeniskai siulau imt negalvojant.. Tai vienas is nedaugelio pirkiniu, kur esu sitaip patenkinta!!! cool.gif
Atsakyti
QUOTE(marsele @ 2013 02 26, 18:17)
As turiu spring red - tai toooobuuuula spalva - sakes kaip veida pagyvina, ji neblizgi, tokia matine labiau - nu laaabai nereali- as asmeniskai siulau imt negalvojant.. Tai vienas is nedaugelio pirkiniu, kur esu sitaip patenkinta!!! cool.gif


Is karto, kad ir penkias - kad tik dydziu paduotu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(marsele @ 2013 02 26, 19:17)
As turiu spring red - tai toooobuuuula spalva - sakes kaip veida pagyvina, ji neblizgi, tokia matine labiau - nu laaabai nereali- as asmeniskai siulau imt negalvojant.. Tai vienas is nedaugelio pirkiniu, kur esu sitaip patenkinta!!! cool.gif

wub.gif sake pavyko nupirkt man spring red thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Icetutex @ 2013 02 26, 16:51)
Suintrigavot, tai jau dabar pagelbekit su striukyciu dydziais smile.gif 178 ugiui uzteks Regular, ar reikia Tall? Ir kaip dydziai? I mazesne / didesne puse? Aciu  4u.gif

Tall vienareiksmiskai! Ji tokia lengva ir plona - rankoves taip graziai atsismaukia - ir man ji i bet koki rankinuka tilptu bigsmile.gif sakau, zinant musu pavasario o ir vasaros permainingus orus ir atvestancius vakarus - nerealus daiktas.. As neiskentus tiesa sakant ja ir prie +4 jau nesiojau bigsmile.gif doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(marsele @ 2013 02 26, 18:24)
Tall vienareiksmiskai! Ji tokia lengva ir plona - rankoves taip graziai atsismaukia - ir man ji i bet koki rankinuka tilptu bigsmile.gif sakau, zinant musu pavasario o ir vasaros permainingus orus ir atvestancius vakarus - nerealus daiktas.. As neiskentus tiesa sakant ja ir prie +4 jau nesiojau bigsmile.gif  doh.gif  lotuliukas.gif


Viskas, dedu www prie favoritu ir stoviu sargyboj, kol atsiras L Tall smile.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Icetutex @ 2013 02 26, 17:26)
Viskas, dedu www prie favoritu ir stoviu sargyboj, kol atsiras L Tall smile.gif Aciu  4u.gif

Man su diideliais peciais ir krutine 92 tiko puikiai M dydis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(marsele @ 2013 02 26, 18:28)
Man su diideliais peciais ir krutine 92 tiko puikiai M dydis 4u.gif


savo 114 nesukisiu niekaip i M schmoll.gif
o paprastas L bus trumpom rankom, itariu. Nebent XL, bet zalia. Oiiiii, kaip klimpstu.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Icetutex @ 2013 02 26, 17:31)
savo 114 nesukisiu niekaip i M  schmoll.gif
o paprastas L bus trumpom rankom, itariu. Nebent XL, bet zalia. Oiiiii, kaip klimpstu....  doh.gif

tai va va, pas mane ta pati beda su (.)(.) doh.gif

oi marsele, taip isgyrei, kad net pavydas sujame lotuliukas.gif

niu dabar prognozuotojos sakykit kada jcrew off imes? biggrin.gif
Atsakyti
Manau kovo pradzioj pati laukiu...nu pagal mano krepsi ne maziau 30 proc.....turi but


Papildyta:
Bet as ne prognozuotoja...geresniu yr uz mane


Papildyta:
Gretuteka kaip mazyle auga....jau didele tikriausia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zeneta: 26 vasario 2013 - 18:19
QUOTE(zeneta @ 2013 02 26, 18:18)
Manau kovo pradzioj pati laukiu...nu pagal  mano krepsi ne maziau 30 proc.....turi but
Papildyta:
Bet as ne prognozuotoja...geresniu yr uz mane
Papildyta:
Gretuteka kaip mazyle auga....jau didele tikriausia

aciu, gerai augam. pagal ugi jau seniai bendraamzius praaugom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivute_DV @ 2013 02 26, 18:07)
Ar yra koks nors Sephoroje kodukas? as prisijunti zadu smile.gif


nera 4u.gif



JCREW TURIM 10%OFF,KODUKAS VIENAKRTINIS RINKSIM DIDESNI UZSAKYMA,JUNKITES bigsmile.gif

Papildyta:
prisijunkite prie modnique labai nedaug truksta iki nemokamo siuntimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Icetutex @ 2013 02 26, 18:31)
savo 114 nesukisiu niekaip i M  schmoll.gif
o paprastas L bus trumpom rankom, itariu. Nebent XL, bet zalia. Oiiiii, kaip klimpstu....  doh.gif

siulyciau geriau palaukti, nes ju papildo kiekviena diena. Man vietoj TALL M atsiuntė TALL L, tai tarp pazastu buvo 55 4u.gif O spalva ta red tai super thumbup.gif
Ir marsele nemeluoja - striuke super Uzsisakiau sau vel.....
Vyrui tai pat nepataikiau su dydziu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolkaxx: 26 vasario 2013 - 19:01