Įkraunama...
Įkraunama...

Uzsisakome is JAV parduotuviu (202 tema)!

kuriam puslapį striukytės
Atsakyti
QUOTE(Master @ 2013 02 26, 15:32)
Papilde vel Eddie Bauer striukyciu, sakau gal ir man reiketu  blush2.gif Marsele kokia tu spalvas turi? Labai noreciau Bison arba Dusty Orange, bet jos tik Petite  g.gif  O spring red labai ryski? rolleyes.gif  Gal kas jau gyvai matet  cool.gif


Mergaites, imeskit nuoroda tos striukytes 4u.gif Cia kalbat apie ta, kur pirko Marsele sau? 4u.gif
Atsakyti
http://www.eddiebaue...rwear/index.cat
Atsakyti
QUOTE(nattti @ 2013 02 26, 18:19)
junkites, junkites mergaites 4u.gif  4u.gif


Ikeliu nuoroda ir foto:
user posted image


Eddie Bauer

Papildyta:
QUOTE(Kristela333 @ 2013 02 26, 18:40)
Mergaites, imeskit nuoroda tos striukytes  4u.gif  Cia kalbat apie ta, kur pirko Marsele sau?  4u.gif

taip, apie ta pacia blush2.gif jau nusiunciau nesulaukus komentaro del spalvos, nes greit dingsta tos striukytes ax.gif
Atsakyti
Suintrigavot, tai jau dabar pagelbekit su striukyciu dydziais smile.gif 178 ugiui uzteks Regular, ar reikia Tall? Ir kaip dydziai? I mazesne / didesne puse? Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Icetutex @ 2013 02 26, 18:51)
Suintrigavot, tai jau dabar pagelbekit su striukyciu dydziais smile.gif 178 ugiui uzteks Regular, ar reikia Tall? Ir kaip dydziai? I mazesne / didesne puse? Aciu  4u.gif

jums reiketu Tall, o dydziai kiek supratau atitinka. Kiek atsiliepimu paskaiciau, tai daugiausiai raso atitinka, arba i mazesne puse. Taigi jeigu cia nesiojat tarkim M, tai ir imkit M, o jeigu M-L, tai gal geriau rinktis L g.gif Tokia mano logika - patirties neturiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Master @ 2013 02 26, 17:59)
jums reiketu Tall, o dydziai kiek supratau atitinka. Kiek atsiliepimu paskaiciau, tai daugiausiai raso atitinka, arba i mazesne puse. Taigi jeigu cia nesiojat tarkim M, tai ir imkit M, o jeigu M-L, tai gal geriau rinktis L  g.gif  Tokia mano logika - patirties neturiu  biggrin.gif


Aciu labai smile.gif Nebera dydziu, nebera galvos skausmo doh.gif
Atsakyti
nu va, mano jau ir nebeliko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nattti @ 2013 02 26, 15:07)
junkites pris jcrewfactory-20%off
taip pat labai laukiam prisijungianciu 4u.gif  4u.gif

modnique
6pm
sephora




Ar yra koks nors Sephoroje kodukas? as prisijunti zadu smile.gif
Atsakyti


taip, apie ta pacia blush2.gif jau nusiunciau nesulaukus komentaro del spalvos, nes greit dingsta tos striukytes ax.gif

Nebera dydzio verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristela333 @ 2013 02 26, 19:07)
taip, apie ta pacia  blush2.gif  jau nusiunciau nesulaukus komentaro del spalvos, nes greit dingsta tos striukytes  ax.gif

Nebera dydzio verysad.gif

greitai dingsta ten dydziai, bet kiek pastebejau tai beveik kiekviena diena papildo, reikia pasekti rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos, o kaip ta allcosmeticswholesale parduotuvė, ar ten viskas ok su prekytem buna? nebus pasene ar pan? paziurejau, kad ten pigiau nei Spehoroje?
Atsakyti