Įkraunama...
Įkraunama...

Uzsisakome is JAV parduotuviu (202 tema)!

QUOTE(taina @ 2013 02 25, 09:54)
As taip pat ka tik slamste radau skaiciukus siustus 20 d. .  doh.gif
Papildyta:
Kaip suprantu visoms keliauja i slamsta kurios gmail naudoja.


Aš naudoju inbox.lt, bet man irgi skaičiukai eina į šlamštą doh.gif
Atsakyti
Labas rytas,
turiu prasyma - gal kurios vyras nesioja 34 ilgio velvetus Jcrew? Galetumet gal ilgi pamatuot? Aciu is anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Miglelė @ 2013 02 25, 09:09)
Aha, as visa strese buvau, kad skaiciu negavau sia savaite. Slamsta pasitikrinau, ogi ten viskas.  doh.gif Sia savaite gmail'as sugrieztejo - "face control" rimta.  tongue.gif

pas mane slamste buvo irgi. praeita savaite gavau is google laiska, kad kazkas belgijoj nulauzt bande mano pasta, bet gmail'as neleido prisijungt... kazkas vyksta matyt, ir jie kazkokia apsauga gal uzdejo.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(taina @ 2013 02 25, 09:54)
As taip pat ka tik slamste radau skaiciukus siustus 20 d. .  doh.gif
Papildyta:
Kaip suprantu visoms keliauja i slamsta kurios gmail naudoja.

KAI RANDAT SLAMSTE KATE25 SKAICIUKU LAISKA - PAZYMEKITE JI "NOT SPAM" - man padejo, padariau taip pirma kart radus - dabar graziai i inbox ateina..
Atsakyti
QUOTE(taina @ 2013 02 25, 09:54)
As taip pat ka tik slamste radau skaiciukus siustus 20 d. .  doh.gif
Papildyta:
Kaip suprantu visoms keliauja i slamsta kurios gmail naudoja.


man beveik nuo pradžių yahoo.com į šlamštą eina. Bet man dar geriau, vyras neužmato niekada skaičiukų, o tai aparpuolis ištiktų hihihi.gif
Atsakyti
Klausimas: ar bluefly.com dar nuo sale kainos 40 proc. off? ar jau ten galutine kaina? Dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(medeya @ 2013 02 25, 12:24)
man beveik nuo pradžių yahoo.com į šlamštą eina. Bet man dar geriau, vyras neužmato niekada skaičiukų, o tai aparpuolis ištiktų hihihi.gif



lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(medeya @ 2013 02 25, 11:24)
man beveik nuo pradžių yahoo.com į šlamštą eina. Bet man dar geriau, vyras neužmato niekada skaičiukų, o tai aparpuolis ištiktų hihihi.gif


drinks_cheers.gif bet cia reik kad ne tik laiskai i slamsta eitu, bet ir daiktai, kazkaip nepastebimai namuos atsirastu... blush2.gif lotuliukas.gif

Mergaites, iki kelintos galima CREW atsiusti? Gal butu g laika parasyti kelinta pirktumete. Tuomet visoms butu aisku... ax.gif nes l noretusi siand papildymo sulaukti. Ar as jau pramigau bijau.gif
Atsakyti
Aš irgi prisijungčiau prie j.crew, jei mano dydismedžiojamas atsirastų, įdomu iki kada galima siųsti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramaskeleb @ 2013 02 25, 11:29)
Klausimas: ar bluefly.com dar nuo sale kainos 40 proc. off? ar jau ten galutine kaina? Dekui  4u.gif


galutine kaina ten 4u.gif



Mergaites jcrew viska pirksiu kai bus papildymas ir jei susirinks didesnis uzsakymas,nes kodukas vienkartinis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nattti @ 2013 02 25, 11:30)
galutine kaina ten 4u.gif

Mergaites jcrew viska pirksiu kai bus papildymas ir jei susirinks didesnis uzsakymas,nes kodukas vienkartinis 4u.gif


mano dydis matau atsirado bigsmile.gif , bandau tada siusti
Atsakyti

Gal kuri planuojat, ieškot pirkti cashmere in dot cabarnet spalvą dydį M ax.gif

cashmere in dot

dabar nėra M dydzio, bet matau, kad yra L...zinokit, as ieskau su kuo keistis, taip kad galit drasiai imt L ir man rasyti 4u.gif
Atsakyti