Įkraunama...
Įkraunama...

*Vilniečių senbuvių namučiai*

QUOTE(AnaMari @ 2013 04 15, 10:52)
Oho, Julenka, tai nebloga stresa teko patirt unsure.gif  doh.gif

Oplia, o pas ka tu lankeisi, ne pas M.? blush2.gif



Pas M ir antrą kartą pas ją eičiau.
Atsakyti
QUOTE(oplia5 @ 2013 04 15, 09:55)
Pas M ir antrą kartą pas ją eičiau.

Aisku smile.gif

Uzsirasiau ketvirtadieniui, 14 val. pas gydytoja blush2.gif
Atsakyti
Pas M užsirašei?
Labai labai lauksiu gerų žinių 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oplia5: 15 balandžio 2013 - 10:47
QUOTE(oplia5 @ 2013 04 15, 10:25)
Pas M užsirašei?
Labai labai lauksiu gerų žinių  4u.gif

Ne, eisiu si karta pas vyra biggrin.gif
As irgi tikiuos, kad si karta zinios bus tik geros blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(AnaMari @ 2013 04 15, 11:33)
Ne, eisiu si karta pas vyra biggrin.gif
As irgi tikiuos, kad si karta zinios bus tik geros blush2.gif


lauksim geru ziniu 4u.gif
Atsakyti
AnaMari, mes sestadieni nusipirko chicco liteway, siandien isbandziau, ka as zinau, man normaliai, barskaliukas, bet manau mums sueis, juolab kad neatsisakom savo teutonijos, tai reikalui esant, visada galesim ir sportini naudoti 4u.gif o pas koki gydytoja uzsirasei? laukiam geru ziniu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelenuroze @ 2013 04 15, 15:06)
AnaMari, mes sestadieni nusipirko chicco liteway, siandien isbandziau, ka as zinau, man normaliai, barskaliukas, bet manau mums sueis, juolab kad neatsisakom savo teutonijos, tai reikalui esant, visada galesim ir sportini naudoti 4u.gif o pas koki gydytoja uzsirasei? laukiam geru ziniu mirksiukas.gif

O koki pirkot, mes tai dzinsini toki ziurejom, man medziaga labai maloni buvo thumbup.gif
Ech... dilema man su tais vezimais doh.gif

Uzsirasiau pas Balni rolleyes.gif
Atsakyti
AnaMari, o as ca per gyd? Eteko man apie toki girdeti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Levanda81 @ 2013 04 16, 12:10)
AnaMari, o as ca per gyd? Eteko man apie toki girdeti  g.gif

Jaunas gydytoas, dirba AK, Iris nestuma priziurejo ir gimdyma prieme rolleyes.gif Teko ir man pas ji apsilankyt, su mano negimdiniu, bet dar nesimate to nestumo, sudare labai malonaus ir profesionalaus gydytojo ispudi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AnaMari @ 2013 04 16, 12:18)
Jaunas gydytoas, dirba AK, Iris nestuma priziurejo ir gimdyma prieme rolleyes.gif Teko ir man pas ji apsilankyt, su mano negimdiniu, bet dar nesimate to nestumo, sudare labai malonaus ir profesionalaus gydytojo ispudi ax.gif

Aaa, supratau smile.gif
Atsakyti
OMG kol radau tema sad.gif

Dovanoju kombiko kelnytes, nesiojom sia ziema, mergaitei ir berniukui, tai gal paaugsit iki kitos ziemos, ypac kas poryte turit ax.gif Seip greit isaugom, nes ilgakojai abu, telpa viskas ok, tik per klyniuka nesueina biggrin.gif

Gal kas zino kas iesko 2 vnt, Fereti patalynes, merliuku, vystykliuku, uzvalkaliuku patalynei (gal kokie 5 vnt.).. naudota tik musu,pirkom viska nauja, pora pizamyciu, prikrovus du maisus..NA ko reikia kudikiokraiteliui.. noreciau nebrangiai parduoti ax.gif
Papildyta:
Mergaites po kiek medu perkat? ir kur? musu baiges, niekas is savu nebeturi.. sad.gif
Papildyta:
prie namu pasiule autobusiuke pardavejas, uz 1,5 kg- 27 litai.. g.gif
Atsakyti
Akut, 1,5 kg medaus tai yra litras. mes litra parduodam 22-24 Lt. 4u.gif Tik deja kol kas vilniuj medaus tikrai neturim. ir ar beturesim.. didelis klaustukas.

Jus visos nusipirkit sketukus, o tuomet as klausinesiu biggrin.gif Kazkaip kol kas nera sketukui poreikio. musu vyras mieliau tapena kaip didelis po auksciusius kalnus, o ir per didziausius purvus reik butinai pabraidyt. hihihi.gif

AnaMAri, laikas pastarosiom dienom turbut slenka? biggrin.gif
Atsakyti