Įkraunama...
Įkraunama...

*Vilniečių senbuvių namučiai*

QUOTE(Akutee @ 2013 04 14, 14:15)
Oplia5 aciuuuu Jums, kad islaisvinot nuo deziu 4u.gif
As vaikucius maudziau..tai Mb su tb bendravo, dar ir pazwengt spejo smile.gif kaip supratau linksmas tb, o ir mb toks prie bajeriu...
Merginos, ka manot apie myta su mb??? Nes as kitaip turbut niekur nesudalyvausiu,nes newairuoju, o po to tik is paskos abieju guciu lakstyciau.. o mb sedet tarp tiek moteru tai aisku - pagarba,bet neperidomiausia butu lotuliukas.gif



Akutee, tai tau aciu. Gaila, kad negalejau as pati atvaziuoti, labai norejau tavo maziukus pamatyti ir aisku susipazinti blush2.gif MB sake, kad TB linksmas smile.gif
Atsakyti
Mergites, kuriuos turit "sketukus", kokius turit? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AnaMari @ 2013 04 14, 17:47)
Mergites, kuriuos turit "sketukus", kokius turit? 4u.gif

Musu ne sketukas,o toks didesnis sportinukas,bet lengvas,tik didokas,tai jei su vienu vaikuciu,tai koki mazesni ieskociau,tai nelabai galiu patarti ax.gif

Mielosios, dabar kai taip daznai siaucia Saules pliupsniai, keiciasi Zemes poliu vieta, vyksta daugybe zemes drebejimu ir tt.tai labai realu,kad viena ryta atsibude galime nebeisijungti kompo ar viso kito,kas "pakabinta ant elektros".
Kaip manot,ka darytumet tokiu atveju?
Aisku,is pradziu visi zmones lauks,kad cia tik gedimas ir kazkas greitai viska sutvarkys,bet po dienos kitos prasidetu chaosas,nes musu visas gyvenimas priklausomas nuo elektros. Gerai,kad vasara ateina,nes ziema butu liudna links be sildymo biggrin.gif
Tai tiesiog idomu, ar kada apie tokius dalykus galvojote ir kaip manot, ka darytumete? Nes gerai butu bent karta galvoje sumodeliuoti toki ivyki,jei jis visgi nutiktu,kad nebutu soko busenos smile.gif
As tai vis pamastau,nes tai labai realu smile.gif
Atsakyti
Labas visoms smile.gif

Mergaites, jei ketvirtadieni nueisiu pas gydytoja, nebus per anksti dar? Paskaiciavau, kad hcg turi buti daugmaz apie 1200? blush2.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif
QUOTE(AnaMari @ 2013 04 15, 09:08)
Labas visoms smile.gif
Mergaites, jei ketvirtadieni nueisiu pas gydytoja, nebus per anksti dar? Paskaiciavau, kad hcg turi buti daugmaz apie 1200? blush2.gif

Na gali būti visaip. Teoriškai jau turi matyti, o praktiškai, jei koks prastesnis echoskopas tai dar gali baimės įvaryti g.gif
Atsakyti
QUOTE(AnaMari @ 2013 04 15, 09:08)
Labas visoms smile.gif

Mergaites, jei ketvirtadieni nueisiu pas gydytoja, nebus per anksti dar? Paskaiciavau, kad hcg turi buti daugmaz apie 1200? blush2.gif

As irgi sakyciau,kad gal atidek pora dienu,nes maza ka,paskui vel isgasdins ax.gif Tai kur nutarei eiti?
Atsakyti
QUOTE(*Strazdane* @ 2013 04 15, 08:23)
Na gali būti visaip. Teoriškai jau turi matyti, o praktiškai, jei koks prastesnis echoskopas tai dar gali baimės įvaryti  g.gif

Tai gal penktadieni tikrai jau matytu? g.gif Zodziu, jauciuos kaip pirma karta doh.gif Bijau ka nors praziopsot negero, del to ir neapsisprendus tokia blush2.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės smile.gif

Ana Mari ačiū smile.gif dauguma sako, kad mano mažoji tėtuko kopija smile.gif nors iš tiesų turi ir mano bruožų smile.gif O šiaip palyginus su bendraamžiais ji pas mus didelis vaikas, viena močiute kiemne pamanė, kad jai jau trys metukai, nors dar tik du bus smile.gif Na bet ir mes su vyru nemaži smile.gif Labai džiaugiuosi, kad pas tave vėl pilvukas auga, linkiu lengvo nešiojimo mirksiukas.gif

Gaja, apie tai, kaip daugelis "sužverėtų" dingus elektrai yra net serialas sukurtas "Revoliucija" , o tai tikrai būtų bėda, ne vien dėl to, kad dingtų internetas ir pan., bet kad elementariausiai nebūtų krane vandens, sugęstų maistas šaldytuve ir dėl maisto kąsnio daugelis žmonių būtų pasiruošę net žudyti... vienintėlis būdas gyventi būtų vėl grįžti į kaimus, viską augintis patiems ir džiaugtis šulinio vandeniu, kol nesugalvotumėm, kaip kitaip susikurti geresnes sąlygas be elektros...
Atsakyti
QUOTE(AnaMari @ 2013 04 15, 09:43)
Tai gal penktadieni tikrai jau matytu? g.gif Zodziu, jauciuos kaip pirma karta doh.gif Bijau ka nors praziopsot negero, del to ir neapsisprendus tokia blush2.gif



Aš eičiau pirmadienį smile.gif matytųsi tikrai tada. Nes kai ėjau aš pirmą kartą, tai net kai buvo pagal HCG 3200 - nematė Gricius nieko doh.gif sakė laukt mėnesinių ir vsio... tai kaip sakant nurašiau viską anksčiau laiko blush2.gif išsiverkiau ir laukiau MMM... bet taip ir nesulaukiau... tad geriau jau pakentėk... ir tada tikrai matysis mirksiukas.gif blush2.gif (niu aš taip daryčiau) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AnaMari @ 2013 04 14, 17:47)
Mergites, kuriuos turit "sketukus", kokius turit? 4u.gif



Mes turime PegPerego si, man tai nelabai verysad.gif


AnaMari, man jau nuo 1000 hcg puslyte VK matė 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oplia5: 15 balandžio 2013 - 09:42
Oho, Julenka, tai nebloga stresa teko patirt unsure.gif doh.gif

Oplia, o pas ka tu lankeisi, ne pas M.? blush2.gif
Atsakyti
Mes irgi va skėtuko dairomės, kad močiutei palikti galima būtų, nes su mūsų karieta tai nenusileistų iš 3 aukšto smile.gif

Pasirodom ir mes fotki.com, koks mano streikuotojas pusės metukų atrodo smile.gif doh.gif žaibiškai lekia laikas... wub.gif doh.gif
Atsakyti