Įkraunama...
Įkraunama...

*Vilniečių senbuvių namučiai*

Ačiū blush2.gif

Amela, matomai kažkoks virusas pro jus perėjo g.gif Bet jei jums praėjo, tai gal ir M praeis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Levanda81 @ 2013 04 13, 15:14)
va  ax.gif 

Amela, o kas per virusas? Gal apsinuodyjo?

Mano M jau 3 su pusę val jau pietų miega kas yra LABAI neįprasta  blink.gif  Jau net neramu  g.gif  Pastebėjau tokį dalyk! - juo ilgiau kažkur būni išėjus, tuo i geriau miega  rolleyes.gif

Ameli sian diena ne uz ka nemiegojo,o paskui kaip luzo 5,tai jau tikiuosi ir nebesikels iki ryto biggrin.gif Gal tikrai pavasario orai gerai veikia miega bigsmile.gif

Pasirodysi po metu,kaip ant taves atrodts,nes tikrai idomi suknute wub.gif

Amela, vaja vaja unsure.gif Sveikit 4u.gif
Atsakyti
amela, sveikatytes jums 4u.gif

klausimas. ar gali dygti iltinukai, jei dar neturim apacioj dvieju priekiniu? matau, kad iltinukai paburke, sloga vandenuku teka jau kelinta diena, nors nakti R kvepuoja puikiausiai, seiles kibirais teka. tai nurasineju viska dantims. per kiek laiko daugmaz baigiasi slogos, kurios atsiranda del dantuku? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rute @ 2013 04 13, 23:24)
amela, sveikatytes jums  4u.gif

klausimas. ar gali dygti iltinukai, jei dar neturim apacioj dvieju priekiniu? matau, kad iltinukai paburke, sloga vandenuku teka jau kelinta diena, nors nakti R kvepuoja puikiausiai, seiles kibirais teka. tai nurasineju viska dantims. per kiek laiko daugmaz baigiasi slogos, kurios atsiranda del dantuku?  4u.gif

Visko pasitaiko,bet dazniausiai iltinukai dygsta veliau net uz pirmus kruminius smile.gif Gal ten pirmas kruminukas lenda?
Atsakyti
QUOTE(AnaMari @ 2013 04 13, 15:07)
Kaip tavo savijauta?

Na neesu linkusi skųstis, bet tikrai nekokia ta savijuta. Pykina pastoviai, galva plyšta. Buvo atvažiavusi MB sesuo, kai pamatė mane, tai net išsigando, klausė ko aš tokia pilka...
Atsakyti
QUOTE(*Strazdane* @ 2013 04 14, 09:35)
Na neesu linkusi skųstis, bet tikrai nekokia ta savijuta. Pykina pastoviai, galva plyšta. Buvo atvažiavusi MB sesuo, kai pamatė mane, tai net išsigando, klausė ko aš tokia pilka...

Vajeee, o su S panasiai buvo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(AnaMari @ 2013 04 14, 10:39)
Vajeee, o su S panasiai buvo? g.gif

Nea, su S lengviau buvo. Pykino ir su S bet ne taip baisiai... Na bet kaip nors iškęsiu. Pasižiūrėjau dienoraštyje, tai su S kažkur iki gegužės vidurio pykino. Tai tikiuosi, kad ir dabar ne ilgiau tai tęsis. Nes nuo pietų aš jau visai nebedarbinga. Dar pirmoje dienos pusėje kažkaip dantis sukandus kažką galiu pasidaryti, o po to tai tik į lovą...

Beje, Levanda, labai daili suknelė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Strazdane* @ 2013 04 14, 10:21)
Nea, su S lengviau buvo. Pykino ir su S bet ne taip baisiai... Na bet kaip nors iškęsiu. Pasižiūrėjau dienoraštyje, tai su S kažkur iki gegužės vidurio pykino. Tai tikiuosi, kad ir dabar ne ilgiau tai tęsis. Nes nuo pietų aš jau visai nebedarbinga. Dar pirmoje dienos pusėje kažkaip dantis sukandus kažką galiu pasidaryti, o po to tai tik į lovą...

Isivaizduoju doh.gif
As pati siandien kazkokia vos gyva, net ranka, atrodo, sunku pakelt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(AnaMari @ 2013 04 13, 15:07)
Dekuj, oplia  wub.gif
O jus planuojat antra? smile.gif






Mes planuojame, as bandau pagauti ovuliacija su OT, bet kol kas nieko verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oplia5: 14 balandžio 2013 - 10:54
QUOTE(oplia5 @ 2013 04 14, 10:53)
Mes planuojame, as bandau pagauti ovuliacija su OT, bet kol kas nieko  verysad.gif

Jei ne paslaptis, ilgai jau zaidi su tais OT? blush2.gif Man tai jie nesamones rodydavo doh.gif
Atsakyti
Antra menesi smile.gif
Atsakyti
Oplia5 aciuuuu Jums, kad islaisvinot nuo deziu 4u.gif
As vaikucius maudziau..tai Mb su tb bendravo, dar ir pazwengt spejo smile.gif kaip supratau linksmas tb, o ir mb toks prie bajeriu...


Merginos, ka manot apie myta su mb??? Nes as kitaip turbut niekur nesudalyvausiu,nes newairuoju, o po to tik is paskos abieju guciu lakstyciau.. o mb sedet tarp tiek moteru tai aisku - pagarba,bet neperidomiausia butu lotuliukas.gif
Atsakyti