Įkraunama...
Įkraunama...

*Vilniečių senbuvių namučiai*

QUOTE(AnaMari @ 2013 04 13, 07:49)
Labas rytas 4u.gif

Aciu, mergaites, tikiuosi, kad si karta tikrai viskas bus gerai, nes ir hcg graziai paaugo ir prg, nes tada su negimdiniu prg pradejo krist, o dabar be jokiu vaistu pats auga. Mes atvaziavom savaitgaliui pas mano tevus i Druskininkus, paemiau su savim del viso pikto crinone (turejau namie dar nuo praeito karto), bet kai suzinojau tyrimo rezultatus, tai nenaudojau vaistu ax.gif

Levandut, tai pasirodykit, grazuoles thumbup.gif O i kokia kirpykla M vedei, gal i "Puki"?
As irgi noreciau savo maziuka nuvest, tik bijau, kad neissedes doh.gif Ir jei ne paslaptis, kokios kainos?
Saip ir man paciai reiktu "atsisviezint", nes kirpykloj, turbut, daugiau negu pries metus buvau doh.gif

Klausei ded mano tolimesniu planu, tai, kadangi viskas kolkas graziai auga, tai paskaiciavau, kad kita penktadieni jau turetu kazkas matytis, tai planuoju uzsirasyt pas gydytoja, tik dar tiksliai nezinau pas ka blush2.gif VK man alergija lotuliukas.gif  doh.gif

Viskas bus gerai 4u.gif Esi paremontuota, o ir kiek gali nesisekti rolleyes.gif

Jo buvo Puky, pirmas kartas iki 2 metukų kainuoja 25lt, o po to apie 30lt su laisvalaikio kortele yra nuolaida. Kerpa apie pusvalandį. Žinok manau išsėdėtų, nes ten ir yra vaikų kirpykla. Mūsų vaikystėje kad taip būtų buvę bent kažkas panašaus. Ten kėdės visokios mašinytųs, traukinukai. Vien jau tas vaikui įdomu. Kirpėja labai maloni pasitaikė. Gali šalia vaiko sėdėti. O šiaip duoda ką į rankas, įjungia multikus kokius nori pasirinkt jei išvis nori. Padėta sausainių, limonado - žodžiu viskas kad baikui būtų nebaisu biggrin.gif Akvariumas su žuvytėm. Jau galvojau teks išeiti su ašarom, bet kai baigia kirpti duoda balioną biggrin.gif Jei nori įpakuoja pirmą sruogelš vaikučio atminimui. Na faina. Dar nelabai supranta gal to didelio malonumo, bet vėliau jau turbūt pati prašys kaip pramogos į tą kirpyklą rolleyes.gif Aš tai trupai vlnusikirpau. Įkėliau M keletą foto. Tik manęs dar nėra su nauja šukuosena.

O pas meškauskienę nenori? Man tai ji patinka rolleyes.gif Man tai didesnė dilema kokį ginekologą rinktis po gimdymo. Na kai nebeplanuosiu daugiau vaikučių g.gif
Atsakyti
Labas rytas. Mes su M jau du kart buvom kirpykloj, bet einam pas savo kirpeja, tai ji irgi labai liuks apsokineja M. Pirma karta tai as su sureliais stovejau o ji ant greicio kirpo, tik kad patrumpint, o antra karta man jo net laikyt nereikejo ir ji jau net ir sukuosena jam padare, bet taip greit auga plaukuciai kad jau vel reikia eiti.
Atsakyti
Levanda, nau ka tu ka tu, kokia stilinga tavo pana!
Isivaizduoju, vaikas, turbut, is tokios kirpyklos iseit nenori bigsmile.gif ir tikrai nera brangu. Na gal reik palaukt siltesniu oru ir atsisveikint su sunelio garbanelem.

Zinok, su ta M. is VK man nekokia patirtis doh.gif Kazkada buvau pas ja, tai supanikavo ji ten del mano nestumo, kurio gimdoj nesimate, israse siuntima LP operacijai iskart, nu zodziu kazkokia nekompetetinga tuo metu pasirode ir dar mane prigazdino, gal tiesiog persidraude, nes nebuvau jos paciente, nu zodziu doh.gif

Rimulyte, kokia tavo mergina didele ir kaip i tave panasi! bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
AnaMari, nuostabios naujienos, mergyt wub.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oplia5: 13 balandžio 2013 - 10:26
Dėkui dėkui Anamari, žinok kai M kirposi tai kaip tik dar du berniukus kirpo tuo metu, tai panašaus amžiaus ir visi ramiai sedėjo. Ten kažkaip juos pakeri gal ta aplinka nežinau smile.gif

Na taip ir mane ta M iš VK biški buvo nugasdinus manau per daug kai iš pradžių porą sav. mano puslytė tuščia matėsi. Tai kaip ir davų vilties, kad bus viskas ok, bet labiau jautėsi pesimistinųs prognozės. Bet visa kita man patinka ir tinka. Mes visada su dukryte pas ją einam, tai jau jos ten pašneka kabinete biggrin.gif

Sakysit išprotėjau, bet šiandien nusipirkau suknelę, kurią nešiosiu kitą vasarą biggrin.gif Pamačiau tiesiog savo svajonių suknelę, žinoma, kad ne nėštukišką. Nors dar kai šiandien matavausi su pilvuku įsispraudžiau ir prie tokio nėštumo dar kaip ir galėčiau užsidėti jei orai leistų. Bet kažkaip teks palaukti kitos vasaros... doh.gif Tiesiog žinojau, kad ją išpirks ir nebebus tokio šanso...
Atsakyti
Labas smile.gif

AnaMari bigsmile.gif puikūs skaičiai wub.gif

Levanda, ir aš pirkčiau suknelę jei rasčiau tokią, kokios noriu, nesvarbu, kad tik kitą sezoną apsivilkčiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Levanda81 @ 2013 04 13, 13:47)
Sakysit išprotėjau, bet šiandien nusipirkau suknelę, kurią nešiosiu kitą vasarą  biggrin.gif  Pamačiau tiesiog savo svajonių suknelę, žinoma, kad ne nėštukišką. Nors dar kai šiandien matavausi su pilvuku įsispraudžiau ir prie tokio nėštumo dar kaip ir galėčiau užsidėti jei orai leistų. Bet kažkaip teks palaukti kitos vasaros...  doh.gif  Tiesiog žinojau, kad ją išpirks ir nebebus tokio šanso...

Tai cia visai normalu biggrin.gif Ypac vaikams,tai jei pamatau kas man patinka,tai perku,net gerokai didesnio dydzio,nes kai reikia,tai butinai nera to,ko noretum doh.gif

Pasirodyk,koks tas sukneles grozis? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Gaja*: 13 balandžio 2013 - 13:44
neisvenge ir M musu viruso sad.gif Po pietu isveme, o dabar temp 37.8 siaip lyg pats neatrodo kad sirgtu, gal biski daugiau zirziantis, bet siaip linksmas guvus. Kad tik lengvai praeitu sita bjaurybe sad.gif
Atsakyti
Dekuj, oplia wub.gif
O jus planuojat antra? smile.gif

Levanda,
Na, reikes ir man pabandyt savo leliu nuvest bigsmile.gif

Aha, kad pesimistines prognozes, tai ir tada pas M. jautes doh.gif Matai, zinau,, kad ji daug kam patinka, bat man kazkaip neprilipo tada ir tas pats pastatas ziauriai nervina biggrin.gif

O kokia suknele nusipirkai??? bigsmile.gif

Aciu, Strazdane wub.gif
Kaip tavo savijauta?

amela, nu va unsure.gif Sveikatytes maziukui 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AnaMari: 13 balandžio 2013 - 14:11
va ax.gif

Amela, o kas per virusas? Gal apsinuodyjo?

Mano M jau 3 su pusę val jau pietų miega kas yra LABAI neįprasta blink.gif Jau net neramu g.gif Pastebėjau tokį dalyk! - juo ilgiau kažkur būni išėjus, tuo i geriau miega rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Levanda81 @ 2013 04 13, 14:14)
Mano M jau 3 su pusę val jau pietų miega kas yra LABAI neįprasta  blink.gif  Jau net neramu  g.gif  Pastebėjau tokį dalyk! - juo ilgiau kažkur būni išėjus, tuo i geriau miega  rolleyes.gif

Grazi suknute bigsmile.gif

Tegu miega, oras grazus, pavasaris veikia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Levanda81 @ 2013 04 13, 15:14)

Amela, o kas per virusas? Gal apsinuodyjo?

speju kazkas tokio kaip roto, nes MB viduriavo ir kita diena temp buvo, o paskui viskas praejo tik sunkumas skrandyje, as nuo 4nio pietu pradejau vemt, 5ni su temp gulejau, siand jau viskas ok tik skrandis apsunkes. M irgi siand karta veme ir temp pakilo. O kolega mano 5ni irgi neisejo i darba nes viduriavo.
Atsakyti