Įkraunama...
Įkraunama...

*Vilniečių senbuvių namučiai*

As ir verkiau, skaitydama, uz ka kodel...neturiu zodziu kaip paguosti, be galo skaudu, ka turejai iskenteti, Strazdanele...vienintele paguoda S ir TB...labai linkiu, kad laikas nuplautu sita nelaime...
Atsakyti
Strazdane, verkiu ir as ir vis tas klausimas - kodel??? unsure.gif Baisu, nera zodziu... Stiprybes jums, visa laime, kad S salia, kitaip tikrai galima butu isprotet unsure.gif
Atsakyti
Strazdanėle console.gif siaubas kokį košmarą tau teko išgyvent ir net sunku įsivaizduot, kaip dar vis sunku... stiprybės tau, visa laimė, kad turi S, tu tokia gerį spinduliuojanti ir turi išgyventi tokią nelaimę... tik jau nekaltink savęs ir labai labai tikiu, kad jei neduok Dieve ir turi tą nelemtą geną, tu jo neperdavei S ir nei jai, nei tau niekada daugiau neteks išgyventi tokios tragedijos, labai labai tave užjaučiu, negaliu, kaip širdį skaudą...
Atsakyti
Strazdanele, perskaiciau...... as be zodziu, o tik su asaromis.....uzjauciu tave labai labai, linkiu kuo greiciau atsitiesti ir gyventi dziaugsme bei tikejime, kad dar daug dziaugsmo priekyje taves ir tavo seimos laukia.....
suprantu, kad sunku, bet tu laikykis.... wub.gif wub.gif
Atsakyti
Ačiū jums visoms už palaikymą cray.gif
Atsakyti
Strazdanele, net zodziu neturiu.. sad.gif Tik apkabinu Tave stipriai stipriai!

Mergaites, is to soko nebezinau net kaip i ta musu pasta uzeit. Kas galit, atsiuskit prisijungimus. Aciu.
Atsakyti

Sveikos

QUOTE(Adrija1 @ 2013 07 19, 11:48)
Mergaites, is to soko nebezinau net kaip i ta musu pasta uzeit. Kas galit, atsiuskit prisijungimus. Aciu.

Nusiunčiau tau slaptažodį, šitos istorijos skaityt be ašarų neįmanoma...
Atsakyti
Strazdanele, labai labai uzjauciu verysad.gif


Mergytes patrkit ka daryt, mano lelyte labai atpilineja mano pienuka, taip gaila jos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(musyte @ 2013 07 19, 15:18)
Mergytes patrkit ka daryt, mano lelyte labai atpilineja mano pienuka, taip gaila jos verysad.gif

Gal persivalgo? S irgi labai atpilinėjo, bet jipersivalgydavo. Kai pavalgo, panešiok stačią, kad atsirūgtų. Jei vaikas gerai priauga svorio, tai patys gydytoja sako, kad tas atpilinėjimas nieko baisaus. Tai čia labai stebėti reikia...
Atsakyti
Strazdanele, ziauru... manau,kad padarei teisinga sprendima.. apkabinu..
Atsakyti
QUOTE(*Strazdane* @ 2013 07 19, 14:26)
Gal persivalgo? S irgi labai atpilinėjo, bet jipersivalgydavo. Kai pavalgo, panešiok stačią, kad atsirūgtų. Jei vaikas gerai priauga svorio, tai patys gydytoja sako, kad tas atpilinėjimas nieko baisaus. Tai čia labai stebėti reikia...

Priaugo per menesi 1,200, nu ko ji megeja pavalgyt, bet kazkaip man baisu, nesioju atsirugsta, bet vistiek atpila 4u.gif nu ziuresim, siandien va pienuko kazaip mazokai turiu, turbut krize prasidejo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(musyte @ 2013 07 19, 22:02)
Priaugo per menesi 1,200, nu ko ji megeja pavalgyt, bet kazkaip man baisu, nesioju atsirugsta, bet vistiek atpila 4u.gif nu ziuresim, siandien va pienuko kazaip mazokai turiu, turbut krize prasidejo doh.gif

Na priaugo tai labai gerai, gal tikrai atpila dėl persialgymo. O pienuko mažai, gal dėl tų vadinamų augimo šuolių? Jei tai tikrai augimo šuolis, tai per kelias dienas pienelio vėl prisisgamins smile.gif

Adrija, Gaja ačiū až apkabinimus, nors ir virtualius... Man dar tiek visokių jausmų prisikaupę, taip norėtųsi išsakyti... Bet dar ne laikas, o ir eterio čia teršti nesinori... Sunku dabar, labai sunku ir atrodo, kad niekada nepalengvės. Kiekviena diena vis sunkesnė...
Atsakyti