Įkraunama...
Įkraunama...

*Vilniečių senbuvių namučiai*

Strazdanele, verysad.gif stiprybės ir jėgų jums atsigauti verysad.gif
Atsakyti
Strazdane, uzuojauta, laikykites.Liudna mazo zmogucio netektis...sad.gif
Atsakyti
Strazdane, nerandu zodziu... Laikykites, stiprybes!
Atsakyti
Sveikos,

net nekilo ranka rasyti po tokiu liudnu naujienu... Strazdanele, labai uzjauciu verysad.gif
Atsakyti
Sveikos,
Meirgaitės, jūs rašykite ir dalinkitės geromis naujienomis. Juk gyvenimas turi tęstis toliau, kad ir kaip man sunku dabar bebūtų. Skausmas ir liūdesys dėl to kas nutiko mane lydės visą gyvenimą, bet, nepaisant to, aš turiu gyventi dėl savo nuostabios S, dėl MB, dėl savęs... Tad pirmyn. Man dabar reikia kiek įmanoma daugiau gražių ir gerų naujienų...
Atsakyti
As vis uzeinu ir uzeinu, laukiu kol kazkas kazka parasys, paciai zodziai nesirisa... Strazdanyt, vis apie tave galvoju. net neklausiu kaip jauties nes ir taip aisku... Labai liudna, kad taip nutiko sad.gif

Mes ne Vilniuj, o pas vyro tevus, vienos namie jau antra savaite, mb isvykes i mokymus uzsienyje, isvariau vos ne pati nors nenorejo musu palikt. Nelengva man vienai, bet bent jau karsciai nebaisus jai uzilups, nes cia namai vesus. Vasara jau ipusejo, kaip visada ji labai greit praeina..
Atsakyti
As irgi vis uzeinu,bet visos temos atrodo kazkaip ne vietoj... vis irgi galvoju apie jus, Strazdanele...

O mes tai namie,nes nera pas mus tragiskai karsta,nes pirmas aukstas, be to, langai i rytus ir vakarus,tai jau saule tokia ne pati baisiausia smile.gif Seses tai turskiasi su vandeniu terasoj, skalbia visus savo zaislus (na,tuos kuriuos jau leidziu,nes kitaip turbut visus namus isskalbtu, mano darbininkes biggrin.gif ), laksto plikses,tai jau ir idege wub.gif Gera,kai vasara wub.gif bet mane jau blogos mintys kamuoja,kad vasara taip greit pasibaigs ir vel ta ziema be pabaigos bus ilgai ilgai doh.gif Jau net emem svarstyti,gal i kokius siltesnius krastus kraustytis,nes ta ziema kazkaip i depresija varo doh.gif Anksciau man dar taip nebudavo baisi ziema,bet su metais vis labiau jos nelaukiu, ziauriai jau jos ilgos pas mus unsure.gif
Taip noriu iki juros pavaziuoti rugpjucio pradzioj,bet nezinau ar pavyks, ziuresim smile.gif O prie kokuu ezeru gal vaziuojat cia aplink Vilniu kas nors? Prie kokiu? Faina? Zmoniu daug, vanduo svarus?

Levandut,kas per paveiksliukas pas tave blink.gif lotuliukas.gif Tokia savijauta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Gaja*: 15 liepos 2013 - 21:39
Labas rytas. Strazdane as kadien apie tave galvoju sad.gif Pas mus nieko ypatingo nevyksta, MB grizta tik savaitgaliais jau 4ta savaite tai ir pikta ir suprantu kad kitaip nebus, nu bet vistiek... nusipirkom lentu tvorai tai turim dabar darbelio, sveisti dazyti, jauciu kol pastatysim ti ir vasara praeis. Sveciavos drauges dukra pas mane tai paziuriu as i ji ir nu siaubas 10m bet toookiaaa panaaa, jau visi brendimo pozymiai matos, o ir kalba tikrai ne kaip 10m (turiu omeny bent kokie mes buvom 10m) po 2sav MB tures atostogas gal bandysim istrukt kur i pajuri. Slegia viena nelaime dar is MB gimines tikrai labai geras zmogus,bet gal labai nesiplesiu apie tai. buvau uzsukus pas Akute kokie fainulkos leliukai, mergycka ti isvis tokia fainulka. MAn dabar silpnybe mergytem smile.gif
Atsakyti
Labas,
Vilniečių e-pašte parašiau savo istoriją. Nenorėjau rašyti forume... Ji išties labai sudėtinga ir jautri...
Atsakyti
Strazdane, sunku įsivaizduoti ką tau teko patirti..Skaičiau kvapą užgniaužus verysad.gif Tokia primušta jaučiuosi dabar. Tikrai žiauriu kai taip nutinka. Ir tam negimusiam kudikėliui už ką taip... didelė netektis visai šeimai...
Kaip tik dukrytė atsikėlė po pietų miego, tai be žodžių išsiėmiau iš lovytės, pasiguldžiau šalia ir stipriai apkabinau. Labai linkiu, kad antras stebukliukas greitai jus aplankytų ir S turėtų sesytę ar broliuką wub.gif
Atsakyti
Vajetau Strazdane, be zodziu, skaiciau ir verkiau kad net gerklej guzas.. stipriaii tave apkabinu sad.gif nerandu net zodziu daugiau sad.gif
Atsakyti
Strazdanele, laikykis brangioji, kosmaras kai perskaiciau kad taip nutiko verysad.gif verysad.gif dar neskaiciau tavosios istorijos, bet jau dabar zliumbiu verysad.gif
Mes ka tik po savaites atostogu pajūryje, ir cia toks liudesys
Atsakyti