Įkraunama...
Įkraunama...

*Vilniečių senbuvių namučiai*

Musu ir panasi viena tokia buvo, kita irgi FPrise..tik su swiesom ir muzika, gal rainforest..abi lb lb geros smile.gif

Gajut, sergam, kur tau..kostim/snargliuojam..bet darzan vedu..belike 7 vaikai.. bet leidau maudytis penktadieny.. ax.gif
Atsakyti
Sveikos vasarotojos smile.gif
Mes irgi panašią Fisher Price turim vibro kėdutę, nors mažei jau 2 metukai, bet ir dabar dar pasėdi, pasisupa, šiaip man labai pravertė, naudojau ir kaip maitinimo kėdutę pradžioj, kai tik prasidėjo košės smile.gif

Buvom ir mes į kaimą išlėkusios su mažąją pabūt, bet va buvo MB gimtadienis tai grįžom tortų kept smile.gif Nors ir taip norėjau grįžt, nes man kažkas negerai, kaupiuosi ėjimui pas gydytoją, nes jau pavargau nuo nuolatinio pykinimo, jau ir taip praktiškai nieko nevalgau kelintą dieną... o dar kas labiausiai baugina ir man nėra taip buvę praėjusią savaitę net dvi naktis pabudau nuo stipraus pilvo viršutinės dalies skausmo... nenorėjau nieko naktį gąsdint, tai kenčiau, ryte skausmas dingsta, bet va jau kelintą dieną blogą... prieš tai kažko G kelias dienas vis skundėsi, kad pilvuką skaudą, biški viduriukai buvo palaisvėję, bet jai jau praėjo ir apetitas grįžo, jei ne tie stiprūs naktiniai pilvo skausmai, sakyčiau koks vaikiškas virusiukas, bet tie skausmai tai išgąsdino...
Atsakyti
lABUTIS,

Aciu uz sveikinimus del vairavimo blush2.gif
Stengiuosi vazineti jau buvau nulekusi i dzukija, vakar grizau is Kauno... Siandiena tesiu rupesteliu sprendima del krikstynu. Nupirkome labai grazias ilgas dvi vienodas suknutes, prie ju labai tiktu skrybelaites, tai siandiena turesiu MISIJA NEIMANOMA lotuliukas.gif surasti kremines spalvos su ruzava detale skrybelaites. Dar esu nusiziurejusi batelius, tai noriu pabaigti rengti merginas, MB dirba tai tryse keliausime su a/m po Vilniu....
Atsakyti
QUOTE(Rimulytė @ 2013 07 10, 01:09)
Sveikos vasarotojos smile.gif
Mes irgi panašią Fisher Price turim vibro kėdutę, nors mažei jau 2 metukai, bet ir dabar dar pasėdi, pasisupa, šiaip man labai pravertė, naudojau ir kaip maitinimo kėdutę pradžioj, kai tik prasidėjo košės smile.gif

Buvom ir mes į kaimą išlėkusios su mažąją pabūt, bet va buvo MB gimtadienis tai grįžom tortų kept smile.gif Nors ir taip norėjau grįžt, nes man kažkas negerai, kaupiuosi ėjimui pas gydytoją, nes jau pavargau nuo nuolatinio pykinimo, jau ir taip praktiškai nieko nevalgau kelintą dieną... o dar kas labiausiai baugina ir man nėra taip buvę praėjusią savaitę net dvi naktis pabudau nuo stipraus pilvo viršutinės dalies skausmo...  nenorėjau nieko naktį gąsdint, tai kenčiau, ryte skausmas dingsta, bet va jau kelintą dieną blogą... prieš tai kažko G kelias dienas vis skundėsi, kad pilvuką skaudą, biški viduriukai buvo palaisvėję, bet jai jau praėjo ir apetitas grįžo, jei ne tie stiprūs naktiniai pilvo skausmai, sakyčiau koks vaikiškas virusiukas, bet tie skausmai tai išgąsdino...



Rimulyte, ar tik pas tave ne panasi beda kaip ir pas mane su skrandzio skausmais? Mane ir nuolat pykindavo, vis galvodavau, o gal laukiuosi, o pasirodo, turiu rimtu bedu su skrandziu. Aisku, gydytojai nustato tik gastrita, t.y. stipru uzdegima, bet gali buti ir rimtesniu bedeliu, pvz. opa. Siulau nueiti pas gydytoja. Su tokiomis bedomis ir hemoglobinas paprastai buna zemas, del to dar ir galva gali suktis.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Atėjau su blogomis naujienomis. Vakar netekau savo vaikelio. Kol kas dar sunku apie tai pasakoti, tad gal kada nors vėliau išliesiu savo skausmą jums.

Atsakyti
Strazdanėle, net bloga pasidarė perskaičius... žinau, kad niekas nepaguos, bet linkiu tau ir tavo šeimai stiprybės, labai labai užjaučiu...


Oplia, visko gali būt, kad mūsų skrandžio bėdos ir panašios, aišku, gydytojas nieko per vizitą nenustatė, jei blogės liepė kreiptis į gydytojus, o šiaip tai pirmadienį užrašė gastroendoskopijai, tai čia jau turėtų būt viskas aiškiau, nors po priverstinės dietos tai man jau daug geriau, bet reikia pasitikrint, maža ką...
Atsakyti
Strazdanėle, net neturiu žodžių.... verysad.gif
Atsakyti
Strazdane linkiu stiprybes, laikykites. Kai noresi pasipasakot mes taves lauksim sad.gif
Atsakyti
strazdanele jetus kaip gaila,laikykis saulele,net bijau pagalvot ka tu dabar jauti verysad.gif
Atsakyti
Strazdanėle laikykis. Visą dieną galvojau apie Tave. Mes su Tavimi, mažule...
Atsakyti
o siaube, strazdanele, labai labai jus uzjauciu. laikykites! verysad.gif
Atsakyti
Strazdanele, siurpu... neisivaizduojamai didelis skausmas... laikykis console.gif Lauksim taves...
Atsakyti