Įkraunama...
Įkraunama...

*Vilniečių senbuvių namučiai*

QUOTE(Levanda81 @ 2013 06 21, 08:17)
Strazdane, Julenka, ar jums tinka 11val. rytoj, ar geriau kita kuri valanda? Gal vakare geriau?

Levanda, labai gaila, bet neatvažiuosiu. Aš visai be jėgų visą dieną gulinėju sad.gif O dar ir ryt karšta bus. Taip norėtųsi susitikti, pabendrauti, bet matyt teks organizuotis kažkada kitą kartą...

Oplia, kaip tu?
Atsakyti
Strazdnane, nieko tokio as puikiai suprantu, nes ir as pusiau gyva esu... Ale labai liudna vienai rolleyes.gif na tada galime kada artimiausiu metu kada orai atves iki 20C bent smile.gif

Is duso neiseinam, ventiliatoriu nusipirkom taip ir tempiam laika... Prisidarem serbeto ledo, bet maze nevalgo, jai per rugstu, o cukraus nenoriu padauginti, ka daryti? Zodziu sutryniau braskes su siek tiek cukraus ir sumaisiau su vysniu jogurtu, panele palaize, pazaide pagniauze ir kratori palaizius kaip nuo citrinos doh.gif
Atsakyti
Ale kaip tyluuuu net aidas girdisi biggrin.gif

Pamaciau, kad siandien vyksta zoliu turgus senamiestyje, bandysim dasigauti jei neikepsim mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, mielos mano! Buvau dingus. Nu laiko visai ner, dar prie juros islekem su mociute savaitei grambuoliu paganyt mirksiukas.gif E tokio judrumo, kad ner laisvos minutes- tik ir ziurek, kad ko nepridirbtu doh.gif

Dabar miega namie, tai radau laisva minutele blush2.gif Siaip viskas po truputi- laikas bega nenumaldomu greiciu, panele auga. Vakar toki koncerta turejom- bandem eit gult anksciau, nes mazai diena miegojo, tai pasimale lovoj, filmuka paziurejo ir i svetaine pas teti grizom, o ten soko, muzika isijungus, is juoko krisk lotuliukas.gif Cia taip suveike cukrus, kuri ant stalo uzsilipus rado, isbarste ir prisilaize tongue.gif Va taip ir bega musu dienos.

Visu labai pasiilgau! Po bucki kiekvienai! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Strazdane* @ 2013 06 21, 16:37)

Oplia, kaip tu?



As gerai, vis laukiu kada praeis pykinimas. Tiesa, penktadieni nuvariau pasidaryti manikiuro, nu kaip pasidare bloga, galvojau kirpykloje nualpsiu. Tik supykino, ismuse prakaitas, pradejo viskas pries akis suktis. Tai toks ten ir manikiuras gavosi, per pusvalandi kazka ji ten man pakarpe, manikiuriste irgi issigando, kad kliente nenualptu. Tai kai taip karsta, niekur diena stengiuosi is namu nekisti nosies.

Mergaites, o kada su antru nestumu jums tas pykinims baigesi? Laukiu nesulaukiu kada galesiu normaliai maisto skoni jausti, o tai viskas taip neskanu atrodo.
Atsakyti
Oplia, o kiek tau jau laiko? Man baigesi apie 10sav. Bet miego priepuoliai tik apie 17...
Atsakyti
QUOTE(oplia5 @ 2013 06 23, 17:14)
As gerai, vis laukiu kada praeis pykinimas. Tiesa, penktadieni nuvariau pasidaryti manikiuro, nu kaip pasidare bloga, galvojau kirpykloje nualpsiu. Tik supykino, ismuse prakaitas, pradejo viskas pries akis suktis. Tai toks ten ir manikiuras gavosi, per pusvalandi kazka ji ten man pakarpe,  manikiuriste irgi issigando, kad kliente nenualptu. Tai kai taip karsta, niekur diena stengiuosi is namu nekisti nosies.

Mergaites, o kada su antru nestumu jums tas pykinims baigesi? Laukiu nesulaukiu kada galesiu normaliai maisto skoni jausti, o tai viskas taip neskanu atrodo.

Man pykinimai truko tiek pat kaip pirmo nėštumo metu, nuo 6 iki 14-15 sav. tik, kad jie kur kas stipresni buvo.
Atsakyti
QUOTE(oplia5 @ 2013 06 23, 06:14)
As gerai, vis laukiu kada praeis pykinimas. Tiesa, penktadieni nuvariau pasidaryti manikiuro, nu kaip pasidare bloga, galvojau kirpykloje nualpsiu. Tik supykino, ismuse prakaitas, pradejo viskas pries akis suktis. Tai toks ten ir manikiuras gavosi, per pusvalandi kazka ji ten man pakarpe,  manikiuriste irgi issigando, kad kliente nenualptu. Tai kai taip karsta, niekur diena stengiuosi is namu nekisti nosies.



Oi kaip pazistama, man kai nesiojau E taip baznyciose buvo, tik nueinam i misias ir turi isvest MB, nes vos ne griunu, tik lupos nutirpsta, akyse aptemsta. Taip keista, juk atrdodo ir erdve didele, bet va apldavau ir tiek ir iki nestumo galo. Pamenu jau su dideliu pilvu atejau sekmadieni, pirmoj eilej atsisedau ir isvede MB po 15min visa isbalusia doh.gif

Nu nemiega mano ponia. Jau ir susipykom ir susitaikem 3 kartus, nemiega nors tu ka, o akys mazytes, bet uzsispyrus labiau nei miego nori blink.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės
Jau ir po Joninių, visai smagios buvo, tėvo tėviškę aplankėm, ekologiškų čiobrelių pasirinkau smile.gif Gerai, kad erkių nesutikau smile.gif Šiaip gera po pievas pavaikščiot, vaikystėj visada su senele čiobrelius rinkdavau, pas ją ten jie gerai auga,sako, kad jiems patinka augti ten, kur ganosi avys, o močiutė visą gyvenimą laikė avis, tie maži baroniukai tokie faini būdavo, gimdavo žiemą, per šalčius ir kai būdavo labai labai šalta močiutė juos atsinešdavo namo, laikydavo dežėj virtuvėj .... O dabar kai sodyba apleista, niekas negyvena, vieni kaimynai gano ten savo gyvulius, bet jokių trašų nepila, nuo kelio toli, tai visai smagu savų žolelių pasirinkt, reikia kažkaip dar suspėt liepžiedžių prisirinkt, nes vaikystėj, tai niekad nepirkdavom, net knymų ir tų visada savų turėjom, o pastaruoju metu apsileidau, vis neprisirenku...
Karštis vis dar laikosi, norėjau likt pas tėvus, bet kad reikia G tyrimus priduot, o niekaip neišeina: vakare nors tu ką anksti neužmigdysi: tai piešt, tai šokt, tai dar ką nors daryt ir taip iki 12-2 val., tai tada ryte miega iki 11 val., tai jau rytinio šlapimo priduot ir nespėju, nors tu ką, na tikiuosi greitu laiku pavyks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Levanda81 @ 2013 06 24, 06:57)
Oplia, o kiek tau jau laiko? Man baigesi apie 10sav. Bet miego priepuoliai tik apie 17...



Man jau 12 savaiciu. Su pirmu nestumu manes beveik nepykino smile.gif

Ketvirtadieni vizitas pas genetika, kakoks neramumas, ka ji pasakys. Turiu rimtu problemu su skrandziu, na niekaip be vaistu neissiverciu, o rimto gydymo dabar pradeti kaip ir negalima, tai vis kankinuosi su stipriais skausmais ir vemimais ir kai jau kenteti negaliu, vyras nospos suleidzia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oplia5: 25 birželio 2013 - 11:48
Rimulyte, fainai pasibuvot wub.gif Tikrai gera po pievas pasivaikscioti, tokia ramybe, tokia palaima apima wub.gif Ir vaikams gera gamtoje, taip dziaugiuosi ta musu trumpa vasarele wub.gif

Oplia,tai tau skandzio opa ar tiesiog nuo tu pykinimu skrandi skauda? Zinau naturalu buda nuo skandzio skausmu,tai linu semenu uzpilas arba nuviras smile.gif Gal padetu? Va cia placiau 4u.gif
http://www.15min.lt/...veikio-53-16081
Atsakyti
QUOTE(*Gaja* @ 2013 06 25, 23:40)
Rimulyte, fainai pasibuvot wub.gif Tikrai gera po pievas pasivaikscioti, tokia ramybe, tokia palaima apima wub.gif Ir vaikams gera gamtoje, taip dziaugiuosi ta musu trumpa vasarele wub.gif

Oplia,tai tau skandzio opa ar tiesiog nuo tu pykinimu skrandi skauda? Zinau naturalu buda nuo skandzio skausmu,tai linu semenu uzpilas arba nuviras smile.gif Gal padetu? Va cia placiau  4u.gif
http://www.15min.lt/...veikio-53-16081



Greičiausiai opa turiu. Dėkui už receptą, būtinai reikės nusipirkti sėmėnų ir daryti antpilus, nes kitokių vaistukų nėščiosioms nelabai ir galima vartoti smile.gif
Atsakyti