Įkraunama...
Įkraunama...

*Vilniečių senbuvių namučiai*

Musyte, ir mes prisidedame prie sveikinimu ir linkejimu kad pienelio butu daug daug daug wub.gif wub.gif
Atsakyti
Gimdymo istorija!birzelio 17 d. 4 ryto nutekejo vandenys, pazadinau vyra ir sakau vaziuojam bigsmile.gif ati rami, kaip belgas, nuejau dar i dusa issimaudyt normaliai, tases jau buvo paruostos, vyras aisku panikavo, nes lakste nezinodamas kur kas guli namie lotuliukas.gif vaziuojant prasidejo saremiukai mazuciai, atvaziavom iki santariskiu, o vyras vis kartojo jau greit pamatysim savo mazucius blush2.gif na ligoninej mane apziurejo, jau buvo 3 cm atidarymas, nuvede i gimdykla, vaiksciojau ratais po palata ir saremiavau, bet taip pakenciamai visai mirksiukas.gif tada atejo mano daktare, patikrino kakleli, o jis jau 7 cm, cia buvo apie 9 ryto rolleyes.gif pagulde paklausyti saremiu, sirduciu, ir prasidejo didieji saremiai, na, bet vistiek pakenciami mirksiukas.gif jau tik paskutiniai 10 buvo geruliai, nes atsidare kaklelis ir jau pasiruose gimdymui, atbego daktare ir sako gimdom thumbup.gif ligoninej tuo metu gimde daug mamyciu ir visi daktarai, akuseres ir t.t issilakste, liko mano daktare ir viena akusere, o juk as gimdau dvynukus, kur pagalba doh.gif pati daktare sako, kad reik dar zmoniu, o kur ju imti lotuliukas.gif bet paskui subego gal dar 4 zmones, dar zinoma studentai doh.gif nu ir prasidejo smagumas, pasitreniravom, kaip stum, viskas liuks pavyko, na pradejau sauktis savo mazyliu, na joooo neispasakytas skausmas, bet stengiausi, kad tik greiciau ir teisingiau isstumt, daktare buvo patenkinta mano "darbu" blush2.gif gimdziau gal 15min mergyte, na o berniukas isejo, kaip per sviesta per 2min.net saremio nereikejo laukt, net juoktis pradejom koks bernuzelis sustras thumbup.gif aisku dalyvavo vyras, tik jis sedejo, nes tiek daktaru nebuvo kur prieit, bet vis i ji pasiziuriu, o jis verkia thumbup.gif wub.gif po gimdymo vis mane buciavo, laaaaabai laimingas wub.gif vat kokia gimdymo istorija wub.gif
Atsakyti
Musyte sveikinu istojus i dvynuku kluba.Daug pienelio, ramiu nakteliu smile.gifwub.gif
Atsakyti
Musyt bukit sweikuciai, kokia grazi istorija..prridimenu ta stebuklinga jausma, tik iswydus vaikelius.. wub.gif
Atsakyti
Musyte, didziausi sveikinimai js gaiusiai seimynai!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif wub.gif wub.gif wub.gif Saunuole mamyte, pati pagimdei thumbup.gif

As prisiduodu blush2.gif , vakar buvau pas genetike, viskas puiku (o taip bijojau doh.gif ), vaikutis savaite lenkia laka, sake, kad didelis wub.gif Turim dar viena bernuzeli biggrin.gif
Atsakyti
Musyte bigsmile.gif Na tu ir šaunuolė. Dar kartą labai labai sveikinu wub.gif
Atsakyti
Musyte, nuostabi istorija wub.gif O tu nereali - gimdei pati ir dar ne epiduro? Saunuole wub.gif Pagaliau jusu vaikuciai jau su jumis, dabar viskas jau daug saugiau ir ramiau wub.gif

AnaMari, oi,tai broliukai dobiliukai augs, draugaus wub.gif Ir smagiausia,kad sveikas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Gaja*: 18 birželio 2013 - 21:49
Aciu mergytes uz sveikinimus wub.gif gimdziau be epiduro, nu man saremiai buvo dar pakenciami, bet jau gimdymo procesas ojojoj koks skausmingas tongue.gif doh.gif
Atsakyti
Musyte, graži istorija, dar kartelį labai tave ir visą tavo šeimyną sveikinam wub.gif

AnaMari smagu kad bus du broliukai, bus labai geri draugai, dar ir amžiaus skirtumas nedidelis, tai vaikams tai super smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rimulytė: 18 birželio 2013 - 23:10
Musyte, saunuole mamyte, sveikinu dar karta!!!

Iris, vaja jau pusmetukas jums ant nosies bigsmile.gif kaip sekasi augti,?

Mergytes, gal yra tokiu, kurios si karsta savaitgali niekur is miesto neplanuoja vaziuoti ir noretu sestadieni pas mus i svecius? Mielai kvieciam mirksiukas.gif mes esam dviese namie ir laukiam draugu su kruva zaislu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Levanda81 @ 2013 06 19, 08:24)
Musyte, saunuole mamyte, sveikinu dar karta!!!

Iris, vaja jau pusmetukas jums ant nosies  bigsmile.gif  kaip sekasi augti,?

Mergytes, gal yra tokiu, kurios si karsta savaitgali niekur is miesto neplanuoja vaziuoti ir noretu sestadieni pas mus i svecius? Mielai kvieciam  mirksiukas.gif  mes esam dviese namie ir laukiam draugu su kruva zaislu  biggrin.gif


Oij koks viliojantis pasiūlymas smile.gif Bet pas mus abu Gretutės seneliai Jonai, dar ir tetų Janių turim, tai išvažiuojam savaitgaliui smile.gif
Atsakyti
Labas rytas, Sveikinu Musyte su leliukais, AnaMari su broliuku. O savaitgali mes isvaziuojam pas mb i kaima.
Atsakyti