Įkraunama...
Įkraunama...

*Vilniečių senbuvių namučiai*

QUOTE(oplia5 @ 2013 04 11, 00:13)

O kur Adrija jūs skrendate? Su E ar be jos?


Skrendam i Sicilija, su E, kaipgi be jos wink.gif

Anamari, nugi nestuke esi, ankstyvieji pozymiai uzpuole! smile.gif

Grantui sveikatytes!
Atsakyti
QUOTE(AnaMari @ 2013 04 11, 14:53)

[color=yellow]O man vakar taaaip bloga buvo, nesupratau, ka tokio suvalgiau (o su vyru ta pati valgem), bet vemiau toliau negu matau ir viduriai taaaip palaisvejo wacko.gif Siandien jau geriau.

mano Mb uzvakar blogai jautes, vakar ir i darba nejo nes atrode kaip apsinuodijes butu siand dar ner gera bet puse velnio. uztai as siand nuo pietu vemiu, jau kokis 6kart ejau. Isgeriau angliuko atrode lyg geriau grizau namo ir vel tas pats. Itarriu virusas kazkoks eina sad.gif Tik kaip db M apsaugot sad.gif
Atsakyti
Sveikos visos 4u.gif

Negaluojantiems, sergantiems po 4u.gif sveikit greičiau 4u.gif

Turiu mažytį klausimuką, kas su mažiukais jau keliavo, tai kaip dėl bilietų jiems? (planuojam pas sesę į Airiją, tai vat įdomu ar nemokamai lėktuvo bilietai ar mokami vis dėlto? Nes kai įvedu kūdikiui, tai kažkodėl tai pripliusuoja... kaip pati kelionė lėktuve su mažiuku, ant rankų laikyt reikia, kaip dėl vėžimėlio, jei imsiu skėtuką, man duos į lėktuvą jį ar ne....


O mes buvom TA, tai ir vėl mano streikuotojas mane nustebino, 6 mėn: 9 kg (+700gr) ir 72 cm (+3 cm). Startuojam nuo rytojaus jau su primaitinimu, žiūrėsime kaip seksis blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Julenk@ @ 2013 04 11, 10:01)
Sveikos visos  4u.gif

Negaluojantiems, sergantiems po  4u.gif  sveikit greičiau  4u.gif

Turiu mažytį klausimuką, kas su mažiukais jau keliavo, tai kaip dėl bilietų jiems? (planuojam pas sesę į Airiją, tai vat įdomu ar nemokamai lėktuvo bilietai ar mokami vis dėlto? Nes kai įvedu kūdikiui, tai kažkodėl tai pripliusuoja... kaip pati kelionė lėktuve su mažiuku, ant rankų laikyt reikia, kaip dėl vėžimėlio, jei imsiu skėtuką, man duos į lėktuvą jį ar ne....
O mes buvom TA, tai ir vėl mano streikuotojas mane nustebino, 6 mėn: 9 kg (+700gr) ir 72 cm (+3 cm). Startuojam nuo rytojaus jau su primaitinimu, žiūrėsime kaip seksis  blush2.gif  ax.gif


Bilietai kainuoja + kudikiui, bet ne pilna kaina, kedutes neduoda, ant keliu reik laikyt, bet juk nedesi to vaiko vieno i kedute, o sketukas bus bagazo skyriuje 4u.gif

Su gera TA wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gaja* @ 2013 04 10, 23:57)
Bet tai cia tik su daline apdaila? Nemazai,jei tik su daline g.gif

Taip tik su daline, jie labai nemazai dar i irengima ikiso pinigeliu 4u.gif bet norejo, kad mieste butu, bet kad butu ne butas, zodziu viskas pasvere ir kazkaip jiems tiko tas variantas. Pirko beje pries gera pusmeti.
QUOTE(Adrija1 @ 2013 04 11, 11:04)
Oi aciu uz rekomendacija! As planavau nusipirkt ir pamirsau, dabar butinai nusipirksiu  ax.gif

Mes ryt isskrendam. Man stresas, kaip visada, dar su MB susipyke, tai namie toks juodas debesis  doh.gif Na bet kaip nors, su D pagalba, isskrisim, pailsesim ir viskas bus gerai  rolleyes.gif

drinks_cheers.gif
Geros keliones 4u.gif ir as taip noriu kur nors isvykti blush2.gif
QUOTE(Julenk@ @ 2013 04 11, 22:01)
Turiu mažytį klausimuką, kas su mažiukais jau keliavo, tai kaip dėl bilietų jiems? (planuojam pas sesę į Airiją, tai vat įdomu ar nemokamai lėktuvo bilietai ar mokami vis dėlto? Nes kai įvedu kūdikiui, tai kažkodėl tai pripliusuoja... kaip pati kelionė lėktuve su mažiuku, ant rankų laikyt reikia, kaip dėl vėžimėlio, jei imsiu skėtuką, man duos į lėktuvą jį ar ne....

Del kainos vaikuciui priklauso nuo avialiniju, raynair skaiciuoja kudikiui pilna kaina, tuo tarpu su kai kuriom avialinijom nemokamai ar kazkoks nedidelis mokestis pliusuojasi 4u.gif vezimeli reikes palikti prie lektuvo duru, bet iki ju gali privaziuoti. Kai iseisi is lektuvo, vezimukas jau lauks taves 4u.gif beje, skrendant su raynair nera pirmenybes, tuo tarpu kai mes skridom su brussels airlines ir lufhansa, visada buvo pirmenybe, nereikejo laukti eilese, i lektuva ileido pirmus ir pan. Tokie musu patyrimai keliaujant su vaikuciu 4u.gif
Atsakyti
Labas smile.gif
QUOTE(Pelenuroze @ 2013 04 11, 22:26)
beje, skrendant su raynair nera pirmenybes, tuo tarpu kai mes skridom su brussels airlines ir lufhansa, visada buvo pirmenybe, nereikejo laukti eilese, i lektuva ileido pirmus ir pan. Tokie musu patyrimai keliaujant su vaikuciu 4u.gif

Na mes skridome su ryanair tai teko tik eilėje prie vartų stovėti, o į lėktuvą visus su vežimukais ir leliukais leido pirmus smile.gif

Levanda, jei neklystu vakar turėjai eiti pas gyd.? Kaip sekėsi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Strazdane*: 12 balandžio 2013 - 07:48
Strazdane, ačiū kad klausi 4u.gif Praėjo gerai, mažiukas paaugęs, į ekraną nebetelpa smile.gif mano svoris ir ne taip rekordiškai auga nes su M tokiam lake jau turėjau + 8 kg doh.gif o dabar pagal jų svarstykles tik +3 bigsmile.gif nu negi aš per šį nėštumą priaugsiu kaip pagal vadovėlius? Ir tikrai berniukas, nes kaip gyd. išsireiėkė, kad " tikrai berniukas nes va su strėlyte į viršų" rolleyes.gif Žinau sakysit, kad ne svoris svarbiausia, bet kai aš aną nėštumą nuo storumo ir pilvo vos bepaėjau, o dar oštinusi buvau kaip balionas, tai menkas malonumas buvo... jaučiausi labai prastai. Tai va tokios naujienos.

Pelenuroze, man ir pasirodė labai daugoka kaina už kotedžą, o ir kvadratūra lb maža... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(AnaMari @ 2013 04 10, 10:45)
As cia nekukliai, bet, del ko pienuko nebuvo?


Nezinau del ko jo nebuvo, bet turbut cia viskas nuo ligonines prasidejo doh.gif

QUOTE(Levanda81 @ 2013 04 10, 14:18)
Drovute, kaip laikas greit eina jūs jau kokie paaugę  thumbup.gif


Aha, greit tas laikas lekia ax.gif Su gera TA tave 4u.gif

Adrija kaip smagu jums bigsmile.gif pakeliausit, pailsesit bigsmile.gif

Julenk@ nu ir didckis tavo D, saunuolis vyras gerai auga thumbup.gif

Labas rytas 4u.gif

As siandien sulaukiau savo mmm doh.gif dabar su MB gyvensim kaip nepilnameciai ir saugosimes nepageidaujamo nestumo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Levanda81 @ 2013 04 12, 10:05)
Strazdane, ačiū kad klausi  4u.gif  Praėjo gerai, mažiukas paaugęs, į ekraną nebetelpa smile.gif mano svoris ir ne taip rekordiškai auga  nes su M tokiam lake jau turėjau + 8 kg  doh.gif  o dabar pagal jų svarstykles tik +3  bigsmile.gif  nu negi aš per šį nėštumą priaugsiu kaip pagal vadovėlius? Ir tikrai berniukas, nes kaip gyd. išsireiėkė, kad " tikrai berniukas nes va su strėlyte į viršų"  rolleyes.gif  Žinau sakysit, kad ne svoris svarbiausia, bet kai aš aną nėštumą nuo storumo ir pilvo vos bepaėjau, o dar oštinusi buvau kaip balionas, tai menkas malonumas buvo... jaučiausi labai prastai. Tai va tokios naujienos.

Šaunu, kad viskas gerai thumbup.gif O dėl svorio, tai aš manau, kol jis netrukdo, kad ir kiek jo bebūtų, tol gerai. Pati irgi nenorėčiau daug priaugti, nors man su S nebuvo sunku, bet vis vien norčiau kokius 12 kg priaugti, bet kaip bus, taip...
Atsakyti
QUOTE(*Strazdane* @ 2013 04 12, 09:41)
Na mes skridome su ryanair tai teko tik eilėje prie vartų stovėti, o į lėktuvą visus su vežimukais ir leliukais leido pirmus smile.gif

Matyt kaip koks skrydis pasitaiko, gerai, kai personalas pareguliuoja, nes priesingu atveju lietuviai gatavi per galvas perlipti, kad tik geresnes vietas gautu ir nesvarbu, kad tu su vaiku...
QUOTE(Levanda81 @ 2013 04 12, 11:05)
Pelenuroze, man ir pasirodė labai daugoka kaina už kotedžą, o ir kvadratūra lb maža... unsure.gif

Ir man atrodo daugokai, bet kad tokios realijos, jei kotedzas pigesnis, tai iki miesto toliau vaziuoti, dar keliai buna neisasfaltuoti...zodziu, nzn as ju visu uz ir pries, zmones dabar patenkinti, turi tai, ko norejo ir tai svarbiausia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelenuroze @ 2013 04 12, 11:57)
Matyt kaip koks skrydis pasitaiko, gerai, kai personalas pareguliuoja, nes priesingu atveju lietuviai gatavi per galvas perlipti, kad tik geresnes vietas gautu ir nesvarbu, kad tu su vaiku...

drinks_cheers.gif Kai dar laukiausi S ir skridom iš Romos, tai vaje vaje kaip baisu, kaip tarybiniais laikais eilėse prie vištų... doh.gif Nors aš tai naglai užlindau prieš vieną vaikiną bagažą pridavinėdama blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Strazdane*: 12 balandžio 2013 - 11:25
sveikos,

Gal kas patarsit, kas turit vyresnį vaikiuką smile.gif

Nežinau ką daryti su skėtuku mūsų ar dar pasilikt vasarai ar pardavinėt (nes sezonas prasidėjo)?

Klausimas tame, kad jei mums pavyks šiemet nuvažiuoti prie jūros, mastau, kad vaikučiai gali pavargti eiti.. Tai galima juos pavežti, o rpie jūros jau paleisti biggrin.gif Arba gal prie jūros kai ateisime , ten ir pailsės..o po to gal turės jėgų gryžti iki namų.. g.gif

Arba į miestą išeisime, ir bus jiems sunku grįžti.. g.gif
O gal nebus sunku..

Pasidalinkite prašau patirtimi, ačiū 4u.gif
Atsakyti