Įkraunama...
Įkraunama...

*Vilniečių senbuvių namučiai*

QUOTE(vaikai4 @ 2013 06 11, 15:56)
Labas visoms,
Tiesa, kadangi iki siol nevairavau, tai pradejau lankyti vairavima ir noriu tureti vairuotojo pazymejima, tik is pazistamu vis gasdinimus girdziu kaip dabar ten viskas sugrieztinta ir kaip visi islaiko is kokio 2-3 karto. Ar Jus tai patyrete?
Kas liecia del susibegimo, nezinau, jeigu busime laisvos pasijungsime su vaikais. Taciau vasara labai sunku kazka planuoti, nes dazniausiai dabar viskas ne pagal plana  smile.gif

Laba laba wink.gif na as teises laikiausi gal pries 10m bet vairavima islaikiau irgi is 3io karto ir 2a kart papuole tiesiog ne is tos kojos islipes policininkas nes kam pasakojau visi sake kad jis neteisus. Bet tai kad ir ne is pirmo islaikysi svarbu islaikysi wink.gif as pvz db kai pagalvoju man su M reiketu vaziuot troleibusu tai ujuj...dar jei jis sedetu ant keliu tai butu gerai bet eitu gi per visa trulika. Viskas bus ok islaikysi, o mes ateisim taves moraliskai palaikyt su palaikymo plakatais wink.gif
Atsakyti
Vaikai, labai saunu,kad nusprendei teises laikytis,nes tikrai labai palengves gyvenimas,kai pati vairuosi, nes labai laiko susitaupo,kai su savo auto smile.gif Ir neklausyk tu visokiu kalbu, vieni is karto islaiko,kiti is 3 karto,bet juk svarbiausia,kad viena karta neislaikius,tai ne pasaulio pabaiga smile.gif As pries 12 metu laikiausi,tai is karto islaikiau,bet realiai normaliai vairuoti ismokau tik veliau biggrin.gif Man tai padejo viena mintis,kai labai bijojau pati viena isvaziuoti,kad nemokesiu vairuoti ir tt.,tai apsidairiau ir pagalvojau,kad jei jau tiek zmoniu islaiko teises ir moka vairuoti (juk pilnos gatves),tai negi jau as nesugebesiu, kuo as kvailesne biggrin.gif Tai va ir tu, esi tikrai protinga, pareiginga, viska ismoksi, svarbu butinai pasivazinek su TB masina pries egza,nes tu pamokeliu tai tikrai mazai ten buna smile.gif Na,o teorija,tai irgi reiktu paspresti is anksto,bet tai turbut viska ten paaiskins,nes gi mokykla,ypac jei garsesne,tai labai suinteresuota,kad tu islaikytum ir ju vardui gerai butu smile.gif

Ir sveikinimai didziajai, grazuolei dukrytei!!! wub.gif Bet tikrai kaip laikas bega - jau 6! bigsmile.gif Buckiu jums visoms daug daug daug oro_buckis.gif Beje, ka dovanojai?
Atsakyti
4u.gif Labutis, ir aciu uz sveikinimus Gaja wub.gif
Kas liecia dovanas tai mes dovanojome tai ka ji labiausiai megsta ir kas retai buna---pramogos zaidimu kambaryje.
Kadangi yra vasaros metas , bet ir siaip, ten lankomes ypac retai ir tik per sventes, o jai labai patinka isdykauti ir laipioti kaip berniukui lotuliukas.gif lotuliukas.gif Beja vakar atsigulusi sako: Mamyte, koks liudnas buvo mano gimtadienis.
As klausiu : kodel, ziogeli? Ir kas tau nepatiko?
O ji atsako: Tai gi matai kad susizalojai alkuneles savo....
Zodziu ji isdykaudama ir ciuozinedama nusibrozdino abi alkunes ir tai yra toks perstejimas odeles, kad vakar net verke ziogelis. Bet jau siandiena ryte viskas gerai.
Aisku dar tame vaiku kambaryje uzsisakeme vaikiskas vaises...tai ka jus manote...ji mirgedama, nors tevelis ja pries tai ispejo gal 5 kartus kad laikytu kokteilio stikline ir neisdykautu prie stalo...na bet jai taip atsitiko, kad ta stikline eme ir nukrito...ir aisku suduzo su visu kokteiliu...Na bet ka sukes laime nesa...
Tai va tokia musu dovana buvo jai, nes visa kita ka reikia ir ko sirdele geidzia nuperkame eigoje. Stengiames prie daiktu neprisiristi...
Labai ispudingai ir graziai gimtadienius organizuoja ir ju aukletoja; buna dovaneles paciu vaikuciu rankytemis darytos, dabar ji gavo kiekvieno vaiko nupiesta piesineli jai su palinkejimais, ir aukletoja nuo saves ir auklyte. Aukletoja visa tai suriso ir apipavidalino i viena grazu albuma--tai labai grazi ir brangi vaikui dovana...Aisku tevelis i darzeli nuveze dvi didziausias terbas vaisiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif

o teorija as jau Regitroje esu islaikiusi, si savaite man itempta mokyklinis vairavimas ir mokyklinis egzas. Psichuoju pati del to, nors vis raminu, kad nera del ko...bet...
Labiausiai mano situ egzu pabaigimo laukia vyras, jis sake kad tai jam dovana gimtadienio proga, o jis man ta pacia proga padovanos atskira jau mano a/m lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaikai4 @ 2013 06 12, 08:51)
Aukletoja visa tai suriso ir apipavidalino i viena grazu albuma--tai labai grazi ir brangi vaikui dovana...Aisku tevelis i darzeli nuveze dvi didziausias terbas vaisiu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

o teorija as jau Regitroje esu islaikiusi, si savaite man itempta mokyklinis vairavimas ir mokyklinis egzas. Psichuoju pati del to, nors vis raminu, kad nera del ko...bet...
Labiausiai mano situ egzu pabaigimo laukia vyras, jis sake kad tai jam dovana gimtadienio proga, o jis man ta pacia proga padovanos atskira jau mano a/m lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Tikrai smagiai sventet wub.gif Maniskems irgi labai patinka zaidimu kambaryje,bet irgi retai bunam, vos gal 3-4 kartus is viso,bet tai islieka kaip svente smile.gif
O darzelio dovanele tikrai labai bus idomu pasiziureti po daug metu drinks_cheers.gif

Tai sekmes tau egze smile.gif Ir kokia super dovana nuo TB laukia bigsmile.gif
Atsakyti
Gaja norejau paklausti, o kada vaikus reik pas stomatologa vesti, nuo kokio amziaus? As skaiciau kad ir 2m neturintiems buna bedeliu, bet M atrodo lyg grazus dantukai ir valomes labai saziningai, bet tiesiog sunkiai isivaizduoju ji sedinti ir leidzianti apziureti, o laikyti paspaudus isvis neiseis nes jis pas mus toks kad jei jau laikai per nenoriu tai dar labiau priesinas ir isvis nieko nepadarysi doh.gif dabar uzejo baime koju nagu karpymui, mes kaip tik nebandem ir pradziai ale tetei su mama nukarpyti, ir po viena pirstuka tartis ir visaip ir niekaip, tai prigaunu vis po koki viena naga siaip ne taip nukerpu, mieganciam tikrai bijau, nes vdruk patrauks kojyte. o ir nelabai patogu kai dar lovytej miega persiverst paciai per visa rema.
Atsakyti
Sveikos mamukai 4u.gif

Vaikai, šaunus gimtadienis! Tiesiog spinduliuoji meile savo dukrytėms wub.gif
Aš vairavimą išlaikiau iš antro karto po 2 metų pertraukos ryžausi biggrin.gif bet susiradau super instruktorių ir jis mane taaaip išmankštino tiesiogine žodžio prasme. Taigi tas 10 pamokų nieko neduoda, visgi reikia nemažai pasiimti papildomai. O kai laikiau antrą kartą egzaminą regitroje instruktorius klausė ar aš kartais be teisių nesivažinėjau nes atseit lb gerai vairavau biggrin.gif Bet va bėda bėdelė, kai papuoliau į avariją prieš pastojant su M - nuo to karto bijau prie vairo sėsti ir nežinau kaip tą baimę nugalėti verysad.gif Vairuoti žiauriai noriu, o ir reikia, tiesiog nelabai įmanoma su dviems vaikais, tad kažkaip kaupiuosi ir kaupiuosi morališkai unsure.gif

Krempudra, gal nesunku priminti kokius fermentus davei mažiukams nuo pilvuko? Mano draugųs pusmetiniam sūneliui iki šiol baisios bėdos su pilvuku arba viduriukai užkietėję pastoviai, arba uo labai daug produktų tiesiog raitosi vaikas nes pilvelį pučia unsure.gif Kažkaip prisiminiau tave, kad jums ir panašios bdelės uvo, o gal aš kažką maišau?

Amela, aš ne vienoje vietohe skaičiau, kad reikia nuo metukų tiesiog profilaktiškai nors ir nėra problemų. AŠ ir galvoju nuvesti. Bet nežinau kur? Gal reikia į žalgirio polikliniką? Tik nežinau pas kokia gydytoją, kad vaikui traumos nepaliktų visam gyvenimui unsure.gif

Mes buvome su M prie jūros, taip faina, ramu nors ir vėsokas oras pasitaikė, bet man pačiai dėl to dar geriau, tik dėl M labiau norėjosi šilumos nes labai patiko su smėliuku žaisti. Bet užtat pailsėjome, kasdien po 5 valandas prasivaikščiodavom rolleyes.gif Tiesa, pasirodau albume kokia aš jau didelė biggrin.gif

Vakar buvau TA, sūnelis nesigėdyja absoliučiai ir demonstruojasi kokius turtus turi. Sake nemažas jau. Bet geriau kai didesnis nei per mažas. Šiaip viskas ok su savijauta. Tiesa, vakar laukiamajame pamačiau Aniko irgi pas M ėjo. Bet va atpažinau ją tik išeinant jau susimokėjus, kai išgirdau seselei sakant jos vardą, o ir užkalbinti kažkaip jau nebebuvo kaip nes reikėjo man į kabinetą eiti. Kaip gaila, kad buvo dar be pilvuko....
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Aš S vedžiau pas dantų gydytoją, kai jai buvo 1 metai ir 3 mėnesiai. Ant viršutinių priekinių dantukų buvo tokių apnašėlių, kurios mane gąsdino, tad nusprendžiau pasitarti su gyd. Ir ką gi, viskas gerai su tais dantukais, tas apnašėles per kelias sekundes nuvalė, pasakė gydytoja kaip dantukus prižiūrėti davė įvairių patarimų ir patarė apsilankyti dar iki antro gimtadienio, taip pratinti vaiką prie gydytojo. Nesvarbu, kad ir sveiki tie dantukai. Geriau jau dažniau pasitikrinti, nei kad nuvesti su jau išgedusiais dantimis ir vaikui baimės įvaryti. Aš asmeniškai dntų gydytojų iki šiol bijau, man reikia labai morališkai nusiteikti nueiti pasitikrinti smile.gif O buvome mes klinikoje skraidenta pas gydytoja Gedą Mažeikienę, man labai patiko, o ir už konsultaciją sumokėjom palyginus nedaug.
Atsakyti
Vesim Gajai visus vaikus apziureti smile.gif kai visi kartu gal ir noriai tada rodytu biggrin.gif Man polikliniku stomatologai irgi ivare baime, bet va vakar nuluzo ir teko jau eiti, tai nuejau ir ka gavau siuntima traukt protini kuris net neisdyges normaliai, tai uzrase i zalg klinika vasaros galui tik.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amela: 12 birželio 2013 - 15:42
QUOTE(amela @ 2013 06 12, 15:48)
Gaja norejau paklausti, o kada vaikus reik pas stomatologa vesti, nuo kokio amziaus? As skaiciau kad ir 2m neturintiems buna bedeliu, bet M atrodo lyg grazus dantukai ir valomes labai saziningai, bet tiesiog sunkiai isivaizduoju ji sedinti ir leidzianti apziureti, o laikyti paspaudus isvis neiseis nes jis pas mus toks kad jei jau laikai per nenoriu tai dar labiau priesinas ir isvis nieko nepadarysi  doh.gif dabar uzejo baime koju nagu karpymui, mes kaip tik nebandem ir pradziai ale tetei su mama nukarpyti, ir po viena pirstuka tartis ir visaip ir niekaip, tai prigaunu vis po koki viena naga siaip ne taip nukerpu, mieganciam tikrai bijau, nes vdruk patrauks kojyte. o ir nelabai patogu kai dar lovytej miega persiverst paciai per visa rema.

Is tiesu, tai Strazdane su Levandute gerai sako,kad reikia jau nuo metu,bet gal nuo kokiu bent 1.5m atvesti paziureti,kad tikrai bent kelis kartus vaikutis apsiuziuretu, susipazintu, kai pas mane tokius mazus veda,tai paprastai pirma karta nieko ir nedarom,tik viska parodom, dantukus suskaiciuojam, pasikalbam,filmuka parodom apie dantukus ir tiek smile.gifO per jega tikrai geriau nelaikyti, svarbiausia,kad bent duotu paziureti ar viskas gerai,jei dantukai sveiki,tai ir valio, tada po pusmecio vel pasitikrinti,o vaikai labai greitai auga, gal po pusmecio jau kaip didelis sedes ir leis viska daryti,ka norim biggrin.gif O jei visgi butu kokiu skyluciu,bet buna,kad visai nenusedi vaikas (labai nuo temperamento priklauso),tai tada siunciam i Zalgiri,kad su sedacija (tokia prislopinancia tabletyte) gydytu dantukus, tik ten eiles nezmoniskos doh.gif
As jau Ameli irgi labai ruosiuosi nusivesti i kabineta,nes labai noriu jau silantus uzsideti,nes vageles jos dantukuose labai gilios, sunku isvalyti sad.gif

QUOTE(Levanda81 @ 2013 06 12, 16:24)
Krempudra, gal nesunku priminti kokius fermentus davei mažiukams nuo pilvuko? Mano draugųs pusmetiniam sūneliui iki šiol baisios bėdos su pilvuku arba viduriukai užkietėję pastoviai, arba uo labai daug produktų tiesiog raitosi vaikas  nes pilvelį pučia  unsure.gif  Kažkaip prisiminiau tave, kad jums ir panašios bdelės uvo, o gal aš kažką maišau?

Vakar buvau TA, sūnelis nesigėdyja absoliučiai ir demonstruojasi kokius turtus turi. Sake nemažas jau. Bet geriau kai didesnis nei per mažas. Šiaip viskas ok su savijauta. Tiesa, vakar laukiamajame pamačiau Aniko irgi pas M ėjo. Bet va atpažinau ją tik išeinant jau susimokėjus, kai išgirdau seselei sakant jos vardą, o ir užkalbinti kažkaip jau nebebuvo kaip nes reikėjo man į kabinetą eiti. Kaip gaila, kad buvo dar be pilvuko....

Tikrai tu jau didele ir labai grazi wub.gif
O nuo pilvuku Krempudros maziukai lyg Kreon gere g.gif

O del Aniko,tai taip tikiuosi,kad visgi bus geru ziniu ir ateis su mumis pasidziaugti wub.gif
Ir is Atilojos labai laukiu, jei kas ka suzinosit,tai parasykit wub.gif

QUOTE(amela @ 2013 06 12, 16:37)
Vesim Gajai visus vaikus apziureti smile.gif kai visi kartu gal ir noriai tada rodytu biggrin.gif Man polikliniku stomatologai irgi ivare baime, bet va vakar nuluzo ir teko jau eiti, tai nuejau ir ka gavau siuntima traukt protini kuris net neisdyges normaliai, tai uzrase i zalg klinika vasaros galui tik.

Prasom prasom biggrin.gif Is tiesu,vaiku tai pas mane daug ateina, tik gal ne tokie maziukai smile.gif Jau nuo 4 metu laikoma,kad su vaiku galima normaliai susikalbeti,o su mazesniais tai labai nuo vaiko priklauso smile.gif Is tiesu, tai 4 gimtadienis yra laikomas tokiu luzio tasku,kai vaikas labai apsikeicia, tai ir mes labai laukem G 4 gimt.ir gal tikrai daugiau susitarti tapo imanoma,bet temperamentas visgi daro savo biggrin.gif
Beje, su kokiu vyresniu draugu tai tikrai gera mintis kartu nueiti pas odontologa,nes vyresnis parodytu kaip issizioja, pasedi, leidzia apziureti,o tada ir mazesnis vaikas nori viska pakartoti smile.gif
O su siuntimu Zalgiryje israus nemokamai? Jei vis tiek mokamai,tai geriau vaziuok pas musu chirurga, jis Zalgiryje daug atidirbes,tai kaip riesutukus tuos dantis lengvai traukia smile.gif Ir iki vasaros galo nereikes laukti smile.gif

Strazdanele, man idomu,kiek mokejai uz apziura? smile.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos 4u.gif
QUOTE(*Gaja* @ 2013 06 12, 22:53)
Strazdanele, man idomu,kiek mokejai uz apziura? smile.gif

60 lt smile.gif
Atsakyti
sveikos

QUOTE(Levanda81 @ 2013 06 12, 16:24)
Krempudra, gal nesunku priminti kokius fermentus davei mažiukams nuo pilvuko? Mano draugųs pusmetiniam sūneliui iki šiol baisios bėdos su pilvuku arba viduriukai užkietėję pastoviai, arba uo labai daug produktų tiesiog raitosi vaikas  nes pilvelį pučia  unsure.gif  Kažkaip prisiminiau tave, kad jums ir panašios bdelės uvo, o gal aš kažką maišau?


mums pilvus labai skaudejo ir pute, kazkur iki 5,5 menesio. daviau kreon 10 000. cia kasos fermentai. minusas, kad nera vaikams skirtu doziu ir reikia ardyti kapsules. as suduodavo viena kapsule kiekvienam per kokius 4 kartus pries valgi. su vandenuku maisiau, su svirkstu isvirksdavau, kur nuo colic calm. jei didesnis vaikas, manau galima ir su saukstuku sugirdyti.
Atsakyti
Ačiū Gajut blush2.gif

O dėl silantų tai man pažįstama odontologė sakė, kad nelabai gerai jie g.gif Ir suprask žmogus doh.gif

Ačiū Krempudra, pasakiau jai, pasirodo ji pati dabar pradėjo šiuos vaistus gerti nes turi bėdų, o kai pradėjo gerti vaikas pradėjo žiauriai dar atpilinėti nes ji maitina savo pienuku. Bet ryt eis pas savo pediatrą ir paklaus arba bent jau prašys siuntimą pas gastro. Juk turbūt taip vadinas tas daktaras. Žodžiu kankinasi žiauriai jie unsure.gif



Strazdane, tai visai normaliai dar mokėjai. Vesiu ir aš dukrytę, tegu pažindinasi ax.gif
Atsakyti