Įkraunama...
Įkraunama...

*Vilniečių senbuvių namučiai*

Labas smile.gif
QUOTE(Pelenuroze @ 2013 06 04, 15:14)
Pasirodo ne mano vienos toks vaikas doh.gif

Tikrai ne tavo vienos. Šiaip, negaliu skųstis, geras mano vaikas ir dažniausiai klauso manęs. Man dabar lengviau, nei kad prieš metus buvo. Dabar jau savarankiškumo daugiau vaikas turi. Bet jau judrumas, smalsumas, visur eina, lipa, prisigalvoja visokių dalykų, štai dabar iš gertuvės vandenį sau ant bambos pila, aš klausiu ką darai, tai žiūri didelėm akim ir sako bamba biggrin.gif

Krempudra, Myciute 4u.gif Šaunu, kad tos operacijos jau praeityje
Atsakyti
Krempudra, oho blink.gif , net neisivaizdavau, kad taip buna blink.gif

Myciute, super, kad viskas sekmingai praejo thumbup.gif

vaikai, atejo vasara, tavo megstamiaudias metas ar jsu suplansvom atostoas du dukrytem? bigsmile.gif

Zinokit, mergaites, mano vaikas irgi baisiai isdykes, vienas nakti nemiega, su lekste is paskos lakstyt reikia, daznai nervai nelaiko, tai ir pasipykstam blush2.gif

Sveikos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AnaMari: 04 birželio 2013 - 18:10
QUOTE(vaikai4 @ 2013 06 04, 08:47)
Gaja, o ka ir taviskes sirguliuoja vasara??? Nes kiek atsimenu tai jus ypatingai daug laiko praleidziate lauke, tai man jau atrodo sirgti nera ir kaip blush2.gif

Dabar neserga,bet bijau ir pasidziaugti,nes tik pasidziauk,tai butinia tuoj suserga doh.gif Kai neserga,tai jos gyvena kieme biggrin.gif Tuo atzvilgiu,tai nerealiai man sitas musu rajoniukas,nes kiemas didelis, zalias, uzdaras, jokiu masinu,nes sunu,kaciu negalima isleisti i sita vidini kiema,tai taip ramu vaikus isleisti,o jos sau duksta, pavalgo tesasoj susede, draugu-kaimynu pasikviecia ir visi vasaroja wub.gif O ziema,tai retai mes lauke,nes nuo salto oro greit suserga,kaip gyd.sake,kad G jautrus plauciukai,nes aksciau gime,bet apie 6 metus turi jau sustipreti ir maziau sirgs,tai labai tikiuosi smile.gif
Kur jus planuojat atostogauti? Jus juk tokie gamtos ir kelioniu megejai,tai tikrai vis leksit ir leksit kazkur bent savaitgaliais? bigsmile.gif

QUOTE(Krempudra @ 2013 06 04, 12:08)
gydytojas speja, kad cia mums buvusio vit.D perdozavimo rezultatas  blink.gif 

EIna sau,jei tikrai nuo to Vit.D blink.gif Gerai,kad viskas gerai,bet vis tiek kiek vaikui ir tau streso del kazkokiu per daug paskirtu lasiuku doh.gif

QUOTE(*Strazdane* @ 2013 06 04, 19:05)
štai dabar iš gertuvės vandenį sau ant bambos pila, aš klausiu ką darai, tai žiūri didelėm akim ir sako bamba  biggrin.gif

Fainai lotuliukas.gif Nenuobodu su vaikais tai tikrai wub.gif
Atsakyti
Tikrai vaikai neleidzia liudet, man mano "leliukas" ka tik i kompa vandens pripyle blink.gif doh.gif
Atsakyti
Sweikutes,

Aciu uz linkejimus nesirgti...mes VIS dar sergam,t.y. ketvirta savaite.. Angina, toziles, antibiotiku po trecia rata sukam... sad.gif Tempos auksciausios, sunkiai krenta, pora valandu praeina ir vel 39-40...ziauriai pavargau nuo budejimu, tempu matavimo..ir vaiku gaila, visa menesi namie.. neikiemo neizmoniu nemate..nu tikiuos jau sia savaite gal pasveiksim..nes nebeturiu nei kantrybes nei nervuku jau...kas cia per laikotarpis sunkus uzejes, visose prasmese ir srityse nesiseka.. atrodo, kad vel neteks nei vasara pasidziaugt, nei ezeru...tfu tfu tfu... tikiuos Dievulis pasigailes..
Atsakyti
QUOTE(Krempudra @ 2013 06 04, 12:08)
sveikos

Myciute, super, kad neliks rando  thumbup.gif mano siandien didziajama siandien istrauke siulus ir jau buvo atsakymas, kas cia per dalykas - vis delto ne dermoidine cista, kaip buvo speta, o ksantoma (kaip aiskina visagalis googlas - ksantomà [gr. xanthos — geltonas], gelsvas mazgelis odoje, susidarantis, sergant cukralige arba kepenų ligomis.) gydytojas speja, kad cia mums buvusio vit.D perdozavimo rezultatas  blink.gif  blink.gif  blink.gif  doh.gif  doh.gif


Krempudra, oho, tok dabar paskaiciau... Mums visgi dermoidine cista. Bet gerai, kad nei siulu reikejo traukt,nei ka, viskas turi istirpt...

Mergaites, kaip gydot sausa, gerkle draskanti kosuli vaikams? puse nakties pralojo, kol prisiminiau, kad turiu Ventolin. Tik nzn ar galima ji prie sauso kosulio? Be Tonsilgon lasiuku dwugiau nieko ir neturiu namie.
Atsakyti
man atrodo Ventolinas ir yra prie sauso, smaugiancio dusinancio kosulio, nes pas mus ale astm.bronchitas tai ji mums irgi israse ziema. O mes atvirksciai 4ta savaite su kosuliu, buvo lyg pagereje bet 3 dienos darze ir vel kazkaip labiau, db slapiai atsikoseja vis. bet nei temp nieko daugiau tfu tfu. Akute o jum tikrai kazkoks juodas dryzis. Laikykites. beje norejau paklaust kaip jums sekes su tv neziurejimu?
Atsakyti
Amelyt, tv nusprogo, nors ir ziuredawom, tai ne..db per kompa zourim Gajos paskaitas, arba filmus..visaip..bet tv man bais ir netruksta, kaip mb, ir dabar kai sergam..visiem stoga rauna, tainet vaikam ijungiu multikus, kad bent valanda ramybes..
Atsakyti
QUOTE(AnaMari @ 2013 06 03, 11:39)
Rute, tai jau nebe pankiukas pas jus? biggrin.gif

Dabar mes pliksiukai chuliganiukai lotuliukas.gif

Sveikos smile.gif
Atsakyti
O mano sesytes jau augina kasytes, taip gera,kai yra kam kasytes pinti, segucius pirkti, o jau ir man pasukuoja ir sako "mamyte bus glazi" wub.gif
Atsakyti
Labas rytas, kalbejot apie vaiku judruma. Tai mes cia prie namu aikstelej buvom atejo dar mamyte su metais uz M jaunesniu ir abu tokie greiti mes tik spejom te apie ta ciuozykla lakstyt, siaip tai M vienas ten viska moka bet kai su mazesniu vaikuciu tai saugau kad neuzgautu begdamas. Paskui atejo mociute su anukeliu ir smelynej ramiai zaidzia < girdziu ta mociute po kurio laiko stebejusi mus sako savo anukeliui "geras tu pas mane taip, geras berniukas" man juokas kazkaip paeme aisku ji gal taip ir negalvojo, sakau matyt pamate kaip sitie du galvom eina ir pagalvojo eina sau smile.gif bet kai anksciau as norejau kad M truputeli butu ramesnis tai dabar jau matyt ipratau ir net nenoriu ramaus smile.gif speju jei mergaite butu pas mus tai nuo tokio brolio ir pasiutus pasidarytu smile.gif Bet siaip M jau rimsta truputi jau daugiau ir pasigulineja salia ir pasiglausto, pasimyluoja, jau visai gal ir apie antra pagalvot galeciau nes pries keleta menesiu net mintis salin vijau nes tikrai butu buve sunku smile.gif pradejau vaiksciot i masazus drauge padovanojo 10k tai buvau du kartus tai paskui raumenis skauda visus kaip po gero sporto smile.gif Beje gal kur ir meeta jau galima butu paorganizuot negaliu prizadet kad dalyvausiu nezinau kaip viskas pasisuks, bet tai noreciau visai smile.gif Reik aisku ir kad Akutes leliai pasveiktu.
Atsakyti
O as lb prie ezero, i gamta noriu, bet gi po ligos turbut nelabai bus gerai, ir i vandeny juk lyst nores..ech.. o gal i miesta bent islysim, kazi kur vaikamkas idomaus yra? Centre, jaunimo sode, tuscia? I vingiaparky baisoka, ten erkynas..
Atsakyti