Įkraunama...
Įkraunama...

*Vilniečių senbuvių namučiai*

Myciute, sekmes jums siandien, viskas bus gerai 4u.gif

Akute, sveikatos tavo mazylei 4u.gif

Rute, tai jau nebe pankiukas pas jus? biggrin.gif

Laba diena visoms 4u.gif
Atsakyti
sveikos

QUOTE(Rute @ 2013 06 02, 23:00)
krempudra, kaip gyvuojat?


as vis paskaitau, bet vis neparasau blush2.gif drakosiukai reikalauja vis daugia demesio, o ir lauke dabar dazniau buname. drakosiukai jau po namus sliauzioja kaip desantininkai. vienas ir ropoja, kitas jau visur prisliauzes stojasi. valgome jau labai daug ka, bet dantu nei pas viena vis dar nera doh.gif
ana savaite irgi turejome operacija - didziajam pjove galvoje ta dermoidine cista. lyg ir viskas gerai, dabar toks su isskustu ir uzklijuotu pakausiu - kaip koks zydu ortodoksas hihihi.gif ryt jau turetu istraukti siules. su mazuoju, kol buvome ligonineje, irgi mociutes puikiai susitvarke thumbup.gif
Atsakyti
Oj kaip gera jums mamos, visos lauke..o mes namie..antibu trecias ratas, nusilpe..bijau net koja kelt..na butu sawas kiemukas uzdaras, paleisciau..o db eit i bendra ir dar su tempa, hijausi kad dar ko nepasigaut... sad.gif
Atsakyti
Sveikos,

pas mus su guzais irgi ne kazkas, pas jus tai daugeli berniukai padauziukai, o pas mane mergyte tokio judrumo, kad paskutinis kartas buvo praskelta lupa, istino baisiausiai, kraujo bet kiek bego...na bet praejo...ir siaip kuo toliau, tuo sunkiau man su ja susitvarkyti, kandziojasi, plaukus pesa, neklauso, nemiega, nevalgo ir t. t. doh.gif

Akute, sveikit kuo greiciau 4u.gif

Krempudra, gerai, kad operacija sklandziai praejo 4u.gif

Myciute, kaip jums operacija?
Atsakyti
Maniske irgi ne karta grazuole buvo, galva skelta, lupos, akis prakirsta..nebuna dienos, kad bent 6 kartusnenugriutu, be melyniu, be verkimu...ir dar mergaite sakau ir melyna..uhhh..tikiuos isaugsim... Berniukas irgi neatsilieka, ypac ories swentes, visad su melynem fotkese:)
Atsakyti
Sveikutes,
mes jau namie :-) viskas praejo sklandziai, tik atsigavinedamas po narkozes sunelis labai verke, blaskesi, niekas negelbejo kol nesuleido nuskausminamuju - raminanciu... labai jaudinomes, net rando nemaciau! Uzmigo, o pabudes jau sypsojosi, valge ir zaide :-) pasirodo, chirurgas pjuvi dare is zanduko vidines puses, virs dantuku, todel isoreje nera nei pjuvio, nei rando, bent jau kol kas kas viskas puiku thumbup.gif

mazius miega, einu ir as, daug ispudziu paskutinem dienom tongue.gif aciu visoms uz palaikyma!
Atsakyti
QUOTE(Myciute @ 2013 06 03, 06:23)
Dabar pusryciauju, dedu tasyte ir zadinsiu savo vyrus, vaziuojam operacijos, nemiegu jau nuo 5h ryto is to jaudulio  unsure.gif

Parasyk,kaip sekesi 4u.gif kaip gerai,kad jau viskas praejo smile.gif

QUOTE(amela @ 2013 06 03, 11:25)
Gaja, aaa monkasta, mes esam dave irgi ir gere nemazai laiko, tiesiog paskui nutraukiau, nes jam jau tiek ju duota kad net baisu, turi organizmas ir pats pakovoti, tai neduodu dabar, nes labai baisiai nebuvo del tu kosuliu, dabar kazkaip cia uzejo.

Tai va mes irgi duodavom,paskui darem pertrauka,bet kaip vaikas istisai serga,tai jau ir organizmas nusilpsta,nes jau 2 metus serga istisai,tai norisi,kad bent kiek be kosuliu pavaiksciotu ir i lauka drasiau isleidziu,nes kai negeria tu tabletyciu,tai tik i lauka ir jau ziurek po dienos vel kosti, serga, nebegali niekur isleisti,o kai tokie orai,tai gaila vaiko namie laikyti,tai nors ir labai nemegstu chemijos,bet duodu dabar tas tabletytes istisai unsure.gif

QUOTE(Krempudra @ 2013 06 03, 12:41)
sveikos
as vis paskaitau, bet vis neparasau  blush2.gif drakosiukai reikalauja vis daugia demesio, o ir lauke dabar dazniau buname. drakosiukai jau po namus sliauzioja kaip desantininkai. vienas ir ropoja, kitas jau visur prisliauzes stojasi. valgome jau labai daug ka, bet dantu nei pas viena vis dar nera  doh.gif
ana savaite irgi turejome operacija - didziajam pjove galvoje ta dermoidine cista. lyg ir viskas gerai, dabar toks su isskustu ir uzklijuotu pakausiu - kaip koks zydu ortodoksas  hihihi.gif

Na va,kaip saunu,kad jau operacija liko istorijoj ir tikekimes nieko tokio nebereikes smile.gif Bet tai kai prades vaikscioti ir i skirtingas puses eiti drakosiukai,tai oi kiek gaudymo tau bus biggrin.gif Kazi kaip i lauka iseiti su dviem tokiais vaikstanciais seksis? g.gif

QUOTE(Akutee @ 2013 06 03, 14:22)
Oj kaip gera jums mamos, visos lauke..o mes namie..antibu trecias ratas, nusilpe..bijau net koja kelt..na butu sawas kiemukas uzdaras, paleisciau..o db eit i bendra ir dar su tempa, hijausi kad dar ko nepasigaut...

O tai kas si karta? Plausiu uzdegimas ar kas? Abu serga? unsure.gif
Atsakyti
Myciute, aciu D, kad viskas gerai, taip ir toliau! 4u.gif

Akut, sveikit pagaliau! 4u.gif 4u.gif

Krempudra, saunuole Tu! wub.gif

QUOTE(Pelenuroze @ 2013 06 03, 04:49)
Sveikos,

kuo toliau, tuo sunkiau man su ja susitvarkyti, kandziojasi, plaukus pesa, neklauso, nemiega, nevalgo ir t. t.  doh.gif



Nu atrodo, lyg apie mano vaika rasytum 4u.gif
Atsakyti
4u.gif Labas merginos,
Myciute puiku kad viskas jums pavyko, wub.gif narkoze mane irgi labai gasdina ir budo musu maziuke sunkiai.
Akut, sveikateles Jums, na tikrai kazkaip isisirgote, tik gal ka praleidau ar nesuskaiciau. Tavo maziukai vis is darzelio parsinesa ligeles ar cia kaip??
Gaja, o ka ir taviskes sirguliuoja vasara??? Nes kiek atsimenu tai jus ypatingai daug laiko praleidziate lauke, tai man jau atrodo sirgti nera ir kaip blush2.gif
Adrija, o ka tavo mergyte irgi tokia vikri neklauzada tongue.gif kiekviena turbut galvojame kad tik musu paciu vaikas isdykes, taciau kaip paskaitau tai matau kad visur tas pats, vaikai ir yra vaikai lotuliukas.gif
Krempudra as tai zaviuosi tavo energija, du ir tokie druckuciai ir tu visur suspeji, saunuole mamka 4u.gif
Amela kaip jusu planai del dukrytes? Gandrai suko ratus aplink jus, tai gal kas nors ir vyksta ta linkme.
Atsakyti
sveikos

Myciute, super, kad neliks rando thumbup.gif mano siandien didziajama siandien istrauke siulus ir jau buvo atsakymas, kas cia per dalykas - vis delto ne dermoidine cista, kaip buvo speta, o ksantoma (kaip aiskina visagalis googlas - ksantomà [gr. xanthos — geltonas], gelsvas mazgelis odoje, susidarantis, sergant cukralige arba kepenų ligomis.) gydytojas speja, kad cia mums buvusio vit.D perdozavimo rezultatas blink.gif blink.gif blink.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vaikai4 @ 2013 06 04, 08:47)
Amela kaip jusu planai del dukrytes? Gandrai suko ratus aplink jus, tai gal kas nors ir vyksta ta linkme.

Sveika, na jei kas ir vyksta ta linkme tai as tikrai nezinau nebent D zino smile.gif nieko papildomo nedarom, gyvenam ir tiek. Bus kaip bus. Nenori visai siuo metu jokiu vaistu nieko nezinau. Dar pajuokavau su drauge kai ji papasakojo apie gimdyma, sakau zinau lengvesni kelia tapti mama smile.gif Kazkodel is galvos jau senai neiseina mintis kad sulauksim viena diena skambucio kad M turi dar viena maza sesute ir gal norit, vis su Mb pakalbam ka darytume bet nera konkretaus apsisprendimo, kas butu jeigu butu smile.gif Vakar M tiek nudziugino pasake 3naujus zodzius, tete jau normaliai ne balsem, dirba (Aisku be R bet kazkaip aiskiai) ir opa man tai tiek laimes buvo, o ir prie MB sakau ka tete veikia jis taip graziai sako DIRBA tai tiek MB akyse dziaugsmo buvo kad senai jau nemaciau smile.gif Atrodo tik vienas vaiko zodelis o kiek laimes atnesa smile.gif Isejau as is darbo tai ilsimes su M namuose ir suka mama planus visokius darbo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrija1 @ 2013 06 04, 00:13)
Nu atrodo, lyg apie mano vaika rasytum  4u.gif

Pasirodo ne mano vienos toks vaikas doh.gif

Myciute, dziugu, kad randuko nebus ir kad viskas jau praejo 4u.gif

[/B]Gaja, o tavo G adenoidai nera ispjauti? gal tai padetu, gal maziau sirgtu? g.gif

Krempudra, eina sau, kad nuo vit D tokie dalykai gali buti...as tai savo lelytei mazai duodavau vit D, dabar isvis jau nebeduodu...
Atsakyti