Įkraunama...
Įkraunama...

*Vilniečių senbuvių namučiai*

QUOTE(Levanda81 @ 2013 05 28, 07:49)
Na taip mes visos skirtingos, bet žinai kaip Gaja sako ne vieną dieną bendravusios, juk galima parašyti trumai - išeinu  g.gif  Nes dabar atrodo, kad einu nes man su jumis neįdomu ir visogero

Na man tai tikrai net nekilo mintis, kad ji viską paliko, dėl to, kad mes jai neįdomios...Kai žmogui sunku, dažnai jo poelgiai būna nulemti emocijų. Man pačiai kelis kartus irgi norėjosi atsijungti nuo visų soc tinklų, na bet žinojau, kad vis vien vieną dieną norėsiu prisijungti tongue.gif tai ir neatsijunginėjau. O Drovutė... Na man ir anksčiau atrodė, kad ji gan impulsyvus žmogus, tai ėmė ir viską nukirto. Bet man regis, kad vieną diena grįš...
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Isejo [/I]Drovute[I], bet manau, kad ateis laikas ir gris smile.gif

Visiems sirgaliukams daug sveikatytes 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Oi dieneles buvo doh.gif Gajut, klausei kaip dalyvavom Vyno dienose, tai turejom savo stenda, kuri dar ir turejom patys apsipavidalint ir davem ragaut savo vezamus vynus. Stendas buvo grazus, vynai skanus, tai manau, paroda pavyko blush2.gif Tik nusikalem kaip sunys ax.gif Dar E susirgo, nezinau gal dantys, nes tempa sukilo, nevalgo nieko, tik geria, sloga beganti, ciaudo, seilytes bega, nemiega doh.gif Su tuo miegu, tai isvis cirkai- einam miegot dabar, vietoj 9val., kokia 11-12-a ir tai su verksmais unsure.gif Gal taip pat su dantim susije? Mums dar 4-i kruminukai liko, dabar atrodo, kad apatiniai eina ax.gif

Levandut, prasitryniau. Pazadu ikelt nuotraukyciu, nu vis to laiko truksta 22 doh.gif O kaip Jus suzinojot, kad Drovute atsijunge nuo SM? unsure.gif Lauksim griztant 4u.gif

Musu tetis ryt isskrenda 3d i komandiruote, o kai gris, tai ta pacia diena jo mama atskrenda. Ziuresim kaip cia bus, bet as sikart nusiteikus jai nusileist kiek galesiu. Jai l.sunkus laikotarpis dabar, tai pasistengsiu bent as nenervinti. Be to su E mes jau susigyvenusios, ji ugtelejus, tikiuos, nebebus gincu del jos. Na, bet kuriuo atveju, mano nusiteikimas yra labai taikus blush2.gif

Kas cia dar? Siaip viskas po truputi, krutam judam. Ai musu katinas miega E loveleje. Kazkada buvau susiruosus ja perkelt i lovele, net puse nakties ismiegojo, atsiboginau atgal kai niurgst pradejo. Taip man jauku su ja miegot blush2.gif Dabar jau toks zmogutis, apsikabina, galvyte padeda, prisiglaudzia, nu ar ilgai taip bus? Tik va ND tai jau labai retas reikalas pas mus, o taip noretus to netyciuko blush2.gif Bet jei jau pavyktu, tai tikrai butu netyciukas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas smile.gif

Levanda, norėjau paklausti tavęs, kur galima nusipirkti tekstilinių dažų, kad galėčiau piešti ant audinių, drabužių? Ir dar gal galki pasakyti kur yra ta audinių parduotuvė, kur už patalynės pasiuvimą mokėti nereikia? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrija1 @ 2013 05 28, 22:17)
Sveikutes,

Oi dieneles buvo  doh.gif Gajut, klausei kaip dalyvavom Vyno dienose, tai turejom savo stenda, kuri dar ir turejom patys apsipavidalint ir davem ragaut savo vezamus vynus. Stendas buvo grazus, vynai skanus, tai manau, paroda pavyko  blush2.gif Tik nusikalem kaip sunys  ax.gif Dar E susirgo, nezinau gal dantys, nes tempa sukilo, nevalgo nieko, tik geria, sloga beganti, ciaudo, seilytes bega, nemiega  doh.gif Su tuo miegu, tai isvis cirkai- einam miegot dabar, vietoj 9val., kokia 11-12-a ir tai su verksmais  unsure.gif Gal taip pat su dantim susije? Mums dar 4-i kruminukai liko, dabar atrodo, kad apatiniai eina  ax.gif

Levandut, prasitryniau. Pazadu ikelt nuotraukyciu, nu vis to laiko truksta 22 doh.gif O kaip Jus suzinojot, kad Drovute atsijunge nuo SM?  unsure.gif Lauksim  griztant  4u.gif

Musu tetis ryt isskrenda 3d i komandiruote, o kai gris, tai ta pacia diena jo mama atskrenda. Ziuresim kaip cia bus, bet as sikart nusiteikus jai nusileist kiek galesiu. Jai l.sunkus laikotarpis dabar, tai pasistengsiu bent as nenervinti. Be to su E mes jau susigyvenusios, ji ugtelejus, tikiuos, nebebus gincu del jos. Na, bet kuriuo atveju, mano nusiteikimas yra labai taikus  blush2.gif

Kas cia dar? Siaip viskas po truputi, krutam judam. Ai musu katinas miega E loveleje. Kazkada buvau susiruosus ja perkelt i lovele, net puse nakties ismiegojo, atsiboginau atgal kai niurgst pradejo. Taip man jauku su ja miegot  blush2.gif Dabar jau toks zmogutis, apsikabina, galvyte padeda, prisiglaudzia, nu ar ilgai taip bus? Tik va ND tai jau labai retas reikalas pas mus, o taip noretus to netyciuko  blush2.gif Bet jei jau pavyktu, tai tikrai butu netyciukas  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



Adrijuk, mačiau FB nuotraukytes iš vyno dienų, abu su TB gražiai atrodėte, stendas gražus, gaila tik kad negaliu vyno ragauti ax.gif

O mane taip pykina nuo ryto iki vakaro, kad nieko nesinori verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oplia5: 29 gegužės 2013 - 14:36
QUOTE(*Strazdane* @ 2013 05 29, 10:49)
Labas smile.gif

Levanda, norėjau paklausti tavęs, kur galima nusipirkti tekstilinių dažų, kad galėčiau piešti ant audinių, drabužių? Ir dar gal galki pasakyti kur yra ta audinių parduotuvė, kur už patalynės pasiuvimą mokėti nereikia?  4u.gif

As tekstilinius dazus perku ,, meno muzoje" senamiestyje dailininku reikmenys kur yra netoli šmc. O ta audiniu parduotuve yra mandarine www.coliuke.lt uz vaikiska balto satino patalyne sumokejau 40lt. Nes radau tinkama jau gatavai pasiuta smile.gif o siaip planuoju siutis pataliukam pora uzvalkaliuku i lopsiuka. Turetu ,,papigiai,, gautis, nes juk ten audinio nedaug tereikia...
Papildyta:
Va tokio satino patalyne kainavo 40lt
Atsakyti
Levanduk ir as MM perkuos .. smile.gif
Jau klausiau, bet gal baujos info turi kur gaut gera nebrangu molberta..? Gal kas daro, tik idomu kokia kaina butu?
Atsakyti
QUOTE(Akutee @ 2013 05 29, 16:29)
Levanduk ir as MM perkuos .. smile.gif
Jau klausiau, bet gal baujos info turi kur gaut gera nebrangu molberta..? Gal kas daro, tik idomu kokia kaina butu?

Tik ten aptarnavimas tragiskas, pardavejos tikros nachalkos. Mane tai nervina kai man tinkanti akvarelini popieriu tik jie teturi, tai tenka pas juos eiti doh.gif O del molberto, tai nezinau net, zinau, kad meno muzoj yra, bet brangoki, nors gal ir tvirtai stovintys - nebandziau. Dar maciau thomas philips, bet ten tarskaliukai kledariukai... Visi patarciau tvirtai stovinti pirkti nors ir mazo formato darbas bus. Pabandyk koki baldziu ar staliu susirasti gal pagamintu? Kita iseitis pirkti etiudnika, ten ir molbertas normalus ir siaip mobilu. Bet vel gi rekomenduociau labai netaupyti. Jei neklystu muzoj maciau normalu uz 400lt
Papildyta:
Va pasiziurek art in internetineje parduotuveje yra, bei galimybe nuomotis maciau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Levanda81: 29 gegužės 2013 - 17:23
Aciu, matai mano formatai ne is mazu, irnorisi dar didesniu, tik nepatogu neturiu kur ir kaip piest.. smile.gif kazi baldziui reiktu turbut gaut brezini..o kur toki parait? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Levanda81 @ 2013 05 29, 17:03)
As tekstilinius dazus perku ,, meno muzoje" senamiestyje dailininku reikmenys kur yra netoli šmc. O ta audiniu parduotuve yra mandarine www.coliuke.lt uz vaikiska balto satino patalyne sumokejau 40lt. Nes radau tinkama jau gatavai pasiuta smile.gif o siaip planuoju siutis pataliukam pora uzvalkaliuku i lopsiuka. Turetu ,,papigiai,, gautis, nes juk ten audinio nedaug tereikia...
Papildyta:
Va  tokio satino patalyne kainavo 40lt

Ačiū už info bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Akutee @ 2013 05 29, 17:29)
Aciu, matai mano formatai ne is mazu, irnorisi dar didesniu, tik nepatogu neturiu kur ir kaip piest.. smile.gif kazi baldziui reiktu turbut gaut brezini..o kur toki parait? smile.gif

Nemanau, kad reikia brėžinio, manau užtektų parodyti nuotrauką norimo molberto smile.gif Va pvz tokio. Nors rašo, kad čia ekspozicinis, bet jei tvirtą ir sunkesnį padarytų, tai tikrai tiek lauke, tiek kambary pakaktų ax.gif Nes pvz akadėj būtent tokio tipo visi molbertai, bent jau kai aš studijavau. ir dar net kiek paprastesni ten smile.gif
Atsakyti
sveikutes,
kaip begyvos? man tai pastovus energijos trukumas... popiet isvis kosmaras, o dar lengvai pykina... o mazasis aktyvistas, duodasi, neleidzia mamai tinginiaut tongue.gif dar kruminius dantis dsigina, tsi vakarais oi kiek triuksmo buna... pas gydyoja dar nebuvau. ruosiames krikstynoms, dar masina remontuoja mano, MB nuolat vazineja kazkur darbo reikalais, tai nera kada... dar neturiu dovaneles krikstamotei, gal turit kokiu pasiulymu kas savo krikstynas jau sventet? dar reikia paskutines smulkmenas supirkti. zodziu, yra reikaliuku.
O pirmadieni jau operacija maziukui... nerimauju... unsure.gif
Atsakyti