Įkraunama...
Įkraunama...

*Vilniečių senbuvių namučiai*

Aš Drovutės per FB užklausiau, bet nieko neatsako. Ji ir iš fotki nuotraukas išėmė unsure.gif

Gaja, aš šiandien vakarienei gaminau makaronus su pesto padažu iš garžgarsčių, česnako, kedro riešutų, trupučio citrinų sulčių, druskos, pipirų, alyvuogių aliejaus. Tai S labai skaniai suvalgė. Gal pamėgink ir tu ką nors panašaus. Aišku, ne fontanai čia daržovių, bet vis vien g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Strazdane*: 26 gegužės 2013 - 20:10
Sveikos mergaites,

kazkaip visiskai prapuolus, nieko idomaus nevyksta, tai nelabai ka ir turiu papasakoti. Sveikatytes visiems ligoniukams, eina sau tos ligos schmoll.gif o kaip cia su Drovute gavosi? linkejimai visoms 4u.gif
Strazdanele, tavo receptukai niam niam, uzsirasiau ir butinai isbandysiu 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

Vakar Drovutė FB atrašė man. Raškė, kad jai dabar labai sunku, niekaip negali atsigauti po tėvelio netekties
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Nu kas čia jums su tais sirgimais??? unsure.gif Atrodo vasara, šilta g.gif O ir nebe taip tie virusai siaučia kaip per sezonus g.gif

Kadangi Drovutė išsitrynė foto aš pakeičiau slaptažodį fotki. Bet įdomu kas pasikeis nuo to jai, kad išsitrynė g.gif Man atrodo bus sąžininga. Išsiųsiu kelioms kas esate ten. Ir labai prašau nedalinti slaptažodžio rolleyes.gif
Papildyta:
Adrija, prasitrink žinutes nes negaliu atsiųsti naujo slaptažodžio
Atsakyti
Aciu levanduk, oho kiek juns jau laiko!!!
Atsakyti
QUOTE(*Strazdane* @ 2013 05 26, 21:07)
Aš Drovutės per FB užklausiau, bet nieko neatsako. Ji ir iš fotki nuotraukas išėmė  unsure.gif

Gaja, aš šiandien vakarienei gaminau makaronus su pesto padažu iš garžgarsčių, česnako, kedro riešutų, trupučio citrinų sulčių, druskos, pipirų, alyvuogių aliejaus. Tai S labai skaniai suvalgė. Gal pamėgink ir tu ką nors panašaus. Aišku, ne fontanai čia daržovių, bet vis vien  g.gif

Ai,tai cia del Drovutes pakeitem slaptazodi, supratau smile.gif Reiks ir mums albumeli atsinaujinti,nes jau kai grazus orai,tai foto atsiranda wub.gif tik nesuprantu kame reikalas,kad neduoda ikelti man, kazkas su kompu turbut doh.gif

O receptukas tai nerealus,kol perskaiciau,tai jau apetitas sukilo essen.gif Jei A nevalgys,tai as tai tikrai biggrin.gif Aciukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Levanda81 @ 2013 05 27, 16:28)
Kadangi Drovutė išsitrynė foto aš pakeičiau slaptažodį fotki. Bet įdomu kas pasikeis nuo to jai, kad išsitrynė  g.gif  Man atrodo bus sąžininga.

As ir taip buvau pagalvojus. Sitoj vietoje ir as nesuprantu Drovutes kuom tai susije, netektis, liudesys, ir issitrinimas is SM ir is fotki..niu bet kiekvienam savaip.
Savaitgali pastumdziau drauges vezimuka ir pagalvojau nu kaip faina, bet kazkas viduj vistiek nenori g.gif niekaip nesuprantu sito savo periodo g.gif
Atsakyti
Aš manau, kad Drovutės išėjimas iš mūsų yra tikrai ne dėl tėvelio netekties. Na tikrai, o kas pasikeis dabar? Niekas. Ne ji viena tevelio neteko. Mūsų čia tokių ne viena ir ne dvi, o bendraujam toliau. Gal ne taip dažnai išeina, bet pasilabinam, pasiguodžiam.
Atsakyti
Va,as irgi galvoju,kad juk visiems buna liudnu etapu,tai tiesiog juk pasisakom,kad dabar nekalbadieniai,o kai sviesesne diena,tai ir vel norisi kazka pasikalbeti wub.gif
Na,bet jei sugris,tai manau,tikrai priimtume smile.gif

O gal kas ka zinote apie Atiloja? Irene? Kaip Dovi pilvuka augina? O gal jau pagimde? As visai niekur kitur nebeuzsuku,tai nieko nebezinau unsure.gif

O as siandien sodininkyste uzsiemiau, medeli sodinau cia prie namu terasos,tai ot padirbejau,as baltaranke niekada negalvojau,kad tiek darbo reik ideti,kad medeli pasodinti biggrin.gif
Atsakyti
Apie Atiloja jokių žinių... Užeinu į ivf skyrelį, laukiu, bet ji nebepasirodo visiškai. Paskutinį kartą sakė, kad nebeturi laiko supermamom nes daug dirba. Žinau tiek, kad paskutinės LITų injekcijos buvo sėkmingos pas Gorkį ir degė žalia šviesa naujam ivf, o daugiau jokių naujienų... Dėl Irenės, ji bendrauja skyrely tarp IVF ir IUI, retai ten užeinu, paskutinį kartą po nežinau jau kelinto nesėkmingo iui sakė, kad nusprendė gyventi be vaikų ir susitaikyti su tuom. Dovi identiškai kaip man nėštumo laikas tas pats ir neseniai šimtaprocentiniškai patvitino, kad tikrai turės bruolį kaip ir mes rolleyes.gif O kodėl ji neužeina pas mus net neįsivaizduoju. Planuojams susitikimą birželį nes vasarą daugiau jau būsiu Panevežy, tai pasiklausiu smile.gif

Tokia pletkininke pasijaučiau biggrin.gif

Dabar planuoju važiuot į pajūrį savaitei nes mb vųl išvaro į komandiruotę, tai man per karščius čia namie būti vienai šakės. Kambariai dabar kai buvo karšta išvis prikaisdavo iki 27 doh.gif O dar šuniuką išvesti, M valgyt padaryt - vėl prie karštos plyytelės stovėt tai ragai ..

Dabar pradėjau siūti žaisliukus vaikams blush2.gif Broliukui jau pasiuvau užklotuką, o dabar imuosi žaisliukų. nežinau kas čia gausis, bet jau jaučiu lizdo sukimo inkstinktą biggrin.gif Bųj jei kam reikia patalynės sau, ar vaikiškos, radau parduotuvę kur jei perki pas juos audinp - patalynės pasiuvimas nemokamai. Nėra tik medžiagos didelis pasirinkimas, nes dauguma labai negražios, bet jei renkantis tarkim baltą, tai žinokit liuks rolleyes.gif

Gajut, o kokį medį sodinai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Levanda81: 28 gegužės 2013 - 06:39
Labas rytas 4u.gif

Na tik nereikia čia stebėtis dėl Drovutės. Visos esame skirtingos. Kai vienoms sunku, joms reikia dėmesio, kalbų, guostis garsiai, kitos atvirkščiai bėga, slepiasi, su niekuo nenori bendrauti. Tai ir Drovutė, ėmė ir pabėgo. Žmogui į širdį neįlįsi. Aš jai parašiau, kad jei norės, tai tegul grįžta...
Atsakyti
QUOTE(*Strazdane* @ 2013 05 28, 06:40)
Labas rytas  4u.gif

Na tik nereikia čia stebėtis dėl Drovutės. Visos esame skirtingos. Kai vienoms sunku, joms reikia dėmesio, kalbų, guostis garsiai, kitos atvirkščiai bėga, slepiasi, su niekuo nenori bendrauti. Tai ir Drovutė, ėmė ir pabėgo. Žmogui į širdį neįlįsi. Aš jai parašiau, kad jei norės, tai tegul grįžta...

Na taip mes visos skirtingos, bet žinai kaip Gaja sako ne vieną dieną bendravusios, juk galima parašyti trumai - išeinu g.gif Nes dabar atrodo, kad einu nes man su jumis neįdomu ir visogero
Atsakyti