Įkraunama...
Įkraunama...

*Vilniečių senbuvių namučiai*

Sveikos,
Akut sveikit, o tai taip nefaina sirgti, kai visi už lango dūksta smile.gif
Mūsų mažoji ir kažkur slogą pasigavo, bet tikiuosi greit praeis, gal kur koks skersvėjuką biški pagavo, daug po svečius, senelius savaitgalį važinėjom...
Smagu visos čia krikštynas planuoja, graži šventė wub.gif

Mergaitės kaip savo grožius nuo uodų saugot, kažkaip mus labai sukandžiojo per savaitgalį, net gaila mažiukės, visi pirštukai sukramtyti, nors tepu fenistil, bet vis vien jai labai niežti, tai nusikaso....

Vaikai, vis apie tave pagalvoju, tu tokia šauni, stiprybės tau 4u.gif

Rutele, savas verslas gerai, esi protinga turi pavykti. Čia mano MB vis ramybės neranda, visur jam dirbt negerai, tai betvarkė nepatinka, tai kolektyvas, išėjo iš darbo, prieš tai susiradęs kitą, naujam darbe lyg ir viskas pradžioj buvo OK, bandomojo pabaigoj, sako ne, ieškosiu kitur... susirado kitur, čia pasakė, kad išeina, tada paskambino iš seno darbo, pasiūlė grįžt, mąstė mąstė, nusprendė grįžt, nors prieš tai kiekvieną vakarą tekdavo išklausyt, kokia betvarkė, kaip kiti kolegos įrankius išmėto ir nesugeba sudėt į vietą, o kai prireikia , nežinai kur ieškot... žodžiu, tikiuosi padirbs kurį laiką. Jam aš net siūliau rizikuot ir pradėt savo verslą, jis pas mane prie technikos remonto. Tai sakė, dar padirbs čia, pasisems dar patirties, o kai aš "išeisiu į pensiją", na kai atidirbsiu 20 metų ir jei nepasikeis iki tol įstatymai, galėsiu išeit iš VRM sistemos, tada eisiu pas Rute į kursus biggrin.gif tada vyras remontuos techniką, o aš popieriukus dėliosiu smile.gif
Oij reikia kada į darbą užsukt, dar iki rudens atostogas prasitęst, o tai taip greit tie du metai praskriejo ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rimulytė: 21 gegužės 2013 - 10:30
Rimulyte, geras planas thumbup.gif

Rute, sekmes, tu bite darbstuole, viska speji saunuolyte thumbup.gif

Vaikai4, is visos sirdies linkiu naujos pradzios, naujos gyvybes ir kad vel sviestu saule virs jusu galvu wub.gif laimes ir stiprybes 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Akutee - sveikit 4u.gif

kaip musu naujoms nestuke.gif sekasi? ax.gif

O mums sekasi gerai, A auga, M pratinasi buti vyriasne sese, biskis protestuoja nes valgyti pasidare sunku isiulyti sokineja aplink stala, nesedi savo maitinimo kedute su maudynem panasi situacija nenori sedeti ir zaisti o tik vaiksciuoti po vonio kas yra rizikinga kad nepaslystu, o kai pradedi maudyti tai is viso reikia lytai ja kas pjautu... na tikekimes isaugsim sias problemas...
po truputuka planuojame A krikstynas tai gyvenu labai smagiom nuotaikom ir turiu visai smagu organizavimo uzsiemima...
o seip tai esu laiminga kad turiu 2 princesiu mamyte ir nera jau taip sunku auginti pametinukus kaip is pradziu atrode ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irute1984: 22 gegužės 2013 - 15:15
Sveikos smile.gif
Irute smagu skaityt tavo postus wub.gif Aišku faina būt dviejų princesių mama smile.gif O baisu , tai tik kol nepabandai, juk auginasi mamos ir dvynukus ir pametinukus, kad tik tų lelių būtų thumbup.gif
Atsakyti
labu,

Irute dziugu kad sauniai tvarkotes smile.gif

o mano A sededamas namie zaraza pasigavo ir VEL serga..tempa 39 bash.gif: kad tik E neuzsikrestu... sad.gif

Sory uz reklama, bet kadangi ir cia turime dvynuku, imesim savo skelbimuka..http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=896146&st=264


4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akutee: 24 gegužės 2013 - 18:09
Nu ka jau abudu su 39...trecia sawaite ligu sad.gif
Atsakyti
Vaje, Akute, sveikit!!! 4u.gif

Mes dvi dienas Vyno dienose. Vakar nuo koju visai nusivariau, o dar mama 12 paskambino, kad E neuzmigdo, tai vaziavau pas jas, cia ir miegojau. O dabar rengiuos ir lekiu, vel visa diena ant koju doh.gif
Atsakyti
Vaikai, apkabinu console.gif wub.gif

Strazdanele, keliam hb gelezim (Ferum lek, sako nedazo dantuku), foline r., vit.C. Na,o mesa valgo,kaip visada,nes visada mego ir valge,tik va kai nustojo vaisius, darzoves valgyti,tai ir is mesos nepasisavino gelezies,nes geleziai isisavinti reikia vit.C,o jei tik mesa valgys,tai vis tiek gali buti mazakraujyste sad.gif

Adrija, ar daug konkurentu parodoje? Ka ten darete? Davet ragauti visiems ar dar kokios varzybos buvo ar pan? bigsmile.gif

Akutte, sveikatytes ir mes su jumis sergam - as ir Ameli doh.gif

O kodel Drovute issiregistravo is SM? blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Gaja*: 26 gegužės 2013 - 09:08
Labas,

Oho Gaja net papildais hb keliat. Na mum kol kas neprireikė. Aš kažkaip pareguliavau mytybą, įvedžiau daugiau šviežių daržovių (nesvarbu, kad dar tų vietinių labai nedaug), tiesa, mėsos daugiau valgyt nepradėjom. Ir taip jos nemažai valgom (3 - 4 kart per savaitę). Pradėjau gerti namines oboulių sultis ir dar granatų sultis. Kai valgom mėsą, tai jokių pieno produktų ir kofeino turinčių gėrimų neleidžiu MB gert ir pati negeriu. Tai per keturias savaites mano Hb nuo 118 iki 124 pakilo bigsmile.gif Tiesa, dar kažkur radau tokias slotas: virti burokėliai, grakiniai riešutai, razinos ir aliejus. Aš dar truputį citrinų sulčių išsispaudžiu, kartais vietoj riešutų dedu saulėgrąžų, vietoj razinų - spanguolių thumbup.gif

Tikrai, kaip keista dėl Drovutės g.gif

Adrija, mačiau foto FB iš parodo, tai puikiai su TB atrodot thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Strazdane* @ 2013 05 26, 13:25)
Labas,

Oho Gaja net papildais hb keliat. Na mum kol kas neprireikė. Aš kažkaip pareguliavau mytybą, įvedžiau daugiau šviežių daržovių (nesvarbu, kad dar tų vietinių labai nedaug), tiesa, mėsos daugiau valgyt nepradėjom. Ir taip jos nemažai valgom (3 - 4 kart per savaitę). Pradėjau gerti namines oboulių sultis ir dar granatų sultis. Kai valgom mėsą, tai jokių pieno produktų ir kofeino turinčių gėrimų neleidžiu MB gert ir pati negeriu. Tai per keturias savaites mano Hb nuo 118 iki 124 pakilo  bigsmile.gif Tiesa, dar kažkur radau tokias slotas: virti burokėliai, grakiniai riešutai, razinos ir aliejus. Aš dar truputį citrinų sulčių išsispaudžiu, kartais vietoj riešutų dedu saulėgrąžų, vietoj razinų - spanguolių  thumbup.gif

Tikrai, kaip keista dėl Drovutės  g.gif

Adrija, mačiau foto FB iš parodo, tai puikiai su TB atrodot  thumbup.gif

Matai,mano hb,tai geras,nes as gi darzoviu-vaisiu gerbeja biggrin.gif Mesos nepamenu kada valgiau blush2.gif O va Ameli tai mesa valgo be problemu,bet nuo Nauju kaip nustojo valgyti vaisius, darzves,tai ne po kasni neikisu,vis maniau,kad praeis jai tas protestas,bet ne uz ka, tik mesa, varske ir makaronai tiko doh.gif Tai jau teko ir gelezies su vit.C jai pagerti,nes bijoju,kad visai hb nenukristu taip nevalgant unsure.gif
O granatu sultys tai tikrai labai puiku drinks_cheers.gif Tik va kaip isiulyti,kai i viska ne ne ne doh.gif O salotos kokios idomios,fainai,reiks pabandyti tikrai bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės,
Keista , kad Drovutė pabėgo iš SM, bet matyt turi tam priežasčių...
Mes irgi sergam, pas Gretutę tai viskas bukietas: sloga, akytės traiškanoja, pakosi ir dar ausytės skauda, o vaistų įsiūlyt tai sunku, tai visaip apgaudinėju smile.gif į ausytes tai vis taikausi palašint kai miega smile.gif O man tai gerklę skaudą, nosis biški lyg kemšas ir kosulys kabinasi, eina sau tos ligos... Na bet mes nepasiduodam, gydomės, juk vasara ateina, o svarbiausia ir mažosios gimtadienis ne už kalnų, tai iki tol reikia pasveikt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimulytė @ 2013 05 26, 19:22)
Sveikos mergaitės,
Keista , kad Drovutė pabėgo iš SM, bet matyt turi tam priežasčių...
Mes irgi sergam, pas Gretutę tai viskas bukietas: sloga, akytės traiškanoja, pakosi ir dar ausytės skauda, o vaistų įsiūlyt tai sunku, tai visaip apgaudinėju smile.gif į ausytes tai vis taikausi palašint kai miega smile.gif O man tai gerklę skaudą, nosis biški lyg kemšas ir kosulys kabinasi, eina sau tos ligos... Na bet mes nepasiduodam, gydomės, juk vasara ateina, o svarbiausia ir mažosios gimtadienis ne už kalnų, tai iki tol reikia pasveikt smile.gif

Vaje,kaip visi serga doh.gif Sveikit,nes tikrai gaila tokiu oru sirgti 4u.gif
Atsakyti