Įkraunama...
Įkraunama...

*Vilniečių senbuvių namučiai*

QUOTE(Rute @ 2013 05 19, 10:49)
Gaja, kai tikrinom, kraujas buvo geras. matyt uztenka jam tiek maisto kiek pavalgo. tiesiog jis toks vaikas. ir kakoja jis kasdien, kartais net per kelis kartus, nu vadinas apykaita vyksta gerai. beda tame, kad kai jis valgo, turi kazkuo uzsiimti, jis ramiai atsisedes valgyt tiesiog nemoka. va tada ir prasideda cirkas. zaislai neidomus, o sudomint kazkuo vaika reikia.
Papildyta:
ir pastaruoju metu jis vis dazniau su savo saukstu pradeda makaluotis leksteje.. netgi burnon nesa sauksteli, tik kad tas sausktelis dazniausia ne i ta puse ziuri.  biggrin.gif

Tai kol jis susidomejes makaluoja,tai tu kitu saukstu ji maitink bigsmile.gif

QUOTE(Akutee @ 2013 05 19, 18:05)
O mums sekas ir vel, maze atsikele, slubuoja, veze Mb i santarus, kelias istines, bet nekritus ji.. norejo guldut, bet paleido..susikaupe vandenys, sako uzdegimas, taipbuna vaikams po persalimo ir kitu ligu... sad.gif ziauriai uzkniso, gaila pupytes..

Eina sau unsure.gif Bet tai jums irgi nesibaigia ligos,kaip ir mums doh.gif

Rute,saunuole,kad turi drasos savo versliuka daryti,nes jauciu vis tiek rizika yra,ane?
Atsakyti
QUOTE(*Gaja* @ 2013 05 19, 21:49)
Rute,saunuole,kad turi drasos savo versliuka daryti,nes jauciu vis tiek rizika yra,ane?

anokia ten rizika. tik kazkiek rizikuoji savo pradinemis lesomis, kol viskas pajuda priekin, na ir idedi kruva savo darbo. o tada jau reik ziuret, kad nenudirbt i minusa.. biggrin.gif is tiesu, jei butu nauja sritis, turbut butu be proto sunku, o dabar - darbo patirties yra, zinau kaip ka daryti, o jei ko ir nezinau, svarbiausia, kad zinau kur paskaityti ir kur paziureti man rupima klausima ar pas ka pasiklausti. zmogus negali visko zinoti, bet kai ieskai atsakymo visada ji randi. kazkaip del savo turimu ziniu bagazo nepergyvenu, gal labiau sopa galva del dalyku, su kuriais susidurti dar neteko - tai pacio verslo suorganizavimo, licenciju, draudimo... Bet kaip mano drauge juokesi, man atkaklumo ir uzsispyrimo netruksta jau nuo mokyklos laiku - nepavykti tiesiog negali. Dar juokavom, kad butu juokinga, jei buhalteres nesugebetu apsiskaiciuoti savo pelningumo ir dirbtu i minusa lotuliukas.gif zodziu, nugi viskas pas mus gerai, kitaip ir buti negali.
Aisku su laiku, kai imone sukasi ir kazkas nusinesa kruva pinigu (bankrutuoja neatsiskaites arba siaip pasislepia), buna labai gaila. Tu kuri kuri, dedi pastangas uzdirbti, o kazkas tiesiog lengva ranka nubraukia tavo pinigelius. Tokia ta rizika. Kaip ten sakoma: bijai vilko, neik i miska.. biggrin.gif

Gaja,o tu ne sau dirbi? as kazkodel visad maniau, kad tu sau dirbi. 4u.gif

aha, lengva pasakyt maitink kai R su saukstu makaluoja, kad jis nesizioja kai jam is savo sauksto duodu, kol jis su savuoju uzsiemes lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rute @ 2013 05 19, 23:16)
Gaja,o tu ne sau dirbi? as kazkodel visad maniau, kad tu sau dirbi.  4u.gif

aha, lengva pasakyt maitink kai R su saukstu makaluoja, kad jis nesizioja kai jam is savo sauksto duodu, kol jis su savuoju uzsiemes  lotuliukas.gif

As tai ne sau dirbu,nes tada visai nebutu nei atostogu,nei ramios galvos, matau is savo kolegiu,kurios turi savo kabinetus ax.gif Man kazkaip geriau maziau pinigu,bet ateini tik savo tiesioginio darbo dirbti,o ne visais aplinkiniais rupesciais dar rupintis doh.gif Na,bet gal pas mus sfera tokia,kad labai daug papildomu darbu yra be tiesioginio darbo smile.gif

O del R nesiziojimo,tai as pamenu G irgi taip maitinau,tai jau kai savo sauksteli kelia prie burnos ir ziojasi,tai as staigiai uzkisdavau savaji su kose biggrin.gif Aisku, gal taip ir nesazininga,bet gi reikia pamaitinti biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas, matau Vaikai4 apacioje. greitai pasakokis kur tu kaip tu? nes jau norejau ieskot taves visais varpais wink.gif
Atsakyti
wub.gif wub.gif Labas rytas, visoms, 4u.gif 4u.gif
Labai jusu pasiilgau, retais atvejais uzsukdavau, taciau buvo per daug liudesio kad ka nors rasyti....Gyvename mes iprastu ritmu, ruosiuosi vasarai....
Siandien lauksiu sveikinimu is vyro musu astuntuju vestuviu metiniu proga blush2.gif blush2.gif zinau kad ruosia su dukriukais staigmenele.
Labai dziaugiuosi uz jusu sekmes planuojant ir tuos planus igyvendinant. wub.gif wub.gif Pasiziurejau nuotraukytes, kokie visi leliukai jau dideli, jau visai ne leliukai...
Pas mus dar pasiruosimu maratonas krikstynoms- labai atsakingai renkame kriksto tevelius, tai savaitgali sieksime Druskininkus, ten gyvena puseseres seimyna kuriu norime paprasyti krikstyti maziuke, o vyresnele jau turi kriksto tevelius nuo tos dienos kai atejo i musu seima-tai brolis su zmona...Tai vasara numatome dideles vaikiskas krikstynas....
O siap merginos, as gyvenu...sunkiai lipau is liudesio duobes...sunkiai...su vyro pagalba dabar jau geriau, bet ziauriai liudna del to kad mums nepasiseke...taciau gyvename tuo ka turime....
Papildyta:
QUOTE(amela @ 2013 05 20, 08:39)
Labas rytas, matau Vaikai4 apacioje. greitai pasakokis kur tu kaip tu? nes jau norejau ieskot taves visais varpais wink.gif

biggrin.gif biggrin.gif Labutis, jo jo cia as... tik prisijungiau ir suziurejai... wub.gif
Atsakyti
Vaikai4 tikrai tikiu kad liudna, bet tu tikrai stipri, Jusu seima visa stipri wub.gif mes ir galvojame apie krikstynas, tik niekaip kriksto tevu neisrenkam, tiksliau ta seima kuria norime turi maza leliuka ir nzn ar jiems gautusi, bet reik paklausti ir bus aisku, manau tokiam reikalui tikrai sugebetu smile.gif Ass buvau drauges mergaites 1-oj komunijoj tai buvo Sv.Ignoto baznycioj nu taaaip grazu buvo, taip netradiciskai. Mes ir krikstasuni ten krikstijom, ir M sakiau irgi butinai ten.
Atsakyti
QUOTE(amela @ 2013 05 20, 09:16)
Vaikai4 tikrai tikiu kad liudna, bet tu tikrai stipri, Jusu seima visa stipri  wub.gif  mes ir galvojame apie krikstynas, tik niekaip kriksto tevu neisrenkam, tiksliau ta seima kuria norime turi maza leliuka ir nzn ar jiems gautusi, bet reik paklausti ir bus aisku, manau tokiam reikalui tikrai sugebetu smile.gif  Ass buvau drauges mergaites 1-oj komunijoj tai buvo Sv.Ignoto baznycioj nu taaaip grazu buvo, taip netradiciskai. Mes ir krikstasuni ten krikstijom, ir M sakiau irgi butinai ten.

tongue.gif aciu, wub.gif Na musu svente numatoma dzukijoj blush2.gif
Atsakyti
Labas smile.gif

Gaja, norėjau paklausti, kuo hemoglobiną keli savo mergaitėm?

Vaikai, šaunu, kad parašei. Stiprybės tau 4u.gif Net neabejoju, kad suorganizuosit nuostabią šventę savo mergaitėm smile.gif

Amela, ir man patinka Šv. Ignoto bažnyčia. Mano brolis joje tuokėsi ir dukrą krikštijo. Ten viskas kažkaip truputį kitaip nei kitose bažnyčiose. Gal dėl to, kad kunigas jaunas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Strazdane* @ 2013 05 20, 15:08)
Amela, ir man patinka Šv. Ignoto bažnyčia. Mano brolis joje tuokėsi ir dukrą krikštijo. Ten viskas kažkaip truputį kitaip nei kitose bažnyčiose. Gal dėl to, kad kunigas jaunas smile.gif

ten kaip ir skaitos kariuomenes baznycia, buna daznai su uniformom paradinem issirikiuoja ir l.grazu, o siaip nzn ir atmosfera man ten visai kitokia nei kitose baznyciose, ir kazkaip net ir traukia nueiti, o ir kunigas aisku turbut turi tam itakos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Akutee @ 2013 05 16, 16:01)
Sveikos, gryzom is ligonines, kaipgera namie, savo lovoj.. nuo 7 dienio maziuko nemaciau, o jau koks didelis, patiket negaliu..ir neina pas mane, oas mociute geriau...doh.gif namai yra namai, jetus kaip gera..

Pasigavom, jauciu kad darze, bakterija, dar tonzilita..vargelis tikras.. neduok D..:irnesakyk.gif


Akutee vaje, kaip jus kankina tos ligos verysad.gif kaip liudna, kai tokie maziukai serga console.gif stiprybes jums, laikykites ir sveikit 4u.gif

Matau, kad cia duguma ruosiasi labai grazioms sventems bigsmile.gif as ir planavau krikstyti geguzes pradzioje, bet kai viskas taip susikloste, tai kol kas nera noro verysad.gif o ir nezinau ar pavyks igyvendint mano "plana chuligana" biggrin.gif

Rute sekmes kuriant savo versla 4u.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

mes tik siandien grizom is atostogu... smile.gif tai nusikale lagaminus kraustem, skalbiau, vyrai luzo 19 val., matyt jau nakciai, o as dar kuiciuos, tvarkaus. Pailsejom, pasimaudem, idegem ir pavargom blush2.gif Mazius paaugo per ta savaite, issiduko su seneliais, i mus su MB demesio nekreipe, mociute jam viskas wub.gif


Myciute, betgi nemažas hcg šuolis pas tave wub.gif Gal sakau dvynukai 4u.gif
[/quote]

Labai tikiuos, kad ne...

Keista, jokiu ryskiu pojuciu neturiu. Tik kelis vakarus niekas nelindo i burna, taip lyg lengvai pykino ir labai traukia prie zemes... Nezinau, kada cia susiruost pas gydytoja... dabar 6-7 sav. turetu buti... Gal dar ankstoka g.gif

Liko maziau nei 2 savaites iki krikstynu, reikes skubiai ieskoti aprangeles angeliukui, rupintis kitais reikaliukais, papuosimais smile.gif Pati priaugau 2kg kelioneje ir visus ant pilvo, tai kazi kaip atrodys liemeni pabrezianti suknele doh.gif

Ana Mari, klausei kokia buvo mano nevaisingumo priezastis... Tai as save priskirciau prie tu, kurios greit pastoja (visais atvejais is pirmo ciklo), bet ne visada sekmingai isnesioja... Po pirmos nesekmes dariausi n tyrimu ir visai buvo uzdraude pastoti 2 metus... Bet pasirodo, gydytoja klydo, nustate neteisinga diagnoze, ivare man baimes. Pabandem, uzkibo, deja, vel nesekmingai. Tada dar po pusmecio tyrimu ir nerimo, nusprendem pabandyti, ir tas kartas buvo sekmingas. Tikiuosi, sikart viskas bus gerai, bet sirdis vistiek nerami, todel neskubu eiti pas gydytoja...

Akute, sveikit pagaliau!

Visoms PMSininkems po 4u.gif As irgi siauteju, MB klausia, kas man yra... ax.gif
Atsakyti
Aciu Miciutyt, aciu Drovut, visoms...tikiuos i savaites pab.susveiksim, ypac maziukes gaila, mazdaug penkios ligeleles dabar turim, grandine gaunas.. sad.gif

Rutyt, tu sauni, nuosekli, protinga, kiek zinau, tikrai pavyks!! O as tik paswajoju..seip ar taip zn ka as sugebu, mielai prasom kreiptis, jei reiks kitos srities popuergaliukus sutwarkyt smile.gif
Ir seip nzn kada imt ieskotis naujo darbo..finansiskai tikrai laikas, ypac kai dirbu uz keleta ir uz aciu sad.gif
Papildyta:
Aciu Miciutyt, aciu Drovut, visoms...tikiuos i savaites pab.susveiksim, ypac maziukes gaila, mazdaug penkios ligeleles dabar turim, grandine gaunas.. sad.gif

Rutyt, tu sauni, nuosekli, protinga, kiek zinau, tikrai pavyks!! O as tik paswajoju..seip ar taip zn ka as sugebu, mielai prasom kreiptis, jei reiks kitos srities popuergaliukus sutwarkyt smile.gif
Ir seip nzn kada imt ieskotis naujo darbo..finansiskai tikrai laikas, ypac kai dirbu uz keleta ir uz aciu sad.gif
Papildyta:
Vaikai malonu jus girdet, jau pasigedau, maciau ant suolelio apacioj, tik nespejau patasyt...sveik ir neprarsk vilties, manau viskas imanoma, su Dievulio ir gydytoju isikisimu :*
Atsakyti