Įkraunama...
Įkraunama...

*Vilniečių senbuvių namučiai*

Sveikos, gryzom is ligonines, kaipgera namie, savo lovoj.. nuo 7 dienio maziuko nemaciau, o jau koks didelis, patiket negaliu..ir neina pas mane, oas mociute geriau...doh.gif namai yra namai, jetus kaip gera..

Pasigavom, jauciu kad darze, bakterija, dar tonzilita..vargelis tikras.. neduok D..:irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Akutee @ 2013 05 16, 14:01)
Sveikos, gryzom is ligonines, kaipgera namie, savo lovoj.. nuo 7 dienio maziuko nemaciau, o jau koks didelis, patiket negaliu..ir neina pas mane, oas mociute geriau...doh.gif namai yra namai, jetus kaip gera..
Pasigavom, jauciu kad darze, bakterija, dar tonzilita..vargelis tikras.. neduok D..:irnesakyk.gif

O Dievuliau blink.gif Svarbiausia, kad dabar viskas gerai thumbup.gif

Strazdane, na kaip pas genetike? bigsmile.gif
Atsakyti
Labas smile.gif
Akutee 4u.gif Sveikit greičiau
QUOTE(AnaMari @ 2013 05 16, 19:08)
Strazdane, na kaip pas genetike? bigsmile.gif

Gerai smile.gif Laiką atitinka puikiai, net keliomis dienomis leliukas didesnis. Viskas, kiek šiam laikui galėjo pažiūrėti, yra puiku. Lyties nesakė, nes neva dar per mažai laiko. Kaip ir praeitą kartą pasakė, kad kažkas tarp kojų yra, bet tas kažkas tai gali būti ir nuo hormonų pabinkusi putytė. Na bet man tai ir nebuvo esminis dalykas, svarbiausia, kad viskas kleckiukui gerai. Raukšlytė siaurutė, net hormonų nesiųlė darytis. Tai dabar apsiraminau. Dar ryte buvau VGN'e pas gyd., pas kurį toliau lankysiuos, tai labai patiko. Dar tyrimų padarė kokių jiems ten truko, echo pažiūrėjo, tai pasaė, kad gimda šiek tiek "išsigandus" (tonuse), tai liepė daugiau ilsėtis. Bet šiaip viskas gerai.
Na bet tas pykinimas tai nenori trauktis. Pas genetikę tokia persisukus sėdėjau ir galvojau kaip čia tik nespasivėmus doh.gif
Atsakyti
Akutee, nu jetus kada tos bedeles nuo jusu pasitrauks... Sveikit greiciau smile.gif


Strazdane, smagu, kad maziukui viskas gerai, linkiu greitos blogumu pabaigos wink.gif turbut nefaina kai per tokius karscius dar bloga...
aisku nesvarbu kas gims, svarbu sveikas mazylis ...

O mes cia relaksuojam, taip gera cia, nekarsta, o ir maze veiklos laukuty per akis turi smile.gif dabar miega kiemely pliku putuzu smile.gif su vandenuku tiurskias, pasaka smile.gif

O i fotki ir man leidzia ikelti, nzn kodel jums neduoda. Gal kokia narsykle reiktu atsinaujinti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Levanda81: 17 gegužės 2013 - 12:37
QUOTE(Rimulytė @ 2013 05 15, 21:51)
Oj Gajut, o kur tam vargšiui MB dėtis  lotuliukas.gif  Šiaip tai gana supratingas, pakenčia tas PMS nuotaikas, paramina  smile.gif

Tai gerai tada smile.gif Nors jauciu,kaip nelengva musu visu brangiesiems su mumis,ypac kai hormonai siauteja biggrin.gif

QUOTE(Akutee @ 2013 05 16, 15:01)
Sveikos, gryzom is ligonines, kaipgera namie, savo lovoj.. nuo 7 dienio maziuko nemaciau, o jau koks didelis, patiket negaliu..ir neina pas mane, oas mociute geriau...doh.gif namai yra namai, jetus kaip gera..

Pasigavom, jauciu kad darze, bakterija, dar tonzilita..vargelis tikras.. neduok D..:irnesakyk.gif

Tai su mazaja gulejot? O as vis galvoju,kur tu prapuolei unsure.gif Bet tai gerai,kad viskas gerai. Mes irgi sergam visi,bet gal tik siaip gerkles, nosys,kosuliai ax.gif

QUOTE(*Strazdane* @ 2013 05 16, 19:16)
Na bet tas pykinimas tai nenori trauktis. Pas genetikę tokia persisukus sėdėjau ir galvojau kaip čia tik nespasivėmus  doh.gif

Kaip akmuo nusiridena,kai pasako,kad viskas gerai wub.gif Bet tie pykinimai,tai tave ilgai kankina,vaje vaje doh.gif Laikykis 4u.gif

QUOTE(Levanda81 @ 2013 05 17, 13:34)
O mes cia relaksuojam, taip gera cia, nekarsta, o ir maze veiklos laukuty per akis turi smile.gif dabar miega kiemely pliku putuzu smile.gif su vandenuku tiurskias, pasaka

Fainai wub.gif o tai uosviai nuosavam name gyvena? Gera gamtoj wub.gif
Atsakyti
Labu, be proto karsta namie, o laukan negalima... karsta.gif pas mus vasara tikras siltnamis..
Gajut, neilgai dingus buvau friends.gif
Bet mes pakaitom sergam, tai jus, tai mes...ant rudens gal pasimatysim hihihi.gif

Kur Rute, Vaikai, Amela, ir kitos?
Atsakyti
sveikos, sveikos..
Akut, as nedingus. Ziaurus laiko trukumas mane uzpuole biggrin.gif kazkas suryja mano laika, nespeju suktis. kaip ten sakoma, neturejo bobute vargelio, nusprende savo versla pradet.., dar kad R butu valgutis, tai butu viskas gerokai paprasciau, o dabar gi pati stengiuosi pamaitint, nes mano mama neturi kantrybes tiek laiko ji maitint.. va, antradieni teks jam su mociute nuo ryto padraugaut, o as jau suku smegenis, kaip gi jie pavalgys. zinau, kad vaikas badu nemirs, nu bet man netinka toks maitinimo budas kai duodama visko po truputi, ir lieka nebeaisku, ar tas vaikas tik pauzkandziavo, ar jau ir pavalge doh.gif nu nieko, augam , isaugsim ir sita nevalguma. arba antradieni mociute nuo pat ryto kaimynus sodins lauke ir visi linksmins mazaji "valgytoja" hihihi.gif
o savaitgaliais irgi namie nesisedi, tai vis kur islekiam pasizmonet.

sveikit, ligoniukai. 4u.gif

va, prisedau, kol R su tetuku miega, o as tuo tarpu valgyt darau ir turiu laisva minute. bet miego noriu kaip suo. kaip ten sakoma, padaryti darbai miegot netrukdo. tai va pasirodo ir man nepadaryti darbai miegot neleidzia, nemiga kankina lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Akutee @ 2013 05 18, 13:34)
Bet mes pakaitom sergam, tai jus, tai mes...ant rudens gal pasimatysim  hihihi.gif

lotuliukas.gif
Rasyk,kai pasveiksit,kai gelesit lauke pabuti,nes gare cia pas mus kieme smile.gif gal pavyks anksciau negu rudeni susibegt hihihi.gif


QUOTE(Rute @ 2013 05 18, 16:14)
isaugsim ir sita nevalguma.

Klausyk,o hemoglobinas R geras? Man kai A nebevalgyt ima,tai jau ziurek HB pakrites buna ax.gif O atstatom hb ir vel vaikas valgo smile.gif
Atsakyti
Gaja, kai tikrinom, kraujas buvo geras. matyt uztenka jam tiek maisto kiek pavalgo. tiesiog jis toks vaikas. ir kakoja jis kasdien, kartais net per kelis kartus, nu vadinas apykaita vyksta gerai. beda tame, kad kai jis valgo, turi kazkuo uzsiimti, jis ramiai atsisedes valgyt tiesiog nemoka. va tada ir prasideda cirkas. zaislai neidomus, o sudomint kazkuo vaika reikia.
Papildyta:
ir pastaruoju metu jis vis dazniau su savo saukstu pradeda makaluotis leksteje.. netgi burnon nesa sauksteli, tik kad tas sausktelis dazniausia ne i ta puse ziuri. biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Strazdane, super, kad leliui viskas gerai thumbup.gif O del pykinimu tai uzjauciu, pacia irgi kankina wacko.gif

Rute, maniskis irgi toks nelabai gerai valgantis, vos ne visad su cirkais reikia doh.gif O koki versla pradejai? bigsmile.gif
Atsakyti
Mano mazius tik po dveju metuku eme valgyt, kiek prisicirkinau per du metus, patikekit doh.gif

O mums sekas ir vel, maze atsikele, slubuoja, veze Mb i santarus, kelias istines, bet nekritus ji.. norejo guldut, bet paleido..susikaupe vandenys, sako uzdegimas, taipbuna vaikams po persalimo ir kitu ligu... sad.gif ziauriai uzkniso, gaila pupytes..
Atsakyti
Akut, sveikit. baisu' kai sveikatos bedos nesibaigia 4u.gif

Anamari, dirbsiu toj srity, ka geriausiai moku, t.y. popieriuku deliojimas ir mokesciu skaiciavimas lotuliukas.gif
Atsakyti