Įkraunama...
Įkraunama...

*Vilniečių senbuvių namučiai*

QUOTE(Rute @ 2013 04 10, 19:54)
Amelyt, girdejau, kad kai ilgai nezydejusios geles prazysta, tai gyvenime vyksta kazkokie pokyciai.  Gal tau tie matyti gandrai ka nors buria, nes pas mus per mano nestuma kaktusai pradejo zydet kaip pasiute. Ko labai ir linkeciau!

permainos tai aisku vyksta, tik ne susije su gandrais, na bet kokiu atveju bet kokios permainos jei tik i gera tai dziaugsiuos smile.gif bet taip idomiai zydi, stiebas gal tik pwer sprindi ilgumo, toks mazas palyginus su lapais.
Atsakyti
Sveikos smile.gif

As asmeniskai nepasiryzciau gimdyti namuose, nes esu didele trizne ir tikrai nerizikociau nei savo nei naujagimio sveikata jei kartais kas netaip pakryptu. Ir kaip paaiskejo tik sio cp metu kad pas mane siauras dubuo ir kad niekada pati tokiu dickiu savo mergaiciu nebuciau pagimdziusi pati, nors visada visi man sake kad pas mane platus klubai biggrin.gif

Levanda - mano pups kolkas sutaria labai gerai tfu, tfu, tfu, kai A pradeda verkti M is karto pas ja bega. KAi vystau ir A pyksta M bando ja raminti, ima uz rankytes, glosto svelniai svelniai galvyte, atnesa jai zaisliukus kad tik jinai neverktu, tikiuosi viskas taip ir toliau bus ir A paaugus jos tap neisskyriamos wub.gif
Tiesa M dabar tikras meilybes isikunijamas aisku kartais su ragiukais, po tiek dienu kai mama buvo dingusi tai nepaleidzia manes... vis ateina apkabina uz koju, lipa ant ranku apkabina uz kaklo, padeda ant peciu gavyte miluojasi, buciuojasi wub.gif matyt bijo kad mam vel nedingtu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Strazdane* @ 2013 04 10, 17:34)
Na aš neesu labai kategoiriška šituo klausimu. Jei moteris priisima visą atsakomybę ir jei ji galės atleisti sau už tai, jei kažkas negero įvyks, manau tai yra jos sąžinės laisvė ir teisiė. Pati taip turbūt niekada nesirinksiu gimdyti, bet ir nemtau nieko blogo jei kažkas taip renkasi. O beje tai visai nėra grįžimas į viduramžius, ypač Lietuvoje, kur akušerija skaičiuoja gal kiek daugiau nei šimtą metų. Manau, kad ne vienos iš mūsų jei ne močiutės, tai prosenelės tikrai gimdė namuose.
Šiaip dabar labai madinga darosi ir neskiepyti vaikų, ir vėl maitinti MP ilgai, ir naudoti vystyklus, o ir žmonės statosi namus iš mėšlo kažkur laukuose miškuose, gyvena be elektros, propoguoja vegetarizmą, veganizmą, žalaivalgystę.. Ir manęs asmeniškai tai neveikia. Jei tik jie yra laimingi, tegul...

drinks_cheers.gif

QUOTE(*Strazdane* @ 2013 04 10, 19:01)
Na mano mama ligoninėje dvynukus pagimdė, bet, deja, jie neišgyveno. Kūdikiai neišgyvena nebūtinai dėl to, kad pagimdyti buvo ne ligoninėje. Dažnai ir dabar atsitinka nelaimių ligoninėse ir medicina ne visada gali padėti.
O ar tau Levanda būtina tas moteris suprasti? Juk jos renkasi taip, tu renkiesi kitaip...

drinks_cheers.gif
Sveikutes smile.gif

taip Strazdane, pritariu tau, kiekvienas renkasi savo gyvenima, tai tegu, as irgi negimdyciau namie, nes nepasitikiu savo jegomis..bet nesmerkiu tas moteris, kurios pasirenka kita budaa, jos ir siekia, kad LT kaip ir kituose ES salyse butu uztikrintas saugus gimdymas namuose.

AnaMari, kada kraujuka vel nuleisi? laikom stipriai kumstelius smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo J01: 10 balandžio 2013 - 20:19
Amela, man taip pat atrodo, jog žydinčios gėlės namuose tik į gerą wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Levanda81 @ 2013 04 10, 14:03)
Aš čia ne į temą, tiesiog dabar pamačiau eilinį straipsnį apie gimdymus namuose ir įdomu jūsų nuomone. Ar jūs rinktumėtės gimdyti namie?

As tai nelabai sekiau tas istorijas,bet kaip suprantu ten vos ne i teismus tempia ar bauda duoda uz gimdyma namie? As tai pati tikrai negimdyciau namie su viena kokia akusere,nes gi maza kas gali nutikti, nerizikuociau vaikucio gyvybe,nes gal man taip sekasi,bet tikrai visada puikiai jauciausi ligoninej su mazylem, visi tokie draugiski buvo, padedantys wub.gif
Bet tu,kurios nori pacios namie gimdyti as irgi neteisiu, nes per daug kistis i zmoniu sprendimus negerai. Gimdymas yra naturalus procesas,tik kartais su komplikacijom, visos turi ivertinti rizikas ir buti atsakingos uz savo sprendimus. Kas cia butu,jei valstybe imtu kiekviena musu sprendima uz mus nuspresti? Va,dabar patyliukais prieme istatyma,kad jei vaikas pasiskus,kad jam sudavet ar gal net negraziai pavadinot, ar is namu uz bausme neisleidot,tai gali jusu vaika atskirti kelioms dienoms nuo jusu,nes jus naudojat prievarta pries savo vaika blink.gif Atrodo nekaltas,grazus istatymas,bet ji panaudos veliau pries mus,deja sad.gif
Va.
http://www.facebook....2...e=1

QUOTE(irute1984 @ 2013 04 10, 20:07)
Tiesa M dabar tikras meilybes isikunijamas aisku kartais su ragiukais, po tiek dienu kai mama buvo dingusi tai nepaleidzia manes... vis ateina apkabina uz koju, lipa ant ranku apkabina uz kaklo, padeda ant peciu gavyte miluojasi, buciuojasi wub.gif matyt bijo kad mam vel nedingtu ax.gif

wub.gif

J01,kaip tu laikaisi? Kas naujo? Kaip darbai ten sekasi? Grisit vasara atostogu i LT? O M ten eina i darzeli? Patinka jam? bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos,

kazkokie nekalbadieniai blush2.gif

AnaMari, dziugios naujienos, linkiu sklandaus nestumo 4u.gif wub.gif
Irute, smagu, kad sesytes graziai bendrauja wub.gif
Strazdanele, kas bus berniukas ar mergyte juk nesvarbu 4u.gif mane asmeniskai labai erzindavo kitu kalbos, kai vos ne "statydavo" kokia bus vaiko lytis rolleyes.gif o del gimdymu - as uz tolerancija rolleyes.gif
Amela, pries man pat pastojant, geles ejo is proto, vienos krove ziedus, kitos leido naujus uglius 4u.gif linkiu, kad tie gandrai pagaliau atklystu ir pas jus 4u.gif

Mes su Di vaikstom i masaziukus ir manksteles, bando mano mergaite po truputi eiti pati, dar nedrasiai bet...tai tikimes aptvarkyti jos pedutes iki kol normaliai ismoks vaikscioti...

Adrija, ne sitoj temoj klausei, bet parasysiu cia, ne man visiskai nebera pieno, nebesigamino, bet man pastaraji menesi vos vos jo buvo, tai kai visai nutraukiau zindyma, net nepajutai, nesikaupe visiskai pienukas, o krutine liko mazesne nei pries tai buvo doh.gif o kadangi ir pries tai ne prudai buvo, tai atrodau ne kazka doh.gif
Gajut, ir tu buvai manes klausus apie kotedzo kaina, kai ejo kalba apie bustus, tai tie draugai santaruose uz 73 kv kotedza su terasa ir lauko sandeliuku bei vieta auto, atlenke apie 370 tukst. berods 4u.gif

Mergaites, kas neskaitet labai rekomenduoju paskaityti K.Sabaliauskaites knygas "Silva rerum", man taaaip patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelenuroze @ 2013 04 10, 22:20)
Gajut, ir tu buvai manes klausus apie kotedzo kaina, kai ejo kalba apie bustus, tai tie draugai santaruose uz 73 kv kotedza su terasa ir lauko sandeliuku bei vieta auto, atlenke apie 370 tukst. berods 4u.gif

Bet tai cia tik su daline apdaila? Nemazai,jei tik su daline g.gif
Atsakyti
Labas smile.gif
QUOTE(Pelenuroze @ 2013 04 10, 22:20)
*Strazdanele, kas bus berniukas ar mergyte juk nesvarbu 4u.gif mane asmeniskai labai erzindavo kitu kalbos, kai vos ne "statydavo" kokia bus vaiko lytis rolleyes.gif o del gimdymu - as uz tolerancija rolleyes.gif
**Mergaites, kas neskaitet labai rekomenduoju paskaityti K.Sabaliauskaites knygas "Silva rerum", man taaaip patiko thumbup.gif

*Tikrai jokio skirtumo drinks_cheers.gif Ir mane labai erzino kai S laukiausi tas pastovus aiškinimas, kad tikrai tikrai bus berniukas, arba tikrai tikrai bus mergaitė...
** thumbup.gif Labai geros knygos. Man Sabaliauskaitė labai patinka
Atsakyti
QUOTE(Pelenuroze @ 2013 04 10, 11:20)
Sveikos,

kazkokie nekalbadieniai blush2.gif

Adrija, ne sitoj temoj klausei, bet parasysiu cia, ne man visiskai nebera pieno, nebesigamino, bet man pastaraji menesi vos vos jo buvo, tai kai visai nutraukiau zindyma, net nepajutai, nesikaupe visiskai pienukas, o krutine liko mazesne nei pries tai buvo doh.gif o kadangi ir pries tai ne prudai buvo, tai atrodau ne kazka  doh.gif

Mergaites, kas neskaitet labai rekomenduoju paskaityti K.Sabaliauskaites knygas "Silva rerum", man taaaip patiko thumbup.gif


Labuka!

Uz nekalbadienius! 4u.gif

A tai Tau gerai, o man dar ilgai gaminos, dar ir dabar isspausciau, bet bent jau krutine nebeskaudi, bet taip pat ne kazkas liko is jos doh.gif mirksiukas.gif Na bet vistiek dziaugiuos, kad taip ilgai ismaitinau, o tuos papus, juk galima nusipirkti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Oi aciu uz rekomendacija! As planavau nusipirkt ir pamirsau, dabar butinai nusipirksiu ax.gif

Mes ryt isskrendam. Man stresas, kaip visada, dar su MB susipyke, tai namie toks juodas debesis doh.gif Na bet kaip nors, su D pagalba, isskrisim, pailsesim ir viskas bus gerai rolleyes.gif
Atsakyti
Pas mus pienas irgi užsibaigė. Nebetraukiu jau kokios 5 dienos, krūtinė pasigūzavusi, bet kentėti galima. bet... papuliai tai tikrai kažkaip sumažėjo, ar čia teisingiau pasakyti ,,nukrito'' ir vizualiai mažesni atrodo po maitinimo blush2.gif

O kur Adrija jūs skrendate? Su E ar be jos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oplia5: 11 balandžio 2013 - 10:14
user posted image
Mūsų draugai - MAMŲ MUGĖ - organizuoja didžiausią Lietuvoje nėščiųjų ir vaikų (iki 14m.) prekių komiso mugę!
Mugė puiki tuo, kad pačiai prekiauti nereikia. Tik vienu ypu suruošiate nebenaudojamus daiktus, o po mugės atsiimate likusius arba paaukojate juos labdarai. Registruotis liko jau visai mažai laiko - paskubėkite!
Daugiau info ir sąlygos: www.mamumuge.lt.
ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(J01 @ 2013 04 10, 20:17)
AnaMari, kada kraujuka vel nuleisi? laikom stipriai kumstelius smile.gif

Ryt planuoju blush2.gif

Kaip jus gyvenat, kas naujo pas jus? bigsmile.gif
QUOTE(Pelenuroze @ 2013 04 10, 21:20)
Sveikos,
kazkokie nekalbadieniai blush2.gif

AnaMari, dziugios naujienos, linkiu sklandaus nestumo 4u.gif  wub.gif

Matyt nepavasariskas pavasaris veikia 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Aciu, tikiuos, kad si karta buv viskas gerai wub.gif
QUOTE(Adrija1 @ 2013 04 11, 09:04)
Mes ryt isskrendam. Man stresas, kaip visada, dar su MB susipyke, tai namie toks juodas debesis  doh.gif Na bet kaip nors, su D pagalba, isskrisim, pailsesim ir viskas bus gerai  rolleyes.gif


Kaip faina! wub.gif Pagalvok, kad ryt jau beveik vasaroj busit, tai greit tie debesys issisklaidys thumbup.gif

O man vakar taaaip bloga buvo, nesupratau, ka tokio suvalgiau (o su vyru ta pati valgem), bet vemiau toliau negu matau ir viduriai taaaip palaisvejo wacko.gif Siandien jau geriau.

Pas musu Granta bedos vis niekaip nepasibaigia unsure.gif Nuo leidziamu antibiotiku atsivere ant keteros bjauri, gili ir slapuojanti zaizda verysad.gif Liepe tepti Baneocin tepalu, bet toj zaizdoj ten to sekreto tiek daudg ir pastoviai issiskiria doh.gif Aisku, tik dar siandien tept pradejau, bet niekas man ten nemazeja. Ech... Issilejau unsure.gif
Atsakyti