Įkraunama...
Įkraunama...

*Vilniečių senbuvių namučiai*

Sveikos mergaitės smile.gif
Po 4u.gif ligoniukams, sveikit greičiau, aš va su vidurine sese niekaip susitikt negaliu, tai su mažu ligoninėj gulėjo nes laringitas buvo, tik grįžo vyresnėliui kosulys su temperatūra, dabar ir pati bronchitą pasigavo... o taip norisi kartu kokį savaitgalį praleist, prie ežerų passivaikščiot, ji dabar pačiuose Trakuose gyvena...

PMS man irgi labai paaštrėjo po gimdymo, o kadangi ciklas vis dar labai ilgas, tai aš juokiuosi, kad tris kartus PMS sulaukiu, kol MMM ateina smile.gif

Levandut, tu labai graži neštukė, tau labai pilvelis tinka wub.gif Mes su tavo šeimyna sekmadienį Kernavėj prasilenkėm ax.gif Iš pradžių nedažliebiau, kad ten tu, o kaip jau visai šalia prasilenkėm, tai kažkaip neišdrįsau pakalbint blush2.gif
Atsakyti
Labas smile.gif

Retai užsuku. Vis po namus kuičiuosi. Jau buvau apsidžiaugus, kad pykinimas silpnėja, bet štai vėl užėjo. Siaubas kaip sunku doh.gif

Vakar apžiūrėjau nuotraukas, tai vajei kiek grožybių bigsmile.gif Bandžiau komentuot, bet kažkodėl neleido...
Atsakyti
Na labas rytas, stai ir as smile.gif M serga, bronchito paumejimas, vakar temp sukilo 37.8 o siand ner tik kad koseja negraziai ir sloga. Vakar jis man sposa padare, as nuejau i kambari kazko paimt jis pribego ir uzdare duris, galvoju ne pirmas kartas, o jis paeme ir uzrakino nes raktas is tos puses tik, eina sau kaip as issigandau, nors zinojau kad MB pakeliui jau i namus, bet jau masciau kaip cia sokt per langa ir eit per rusi biggrin.gif bet paprasiau kad atrakintu duris ir atrakino bigsmile.gif isvis vakar jis mane nustebino, poliklinikoj paprasiau kad kvepuotu per burnyte (ir buvau tikra kad neiseis, nes niekad kazkaip nepavykdavo) o jis kuo puikiausiai pakvepavo smile.gif Ant visu uniformuotu dedziu reke ėe (tėte) sakau gerai kad nieks nesupranta be manes to jo raidziu derinio lotuliukas.gif
Atsakyti
Rimulyte, dėkui už komplimentus blush2.gif Aš ten visa sukaitus buvau, labai karšta man, nekenčiu karščio, o dar po tuos piliakalnius prasilaipjojom, tai išvis galvojau mirsiu rolleyes.gif

O kurioje vietoje mus matei? Aš kažkaip nepastebėjau nieko aplinkui blush2.gif nekenčiu tų karščių namuose - pastoviai 26 doh.gif o jei lauke bus 30, tai man visiškas šakės.... Važiuojam šiandien su M pas uošvius, jie name gyvena, tai ten vėsu pas juos, o be to mb išvažiavęs į komandiruotę, tai man čia kentėt tai nesinori... tokia panika unsure.gif

Strazdane, nu jau tikrai kaip ilgai tave pykina unsure.gif O šiaip kaip nėštumas einasi? Viskas gerai? Gal eisi pas genetikus?
Atsakyti
QUOTE(Levanda81 @ 2013 05 15, 11:15)
Strazdane, nu jau tikrai kaip ilgai tave pykina  unsure.gif  O šiaip kaip nėštumas einasi? Viskas gerai? Gal eisi pas genetikus?

Na su S pykino iki gegužės vidurio ar pabaigos, tai dar normaliai. Tik kad šį kart daug stipriau. Galvoju, gal berniukas bus blush2.gif Nes visai kitokį maistą valgau nei su S. Nėštumas turbūt gerai. Praeitą sav buvau pas O. K., bet ji echo nedarė, tik apžiųrėjo gimdos kaklelį, paėmė tepinėlį. Sakė, kad viskas gerai. Tiesa, tepinėlyje leukocitų rado, tai išrašė žvakučių panaudot. Ryt iš ryto važiuosiu į VGN. Nusprendžiau toliau tenai vaikščioti nėštumo priežiūros pas gyd. Šklėrių (pas jį S gimdžiau). Man VGN arčiau namų, o ir pigiau gausis nei BAK'e, o dar ir gimdyt pas šį gyd labai norėčiau. Taip pat ryt po pietų važiuosiu pas genetikę. Šiaip visą laiką lyg ir rami buvau, o dabar kažkokios baimės lenda prieš tą vizitą doh.gif
O siaubeli, kaip pas tave karšta. Nors ir pas mus labai namai įšyla, nes gyvenamasis kambarys (na ten kur daugiausia laiko praleidžiam) tai su langais per visą sieną ir į pietų pusę doh.gif Tai toks šiltnamis. Aš rytais atidarau langus, žaliuzes visą dieną nuleidu laikau, o po piretų ir langus uždarau, kad šiluma neeitų, bet visvien vakare nebūna kuo kvėpuoti. Gerai, kad miegamasis rytų pusėje, tai ten visada vėsu, bent jau išsimiegot galiu...
Atsakyti
QUOTE(*Strazdane* @ 2013 05 15, 10:30)
Na su S pykino iki gegužės vidurio ar pabaigos, tai dar normaliai. Tik kad šį kart daug stipriau. Galvoju, gal berniukas bus  blush2.gif Nes visai kitokį maistą valgau nei su S. Nėštumas turbūt gerai. Praeitą sav buvau pas O. K., bet ji echo nedarė, tik apžiųrėjo gimdos kaklelį, paėmė tepinėlį. Sakė, kad viskas gerai. Tiesa, tepinėlyje leukocitų rado, tai išrašė žvakučių panaudot. Ryt iš ryto važiuosiu į VGN. Nusprendžiau toliau tenai vaikščioti nėštumo priežiūros pas gyd. Šklėrių (pas jį S gimdžiau). Man VGN arčiau namų, o ir pigiau gausis nei BAK'e, o dar ir gimdyt pas šį gyd labai norėčiau. Taip pat ryt po pietų važiuosiu pas genetikę. Šiaip visą laiką lyg ir rami buvau, o dabar kažkokios baimės lenda prieš tą vizitą  doh.gif
O siaubeli, kaip pas tave karšta. Nors ir pas mus labai namai įšyla, nes gyvenamasis kambarys (na ten kur daugiausia laiko praleidžiam) tai su langais per visą sieną ir į pietų pusę  doh.gif Tai toks šiltnamis. Aš rytais atidarau langus, žaliuzes visą dieną nuleidu laikau, o po piretų ir langus uždarau, kad šiluma neeitų, bet visvien vakare nebūna kuo kvėpuoti. Gerai, kad miegamasis rytų pusėje, tai ten visada vėsu, bent jau išsimiegot galiu...

Na tai jau nebe daug liko tada kankintis su blogumais mirksiukas.gif O aš ir visai kitokio maisto noriu ir kitokį valgau nei su M. Su pirmu nėštumu galėjau kasdien avižas su medumi ir cinamonu valgyt, o dabar... kai pykino galėjau dėl kebabo nužudyti biggrin.gif Mėsytės, sūriai, agurkėliai essen.gif
Mes žinok miegam prie atidarytų langų ir balkono. Vienas langas tai išvis atidarytas iki pat galo per visą naktį. Per naktį prasivėdina, jau būna normaliai 23, na o dieną doh.gif Pažiūrėjau, kad žada 30 laipsnių, tai galvoju reikia bėgti iš namų.
Viskas bus gerai, labai gerai, kad pas tą pat] ir gimdyti planuoji, aš ir pas tą patį gimdysiu, nors lankausi pas M. Bet va vėl reikės morališkai kauptis gimdymui pas vyrą. Na kažkaip vis neįprantu blush2.gif Kartais keista pasidaro, kai pagalvoju šalia namų moderniausia ligoninė, o belsiuos į kitą miestą ax.gif
Atsakyti
Na jo Levandut, karšta tai tikrai buvo, nors buvau su skrybelę, bet grįžus namo man labai galva įsiskaudėjo, o prasilenkėm mes labai arti upės, jūsų šeimyna ėjo nuo upės, o mes link upės smile.gif taip gavosi, kad mūsų vyrai su vežimėliais buvo per vidurį, o mes su tavim iš šonų smile.gif Labai graži ir tavo mažoji ir tavo Kakava smile.gif wub.gif

O karšta tai ir pas mus labai, pas mus rytinė pusė, tai saulytė nuo ryto gerai užkaitina, jei vasarą bus beproto karšta, tai kai mama išeis atostogų važiuosiu pas tėvus, ten vienoj namo pusėj būna labai karšta, o kitoj tai labai vėsų, tai žiemą dėl to nelabai dažnai pas tėvus važiuojam, nes šiaip namas šaltas, reiktų šiltint, bet kad iš keturių kol kas nė vienas su tėvais negyvenam, o patiems tėvams jau sunku kažką labai remontuotis, bet už tat vasara labai gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimulytė @ 2013 05 14, 23:52)
PMS man irgi labai paaštrėjo po gimdymo, o kadangi ciklas vis dar labai ilgas, tai aš juokiuosi, kad tris kartus PMS sulaukiu, kol MMM ateina

lotuliukas.gif Galetu ir PMS buti tik 3kartus per metus lotuliukas.gif O vyras supratingas?

QUOTE(*Strazdane* @ 2013 05 15, 09:01)
Retai užsuku. Vis po namus kuičiuosi. Jau buvau apsidžiaugus, kad pykinimas silpnėja, bet štai vėl užėjo. Siaubas kaip sunku

Vakar apžiūrėjau nuotraukas, tai vajei kiek grožybių. Bandžiau komentuot, bet kažkodėl neleido...

O ka dabar valgyt norisi kitaip negu su S?
O man i fotki nebeleidzia foto ikelt g.gif Kazi kas cia pasidare ar tik pas mane cia taip,gal kompui kas nepatinka g.gif

QUOTE(amela @ 2013 05 15, 10:35)
Ant visu uniformuotu dedziu reke ėe (tėte) sakau gerai kad nieks nesupranta be manes to jo raidziu derinio 

Bet tai kaip visus tie pavasario vejaliai supute doh.gif Maniskes irgi serga ir as su MB irgi doh.gif Sveikatytes M wub.gif
O del ėe ,tai prajuokinai biggrin.gif O Ameli tai teti ilg laika vis diadia vadino,tai kiek bemokem,bet vis tiek diadia doh.gif Tai jau vyras net juokavo,kad gal jis tikrai tik dede biggrin.gif

QUOTE(Levanda81 @ 2013 05 15, 11:15)
nekenčiu tų karščių namuose - pastoviai 26 

Ir as nepakenciu,kai per karsta,jau man geriau vesiau,tai bent pasirengt gali,kad nesusalti,o nuo to karscio nera kur pasideti drinks_cheers.gif O pas jus langai kaip tik gal i pietu puse?

Atsakyti
QUOTE(*Gaja* @ 2013 05 15, 17:53)
O ka dabar valgyt norisi kitaip negu su S?

Noriu žuvies (ją labai retai valgau šiaip), silkės, pomidorų, baklažanų, airano (toks turkiškas sūrus jogurto gėrimas). Saldumynų nesinori, o su S jų labai norėjos. Tiesa, prieš porą dienų užsimaniau Napoleono, bet toks kaprizas užėjo, kad net nepatingėjau pėsčiom keletą km iki kaimo parduotuvės nueiti produktų nuspirkti, o po to dar ir išsikepti. Bet jau kai gaminau tai spjaudžiausi iš piktumo kam aš čia prasidėjau biggrin.gif Paragavau, skanus, bet daugiau ir nenoriu. Tai gerai MB sesuo atvažiavo ketvirtį išsivežė, dar gabala kaimynei daviau, tai susivalgė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Strazdane* @ 2013 05 15, 18:04)
Noriu žuvies (ją labai retai valgau šiaip), silkės, pomidorų, baklažanų, airano (toks turkiškas sūrus jogurto gėrimas). Saldumynų nesinori, o su S jų labai norėjos. Tiesa, prieš porą dienų užsimaniau Napoleono, bet toks kaprizas užėjo, kad net nepatingėjau pėsčiom keletą km iki kaimo parduotuvės nueiti produktų nuspirkti, o po to dar ir išsikepti. Bet jau kai gaminau tai spjaudžiausi iš piktumo kam aš čia prasidėjau biggrin.gif Paragavau, skanus, bet daugiau ir nenoriu. Tai gerai MB sesuo atvažiavo ketvirtį išsivežė, dar gabala kaimynei daviau, tai susivalgė biggrin.gif

Gerai,tavo kaimynams, dabar nuo taves visokiu saldumynu turbut lieka,kai tik kepi,bet nevalgai biggrin.gif
O airanas man irgi labai skanumelis drinks_cheers.gif Ypac kai karsta diena niam niam smile.gif
Atsakyti
Sveikiutes smile.gif

kas liecia maista tai mano norai buvo skirtingi su M ir su A o lytis vienoda biggrin.gif su M ypatingu noru nebuvo taciau norejosi daugiau vaisiu iu sveziu darzoviu tokio saldesnio ir svelniasnio skonio, o su A suraus ir rugstaus ypac raugintu agurkeliu ir kopustu...


Naezinau panos kas darosi pas jus su fotki bet man kuo puikiausiai leido ideti foto ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irute1984: 15 gegužės 2013 - 20:02
Oj Gajut, o kur tam vargšiui MB dėtis lotuliukas.gif Šiaip tai gana supratingas, pakenčia tas PMS nuotaikas, paramina smile.gif
Atsakyti