Įkraunama...
Įkraunama...

*Vilniečių senbuvių namučiai*

Labuka, gal kam reik Impuls 100 lt,dovanu cekio su 15% nuolaida..galioja visose Impuls iki birzelio 12d... ax.gif
Atsakyti
Oplia, Myciute, priminkit, kokios jusu buvosio nevaisingumo priezastys? blush2.gif
Atsakyti
Irut, labai miela wub.gif ačiū už pasidalinimą.

sveikos 4u.gif

Akut, marš pati pasilepint impulsan biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AnaMari @ 2013 05 09, 21:17)
Oplia, Myciute, priminkit, kokios jusu buvosio nevaisingumo priezastys? blush2.gif



Mano neaiškios kilmės.
Atsakyti
QUOTE(Akutee @ 2013 05 09, 19:11)
Labuka, gal kam reik Impuls 100 lt,dovanu cekio su 15% nuolaida..galioja visose Impuls iki birzelio 12d... ax.gif

Uz 70 lt.. 4u.gif

Rutyt, nesgauna..
Atsakyti
Mamytės, jei turite laiko ir perkate ekologiškus produktus, prašau Jūsų pagalbos. Mano diplomantas rašo baigiamąjį darbą ir šiam tikslui kuo skubiau reikia apklausti ne mažiau kaip 100 žmonių. Apklausa tetruks keletą minučių http://www.manoapklausa.lt/apklausa/457323537/

Padėkime jam smile.gif Dėkoju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oplia5: 12 gegužės 2013 - 07:22
Visos turbut lauke sedit,kad cia tuscia,kaip pasluota biggrin.gif
Bet tai kokie orai faini, ech,kaip gera wub.gif Mes irgi lauke gyvenam biggrin.gif Ryte vos atsikele seses i botus ir i terasa,nes zole dar slapia,bet kaip gera toje ryto gaivoje pabegioti wub.gif

QUOTE(Levanda81 @ 2013 05 09, 09:11)
Mes iš kiemo neišeinam dabar. Psdirodo mans mus name uždarame kieme tikras vaikų susibūrimas su mamom. Ir daug M benraaumžių. Tai jau turim ir draugų, ir veiklos ten ir kaip jai patinka  thumbup.gif

Fainai wub.gif Ten pas jus didelis kiemas gana, yra zaidimo aiksteliu? Gaila bus ir issikraustyti... Ar jau radot ka pirkti? O si buta jau pardavinejat?

QUOTE(oplia5 @ 2013 05 09, 11:04)
O dukrytė kaip tyčia išmoko tiesti rankeles: ,,pakelk, mama, mane".

Pamenu as visur jai kede pakisdavau,kad pasiliptu,kai prasydavo pakelti smile.gif Pakui pati ismoko visur kede stumti,kur jai reikia pasilipti smile.gif Bet aisku,kad faina,kai mama nesioja wub.gif

QUOTE(AnaMari @ 2013 05 09, 13:21)
Vakar as ploviau indus, girdziu, kad mazius kuiciasi tulike, tai isverte ta inda su sepeciu wc valymui, muiliuka is unitazo istrauke, jau ir rankas vandenuke skalavosi

Traukia vaikus tas unitazas lotuliukas.gif Maniske irgi megsta ten pasidarbuoti lotuliukas.gif

QUOTE(irute1984 @ 2013 05 09, 14:30)
Jei kam idomu galite CIA pasiskaityti apie A gimima 

wub.gif wub.gif wub.gif

QUOTE(Akutee @ 2013 05 11, 14:23)
Uz 70 lt..

O cia kazkiek apsilankymu ieina ar kaip?
Atsakyti
Sveikutes! wub.gif

Mes suviduriavom doh.gif Vakar buvom Burbisky tulpiu ziuret, as taip drasiai E pasiuliau maisto is savo lekstes (as beje taip pat paragavus, nebevalgiau), ji jo beveik ir neparagavo, bet uzteko verysad.gif Siandien jau ant ryziu sedim unsure.gif

Uzmigo dabar panele, nu taip gaila vaiko ir ant saves pykstu, kad daviau tuos kelis kasnius blink.gif

O pms'as koks baisus blink.gif Staugiu kaip vilkas, tik preteksta duok ojojoj.. Jau buvau pamirsus ka tai reiskia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(irute1984 @ 2013 05 09, 15:30)
Sveikutes smile.gif
Jei kam idomu galite CIA pasiskaityti apie A gimima  ax.gif

Labai grazu wub.gif wub.gif wub.gif

Naujas nestukes dar karta labai labai sveikinu 4u.gif 4u.gif 4u.gif


Adrija sveikatytes tavo mazajai E 4u.gif Ir tau balionelis uz PMS'a 4u.gif

Man irgi kazkaip labai stipriai pradejo jaustis PMS'as doh.gif iki gimdymo budavo truputuka lengviau ax.gif ir kazkaip keista kad ciklas visiskai normalus po 28 dienas, kazkaip galvojau kad bus nereguliarus g.gif dziaugiuosi kad sulaukiau savo antruju mmm thumbup.gif nes truputuka paisdykavom per O blink.gif MB jau net norejao man nupirkt greitaja kontracepcija kur per 72 val reik isgert doh.gif
Atsakyti
Sveikos, man nzn kazkoks piktumo p[riepolis nu siandien tookia pikta ant visu ir tuo paciu nzn ant ko smile.gif O greiciausiai tai itakojo kad M susirgo is darbo niekaip nenori isleist, tai jau lyg 3ni turejo but paskutine diena o db reiks imt biuleteni, nes M baisiausiai koseja ir uzkimes. Ryt einam pas gyd, bet musu to faino nera tai eisim pas ta kuri man nepatinka, sakiau neduos biuletenio apreksiu tikrai, nes tokiu kosuliu vaiko as i darza tikrai nevesiu.
Atsakyti
QUOTE(Adrija1 @ 2013 05 13, 12:19)
Sveikutes!  wub.gif

Mes suviduriavom  doh.gif Vakar buvom Burbisky tulpiu ziuret, as taip drasiai E pasiuliau maisto is savo lekstes (as beje taip pat paragavus, nebevalgiau), ji jo beveik ir neparagavo, bet uzteko  verysad.gif Siandien jau ant ryziu sedim  unsure.gif

Uzmigo dabar panele, nu taip gaila vaiko ir ant saves pykstu, kad daviau tuos kelis kasnius  blink.gif

O pms'as koks baisus  blink.gif Staugiu kaip vilkas, tik preteksta duok ojojoj.. Jau buvau pamirsus ka tai reiskia  mirksiukas.gif

Tai gerai,kad tik viruriuojat,svarbu,kad nevemia,o ryziai tuos sutverkys reikala smile.gif Nors jei viduriuoja kazkiek ir geria pakankamai skysciu,tai gal net nereiketu viduriuku kietinti,nes viduriuoja organizmas,nes salina "bruda" smile.gif Svarbu,kad valgytu,gertu gerai smile.gif

Oi,vargsai tie musu vyrai lotuliukas.gif Nors maniskis paskaite Delfyje kaip moteris veikia hormonai,tai dabar, jei mato,kad man jau viskas kliuva,tai "nuraso" PMS'ui,nesvarbu kelinta ciklo diena bebutu biggrin.gif

QUOTE(amela @ 2013 05 13, 19:19)
Sveikos, man nzn kazkoks piktumo p[riepolis nu siandien tookia pikta ant visu ir tuo paciu nzn ant ko smile.gif O greiciausiai tai itakojo kad M susirgo is darbo niekaip nenori isleist, tai jau lyg 3ni turejo but paskutine diena o db reiks imt biuleteni, nes M baisiausiai koseja ir uzkimes. Ryt einam pas gyd, bet musu to faino nera tai eisim pas ta kuri man nepatinka, sakiau neduos biuletenio apreksiu tikrai, nes tokiu kosuliu vaiko as i darza tikrai nevesiu.

Ech,dabar labai daug kas serga, kosti doh.gif Maniskes irgi su slogom, pakosti,bet is kiemo neistempsi iki kol temti ima,juk tiek veiklos! biggrin.gif
Atsakyti
Laba vakara 4u.gif

Adrija, sveikatytes jum 4u.gif

Visom PMS'ininkem po 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti