Įkraunama...
Įkraunama...

*Vilniečių senbuvių namučiai*

QUOTE(AnaMari @ 2013 05 08, 14:24)
O palauk, dukryte tavo sausio kelinta gimus? bigsmile.gif
Zinok, man atrodo dar anksciau, nes neimanoma patekt lotuliukas.gif  doh.gif



Dukryte sausio 11 d.
Atsakyti
Oplia, nu kaip faniai! Sveikinu sveikinu sveikinu! 2m idealus skirtumas tarp vaikuciu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrija1 @ 2013 05 08, 15:00)
Oplia, nu kaip faniai! Sveikinu sveikinu sveikinu! 2m idealus skirtumas tarp vaikuciu  thumbup.gif



Oi dėkui Adrijut, dar viskas taip trapu. M sakė, kuo mažiau nešioti dukryte, bet kad neišeina, ji tokia rankinukė pas mane smile.gif
Atsakyti
Oplia, zurek, dar ta pacia diena pasibels leliukas wub.gif

Man tai del nesiojimo nieko nesake, bet ir detis man nelabai kur yra, juk reikia su vaiku eit i lauka, isnest su vezimu, uznest ir t.t. biggrin.gif

O siandien kai ejom su D. namo, tai viena kaimyne skele: "Zinai ka, as pagalvojau, kad jums jau antro reikia". Vos nenugriuvau vietoj lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif

Oplia - saunu kad visas gerai thumbup.gif

Man irgi sake nenesioti dukrytes, bet as nesiojau ir nieko nenutiko wink.gif isnesiojau iki galo A biggrin.gif tad maziau pergyvenk, musu organizamas priprates prie sunkumu kilnojimo todel ne taip reaguoja i svori... taip man gine buvusi mano sake wink.gif
Atsakyti
AnaMari, aš moku jai 70 kartais 80lt. Čia už kirpimą tik ar šukuosenos suformafimą kirpimu. Žinau, kad kitur pigiau, bet aš jau nebenoriu ieškoti tų kitų nes esu nudegusi, po to reikia augintis plaukus ir verkti, kad kirpėja visiška kreivarankė schmoll.gif

Oplia, sveikinimai wub.gif O kodėl liepė susilaikyti nuo kelimo? Nes mažas prg? Nes ir man mažas buvo prg, bet nedraudė kilnotinnors ir pati klausiau. Kilnoju ir gan dažnai. Organizmas pripratęs prie krūvio, todėl nemanau, kad pakenktum na nebent ten tikrai yra rizika dėl placentos padeties ar kraujavimo kokio g.gif

Mes iš kiemo neišeinam dabar. Psdirodo mans mus name uždarame kieme tikras vaikų susibūrimas su mamom. Ir daug M benraaumžių. Tai jau turim ir draugų, ir veiklos ten ir kaip jai patinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Levanda81 @ 2013 05 09, 09:11)
Oplia, sveikinimai  wub.gif  O kodėl liepė susilaikyti nuo kelimo? Nes mažas prg?



Nežinau, Levandute, priežasčių neminėjo, tik kaip visada pasakė, kad pastojimas dar nereiškia kad bus gimdymas. Gali visko atsitikti. Na tu gi žinai M. Ji visada tokia atviruolė.
O dukrytė kaip tyčia išmoko tiesti rankeles: ,,pakelk, mama, mane".


Levanda, o pilvukas turbut jau neblogai matosi???

O maniškei dabar ,,ant bangos,, nueiti į WC, atsidaryti tuliką ir pasėmus vandens gerti blink.gif


Myciute, betgi nemažas hcg šuolis pas tave wub.gif Gal sakau dvynukai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oplia5: 09 gegužės 2013 - 10:05
QUOTE(Levanda81 @ 2013 05 09, 08:11)
AnaMari, aš moku jai 70 kartais 80lt. Čia už kirpimą tik ar šukuosenos suformafimą kirpimu. Žinau, kad kitur pigiau, bet aš jau nebenoriu ieškoti tų kitų nes esu nudegusi, po to reikia augintis plaukus ir verkti, kad kirpėja visiška kreivarankė  schmoll.gif 

Mes iš kiemo neišeinam dabar.

Na tikrai nepigiai, bet tu teisi, kartais tokiu "ciudu" pridaro ant galvos, kad tenka kentet paskui doh.gif

Faina, tavo M. kiek veiklos thumbup.gif Maniskis kolkas labiau megsta i visokius autobusus, sunkvezimius paziuret nei su vaikais pazaist, bet cai gal jam laikina biggrin.gif

QUOTE(oplia5 @ 2013 05 09, 10:04)
... pastojimas dar nereiškia kad bus gimdymas. Gali visko atsitikti.

O maniškei dabar ,,ant bangos,, nueiti į WC, atsidaryti tuliką ir pasėmus vandens gerti  blink.gif
Myciute, betgi nemažas hcg šuolis pas tave  wub.gif Gal sakau dvynukai  4u.gif

Jooo, pavaro ta M., pastoviai su kazkokiom perdetom pesimistinem nuotaikom doh.gif Viskas bus gerai 4u.gif

Pavaro mergina lotuliukas.gif Pati duris atsidaro?
Vakar as ploviau indus, girdziu, kad mazius kuiciasi tulike, tai isverte ta inda su sepeciu wc valymui, muiliuka is unitazo istrauke, jau ir rankas vandenuke skalavosi hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(oplia5 @ 2013 05 09, 10:04)
Nežinau, Levandute, priežasčių neminėjo, tik kaip visada pasakė, kad pastojimas dar nereiškia kad bus gimdymas. Gali visko atsitikti. Na tu gi žinai M. Ji visada tokia atviruolė.
O dukrytė kaip tyčia išmoko tiesti rankeles: ,,pakelk, mama, mane".
Levanda, o pilvukas turbut jau neblogai matosi???

O maniškei dabar ,,ant bangos,, nueiti į WC, atsidaryti tuliką ir pasėmus vandens gerti  blink.gif
Myciute, betgi nemažas hcg šuolis pas tave  wub.gif Gal sakau dvynukai  4u.gif

Na keista, nes man tai leido kilnoti net ir tada kai dvi savaites matėsi tuščia puslytė. O po to kiek llausiau, tai sakė galima nes juk neišvengsi biggrin.gif Tai ir kilnoju ir dar oj kaip prisikilnoju rolleyes.gif Pilvas jau nemažas, kas bus vėliau unsure.gif Tiesą pasakius net bijau įsivaizduoti. Nes su M jau toookį dvynukišką turėjau, o su antru sako dar didesnis būna... mane šiurpas biški nukrato. Vis pamirštu nusifotkint, bet gal ryt pabandysiu jei nepamiršiu rolleyes.gif

Nu kokia išdykėlė biggrin.gif

AnaMari, jo faina su tais leliais, bet žinai dar maži tai žaislais nepasidalina ir vienam ir kitam reikia to paties, o plius dar reikia kito vaiko, o ne savo biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif
Jei kam idomu galite CIA pasiskaityti apie A gimima ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irute1984: 09 gegužės 2013 - 13:43
QUOTE(irute1984 @ 2013 05 09, 13:30)
Sveikutes smile.gif
Jei kam idomu galite CIA pasiskaityti apie A gimima  ax.gif

Labai grazu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(irute1984 @ 2013 05 09, 13:30)
Sveikutes smile.gif
Jei kam idomu galite CIA pasiskaityti apie A gimima  ax.gif

wub.gif wub.gif wub.gif

Levanda, tai kad visi, kiek teko stebet, vaikai tokie lotuliukas.gif
Atsakyti