Įkraunama...
Įkraunama...

*Vilniečių senbuvių namučiai*

Sveikos!

Surasiau visa litanija, praejo puse dienos, ziuriu, nieko nelike... blink.gif

mano maziui nustate mazakraujyste... feritinas vos 23, kai norma 30-400... Zoziu, reiks dabar gelezi ir folio r. vartot, valgyt gelezus ar ka... unsure.gif

o hcg fronte tai lyg ir viskas ok, 5dieni buvo 330, siandien 2612... ax.gif man dar nesitiki...

Ana Mari, mes su tevais atostogausim savaite, jauciu neiseis suvaidint, kad siaip nieko negurksnoju per atostogas... tongue.gif tai suprantu tave, kad nenorejai dar mamai sakyt, bet ka darysi smile.gif
Atsakyti
KAip džiugu skaityti gausias ir pilnėjančias naujienas... wub.gif

Sveikutės visos.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Myciute @ 2013 05 07, 13:13)
mano maziui nustate mazakraujyste... feritinas vos 23, kai norma 30-400... Zoziu, reiks dabar gelezi ir folio r. vartot, valgyt gelezus ar ka...  unsure.gif

o hcg fronte tai lyg ir viskas ok, 5dieni buvo 330, siandien 2612...  ax.gif man dar nesitiki...

Ana Mari, mes su tevais atostogausim savaite, jauciu neiseis suvaidint, kad siaip nieko negurksnoju per atostogas...  tongue.gif tai suprantu tave, kad nenorejai dar mamai sakyt, bet ka darysi smile.gif

Oho, o krauja profilaktiskai daretes? blink.gif

Kaip faina, o kada pas gydytoja ruosies ir pas ka, jei ne paslaptis? wub.gif

O tu jau visai nebemaitini?
Atsakyti
QUOTE(AnaMari @ 2013 05 07, 18:08)
Oho, o krauja profilaktiskai daretes? blink.gif

Kaip faina, o kada pas gydytoja ruosies ir pas ka, jei ne paslaptis? wub.gif

O tu jau visai nebemaitini?

krauja is venos eme, nes vasari ir kova kai sirgo, buvo zemas hemoglobinas. sitas tyrimas mokamas.

Pas gydytoja ir noriu, ir kol kas nesiruosiu. Buvau uzsirasiusi geguzes viduriui, bet kaip tik atostogaut islekiam, tai nezinau kada eisiu, nes grizus reiks ruostis krikstynoms, tada operacija...
As praeita nestuma lankiausi poliklinikoje ir visai gerai buvo... ax.gif

nemaitinu jau visa menesi. kai baigiau, tai baigiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Ana Mari as lankaus pas tokia Ramune ji dirba kareiviu gatvej ten kur trys ale bendrabuciai yra ir vienam is ju kirpykla, ji tn nuomojas vieta ir kerpa jei nori i AZ galiu atsiust numeri. kainu nepasakysiu nes man papigiai daro, o siaip gal kaip viaur bet nemanau kad brangininke. Irgi plepi, maloni, ir patart gali, mes ir M pas ja vedam, ir MB pas ja kerpas.
Atsakyti
QUOTE(amela @ 2013 05 07, 19:35)
Ana Mari as lankaus pas tokia Ramune .


Aciu 4u.gif Kai jau tikrai sugalvosiu kirptis, parasysiu ax.gif

oplia, na kokios zinios po gydytojos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AnaMari: 08 gegužės 2013 - 12:28
QUOTE(AnaMari @ 2013 05 08, 13:21)
Aciu 4u.gif Kai jau tikrai sugalvosiu kirptis, parasysiu ax.gif

oplia, na kokios zinios po gydytojos?



Dekui, kad teiraujiesi. Kol kas viskas gerai, zirniukas gimdoje, 5 sav.
Atsakyti
QUOTE(oplia5 @ 2013 05 08, 12:40)
Dekui, kad teiraujiesi. Kol kas viskas gerai, zirniukas gimdoje, 5 sav.

Sveikinu thumbup.gif wub.gif Na ka, apsipratai jau su ta mintim, kad dar vienas vaikiukas bus?Kada sekantis vizitas? Lygiai 5 sav.?
Atsakyti
QUOTE(AnaMari @ 2013 05 08, 13:48)
Sveikinu thumbup.gif  wub.gif Na ka, apsipratai jau su ta mintim, kad dar vienas vaikiukas bus?Kada sekantis vizitas? Lygiai 5 sav.?



Dar negaliu patikėti blush2.gif Lygiai 5 sav. vakar buvo smile.gif Sekantis po dviejų savaičių, jau turėtų matytis širdelė.
Atsakyti
QUOTE(oplia5 @ 2013 05 08, 12:56)
Dar negaliu patikėti  blush2.gif  Lygiai 5 sav. vakar buvo  smile.gif Sekantis po  dviejų savaičių, jau turėtų matytis širdelė.

Super thumbup.gif Ar nustate jau gimdymo data? Gal uzsirasei pas genetike? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AnaMari @ 2013 05 08, 14:03)
Super thumbup.gif Ar nustate jau gimdymo data? Gal uzsirasei pas genetike? ax.gif



Nustatė sausio 9 d. Užsirašiau pas krasovskaja i genetikos centra birzelio 27 d. Santaruose turbut reikia registruotis kai tik mmm pasibaigia, nes kai tik pamatai NT II, vietu jau nebera lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(oplia5 @ 2013 05 08, 13:21)
Nustatė sausio 9 d. Užsirašiau pas krasovskaja i genetikos centra birzelio 27 d. Santaruose turbut reikia registruotis kai tik mmm pasibaigia, nes kai tik pamatai NT II, vietu jau nebera lotuliukas.gif

O palauk, dukryte tavo sausio kelinta gimus? bigsmile.gif
Zinok, man atrodo dar anksciau, nes neimanoma patekt lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti