Įkraunama...
Įkraunama...

*Vilniečių senbuvių namučiai*

Oplia5 koks grazus hcg bigsmile.gif o prg tai va pavartosi crinine ir viskas bus super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Graziu tau 9 menesiuku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Drovute @ 2013 05 06, 12:41)
Oplia5 koks grazus hcg bigsmile.gif  o prg tai va pavartosi crinine ir viskas bus super thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Graziu tau 9 menesiuku 4u.gif


sveikinu oplia! o man kazkiap pilva maudzia, nugaros apacia irgi, kazkaip labai panasus jausmai i mmm... g.gif
kita savaite islekiam trumpu atostogu, o ir vilniuj tik ryt poryt bebusiu, kazi gal vertw dar hcg pakartoti? ar geriau grizus pas gine mauti...? kazkaip sikart bijau anksti rodytis...
Atsakyti
QUOTE(Myciute @ 2013 05 06, 15:13)
kazi gal vertw dar hcg pakartoti? ar geriau grizus pas gine mauti...?

Kartok, kartok mirksiukas.gif

Oplia, nu super skaiciai, laukism ryt ziniu po gydytojos 4u.gif

Krempudra, gaila drakosiuko, bet geriau dabar, nei paskui 4u.gif

Laba diena 4u.gif
Atsakyti
Merginos, kuri cia is musu kirpeja? biggrin.gif Noriu truputi pakeist savo ivaizdi, bet bijau, kad ko nesugadintu, kur kreiptis? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AnaMari @ 2013 05 06, 16:26)
Merginos, kuri cia is musu kirpeja? biggrin.gif Noriu truputi pakeist savo ivaizdi, bet bijau, kad ko nesugadintu, kur kreiptis? ax.gif

Kiek pamenu buvo Lana kirpėja, bet ji čia pas mus nebesilanko, tik paskaito ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AnaMari @ 2013 05 06, 17:26)
Merginos, kuri cia is musu kirpeja? biggrin.gif Noriu truputi pakeist savo ivaizdi, bet bijau, kad ko nesugadintu, kur kreiptis? ax.gif

as tik savo kirpeja pasiulyt galiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(amela @ 2013 05 06, 19:13)
as tik savo kirpeja pasiulyt galiu smile.gif

O kur kirpies? bigsmile.gif

Aha, zinau, kad Lana kirpeja smile.gif

Kaip mane siandien pyyyykinaaaa wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(AnaMari @ 2013 05 06, 21:16)
Kaip mane siandien pyyyykinaaaa wacko.gif


Varksiuke 4u.gif 4u.gif 4u.gif laikykis 4u.gif prisimenu as savo pykinimus... doh.gif doh.gif doh.gif paguodai galiu pasakyti, kad tai praeis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(amela @ 2013 05 06, 19:13)
as tik savo kirpeja pasiulyt galiu smile.gif

drinks_cheers.gif Aš irgi savo galiu pasiūlyti smile.gif

Aš ir paguosiu - praeis biggrin.gif nors iš tikrųjų, tai labai užjaučiu 4u.gif Aš ir šiandien kažkokia be sveikatos. Matyt spaudimas nukritęs žiauriai nes labai silpna, nėr jėgų ir tokia paslika wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(Drovute @ 2013 05 06, 19:18)
Varksiuke 4u.gif   laikykis 4u.gif  prisimenu as savo pykinimus... doh.gif    paguodai galiu pasakyti, kad tai praeis biggrin.gif

Tai kad man ne pastoviai, o vat siandien jau visa vakara vemiu wacko.gif O siaip bendrai kasdien toks jausmas, kaip vaziuociau autobusu ir skaityciau koki skaitala, ikyrus toks lengvas pykinimas, ko su D. tikrai nebuvo ax.gif
Aciu uz balionus wub.gif
QUOTE(Levanda81 @ 2013 05 06, 20:16)
drinks_cheers.gif  Aš irgi savo galiu pasiūlyti smile.gif

Aš ir paguosiu - praeis biggrin.gif nors iš tikrųjų, tai labai užjaučiu  4u.gif  Aš ir šiandien kažkokia be sveikatos. Matyt spaudimas nukritęs žiauriai nes labai silpna, nėr jėgų ir tokia paslika  wacko.gif

O kur tu lankais? bigsmile.gif

Tikiuosi, kad praeis biggrin.gif Ir tau sveikatytes 4u.gif
Stipriai brolis malasi? wub.gif

Mes cia si savaitgali buvom Druskininkuose, tevas mano isejo su D i lauka, mama rengesi, ruosesi kartu iseit, as lanksciau vaiko drabuzius, o ji man: "Tai kada antro laukt?", As pasimeciau blink.gif Paziurejau i veidrodi ar ant kaktos neparasyta kad nescia biggrin.gif Neplanavom nieko sakyt, bet va, mama kaip pirstu i aki lotuliukas.gif
Galvojau pasakysiu po genetikes doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AnaMari: 06 gegužės 2013 - 20:48
AnaMari, aš lankausi figaro kirpykloje pas Eleną, faina moterytė, jauna, plepi. Bet jau jos nekeičiu nes man patinka kaip apkerpa, plius patarimų duoda, pasikalbam kai nueinu nes pati du berniukus turi smile.gif

Na nieko, kad pasakei, gi mama mirksiukas.gif Jau turbūt patenkinta be galo bigsmile.gif

Aha malasi labai, toks aktyvus vyrukas ir dieną ir ypač rytais ar vakarais jaučiu, sakau tikiuos kai gims ramesnis bus nei pilve, o šiaip daug kas sako, kad antras vaikas būna ramus arba bent jau žymiai ramesnis nei pirmas, tad aš labai tikiuosi smile.gif Va kaip tu sakaič kad šis nėsšumas be mažiau tryzniojimų, tai va ir man taip pat. Tokia atsibūtus, gal net per daug blush2.gif O ir šiaip šis nėštumas be nervų, laidotuvių, streso. Kolkas viskas iš sklandžiai. Tad ir sūnelio tokio ramesnio tikiuos. Bet aišku koks bus toks wub.gif

Dabar M jau kokią antrą savaitę ramiai miegą naktim arba neprabunda visai, arba labai trumpam prabunda kokio vandenuko, tai ia man šventė biggrin.gif Net nesidžiaugiu dar garsiai nes vis laukiu kada vėl grįš į savo vėžes, nes kaip tik dabar du iltinukai lenda, keista, bet rami kaip niekad rolleyes.gif
Papildyta:
neparašiau, kad kirpykla oze smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Levanda81 @ 2013 05 06, 21:52)
AnaMari, aš lankausi figaro kirpykloje pas Eleną, faina moterytė, jauna, plepi. Bet jau jos nekeičiu nes man patinka kaip apkerpa, plius patarimų duoda, pasikalbam kai nueinu nes pati du berniukus turi

Na nieko, kad pasakei, gi mama  mirksiukas.gif  Jau turbūt patenkinta be galo

Aha malasi labai, toks aktyvus vyrukas ir dieną ir ypač rytais ar vakarais jaučiu, sakau tikiuos kai gims ramesnis bus nei pilve, o šiaip daug kas sako, kad antras vaikas būna ramus arba bent jau žymiai ramesnis nei pirmas, tad aš labai tikiuosi  smile.gif  Va kaip tu sakaič kad šis nėsšumas be mažiau tryzniojimų, tai va ir man taip pat. Tokia atsibūtus, gal net per daug  O ir šiaip šis nėštumas be nervų, laidotuvių, streso. Kolkas viskas iš sklandžiai. Tad ir sūnelio tokio ramesnio tikiuos. Bet aišku koks bus toks  wub.gif

Dabar M jau kokią antrą savaitę ramiai miegą naktim arba neprabunda visai, arba labai trumpam prabunda kokio vandenuko, tai ia man šventė  biggrin.gif  Net nesidžiaugiu dar garsiai nes vis laukiu kada vėl grįš į savo vėžes, nes kaip tik dabar du iltinukai lenda, keista, bet rami kaip niekad  rolleyes.gif
Papildyta:
neparašiau, kad kirpykla oze  smile.gif

O labai brongu ten? blush2.gif Turejau ir as tokia plepute, bet va isejo i dekretines ir nera pas ka eit biggrin.gif
Buvau siandienai ir maziu i Puki uzrasius, bet kazkaip dar pagailejau tu garbanu, tai atsaukiau pasigrazinima blush2.gif

Aha, zinau, kad mama, bet juk kiekviena mano nesekme turbut kvadratu pergyvena doh.gif

Smagu, kad malasi thumbup.gif Zinok, su tais vaikais tai labai skirtingai, na mano brolis gal kiek ir ramesnis, vyro brolio antra mergaite ramesne, o vat vyras buvo antras, tai tikras viesulas, ko tik neisdarinedavo doh.gif Tai as ramesnio ir nesitikiu, man vaiko judrumas netrukdo, tik kad neblaiutu amzinai doh.gif D. palyginus isvis labai mazai kudikeliu budamas verke, o dabar tik tada, kai skaudziai uzsigauna ar negauna, ko nori biggrin.gif Svarbiausia, kad sveikas tas lelius butu, nes ta operacija gerai kirto per nervus, iki kokiu 6 men paskaiciavau, tai taip viska miglotai prisimenu unsure.gif Geda kam ir prisipazint blush2.gif Atrodo stipria narkoze ne maziukui 3 dienu dare, o man unsure.gif

Del to miegojimo, tai musiskis vis dar atsikrausto i musu lova, bet as kazkaip pripratau, reiks kazkaip pradet su tuo kovot biggrin.gif
O del jusu tai labai dziaugiuos, matyt M. jau nori turet savo erdve thumbup.gif

Mano suni vel susuko verysad.gif




Atsakyti