Įkraunama...
Įkraunama...

*Vilniečių senbuvių namučiai*

sveikos ,

su mamyčių diena visas, ir esamas, ir busimas mamytes!

krempudra, laikykis, baisu net skaityt apie operacija, jau nekalbu kad turi tai isgyvent 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, sveikinu ir as visas su svente 4u.gif
O as nedingus niekur, tik ziauriai nera laiko, nespeju pastebeti net kaip savaite praeina, atrodo gyvenu tik 1niu ir 5niu smile.gif net pagalvojus esu kazkada kad dabar net nenoreciau nestuke.gif tiesiog toks tempas dabar, planuojami pasikeitimai ir tt bet juokingai skamba, nestuke.gif nenoreciau bet nesisaugau biggrin.gif aisku butu ir dziaugciaus, tiesiog kartais pagalvoju taip kad dabar gal nevisai laikas butu, dabar jau as pati galiu ir palaukti to nestuke.gif ot kaip viskas keiciasi, poziuris, norai.. Juokiaus vakar is M sakau toks visur drasus, soka nuo kalniuku auksciausiu tik spek gaudyt ir net neziuri kad aukstai, visi jau draugai sako 'as negaliu ziuret kaip jis lipa" smile.gif o va slieka suradus as jam parodziau, padejau sakau imk, o jis rankytes traukia ir neeee, sakau nebijok imk palaikyk, o jis sako AM ale ikas smile.gif nu tiek juokas paeme, MB sakau vistik nera jis bebaimis, slieku bijo smile.gif Na ka jau smagu, orai silteja, saulutes daugeja, mes va bandom savo kiema issilygint ir grazia zolyte uzsiset, as po biskiuka geles jau ir darza sodinu. Tai tokios ir naujienos pas mane.
P.S. o gandrai toks jausmas kad persekioja mane smile.gif as juos net ir mieste pamatau smile.gif pirma pamaciau du kazkur apie fabijoniskes, paskui dar maciau. Po to MB kiema grebliojo virs jo skraide, vakar pas draugus sodyboj isvis kaip zemai praskrido, paskui vaziavau i karoliniskes ten praskrido.
Atsakyti
Krempudra, laikykis, mieloji, tikėkimės, kad viskas bus gerai.

Amela, tikėkimės neveltui tie gandrai virš Tavęs ratus suka, kai mažiausiai tikiesi, tai ir gauni nuo gandro dovanėlę rolleyes.gif

Mamytės, sveikinu visas su gražia MŪSŲ ŠVENTE. Jūs visos labai gražios ir šiltos esate wub.gif


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oplia5: 05 gegužės 2013 - 10:15
sveikos

sveikinu visas su MAMYCIU diena 4u.gif

QUOTE(Levanda81 @ 2013 05 04, 22:38)
Tai vienas drakošiukas gal su tete namie bus? Ar jūs su vyru abu į logoninę?


prasysim mociuciu pagalbos, kad viena ziuretu mazaji drakosiuka viena puse dienos, kita - kita puse ir gal net nakvotu. vyras daugiau vairuotoju dirbs ir vezios ka reikia ir kur reikia. siaip mus viena diena turetu isoperuoti, kita - jau paleisti, tai gal kaip nors susisuksim.
Atsakyti
Krempudra, cia nerasiau, bet ir mano maziukui nustate dermoidine cista ant veiduko. Tik pas mus ji labai matomoj vietoj, ant zanduko salia nosytes. Pastebejau pati, chirurgas poliklinikoj sake laukt puse metu,atseit praeis... Bet as pamaciau, kad padidejo, gavom siuntima i Santarus, atliko echoskopija ir va, birzelio pradzioj darys operacija kaip ir tavo drakosiukui... laukt nera ko, nes tokie dariniai tik dideja, veliau reiks didesnio pjuvio... Labiausiai nerimauju del narkozes, del to, kad liks randas ir jis dides (taip sake gydytojas)... ir kaip reiks maziu suziuret, kad nelystu prie veiduko po operacijos. Ne viena nakti uzmigt negalejau, taip gaila man savo vaiko. O dar tokia netiketa zinia del hcg skaiciuku... Toks nerimas uzpludo kaip susitvarkysiu su dviem, kaip padalint meile, kuri atrodo begaline, pirmagimiui ir kitam vaikuciui... g.gif

tai ta proga organizuojames krikstynas. Sekmadieni pakrikstysim, pirmadieni darys operacija...

Mamytes, visas sveikinu su musu diena! :-)
Atsakyti
Turiu atsakymus (31 c.d.):
hcg -1246
prg - 34,66

Turbut prg per mazas? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(oplia5 @ 2013 05 06, 08:07)
Turiu atsakymus (31 c.d.):
hcg -1246
prg - 34,66

Turbut prg per mazas?  unsure.gif


Labai grazus skaiciukai thumbup.gif PRG tokiam HCG tai mazokas, reiktu crinono ara bent Dufo pavartoti. Bei daug ramybes i sklanadaus nestumo nestuke.gif


Sveikutes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(oplia5 @ 2013 05 06, 08:07)
Turiu atsakymus (31 c.d.):
hcg -1246
prg - 34,66

Turbut prg per mazas?  unsure.gif

Hcg gražus, o prg mažokas, pasiskambink M, ji greičiausiai lieps ateiti ryt ( nes šiandien nedirba ) arba šiandien jau nusipirkti crinone, bent jau man taip buvo. Tu juk pas ją lankaisi?

mano prg buvo 43,6 nmol/l, hcg 1869 mIU/ml Sakė dar norma, bet ant žemutinės ribos, tad crinone reikėjo naudoti iki 10sav.
Atsakyti
Tai aš rytojui ir esu pas ją užsirašiusi.
Atsakyti
QUOTE(oplia5 @ 2013 05 06, 08:47)
Tai aš rytojui ir esu pas ją užsirašiusi.

Bet sakau, gal nereiktų laukti rytojaus.... Čia juk ir taip praeitos savaitės skaičiukai
Atsakyti
QUOTE(Levanda81 @ 2013 05 06, 09:55)
Bet sakau, gal nereiktų laukti rytojaus.... Čia juk ir taip praeitos savaitės skaičiukai



Kažkaip nesinori jai trukdyti, bet turbūt, Levandut, tu teisi, reikia šiandien nusiraminti smile.gif


Liepė šiandien nusipirkti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oplia5: 06 gegužės 2013 - 09:31
QUOTE(oplia5 @ 2013 05 06, 09:29)
Kažkaip nesinori jai trukdyti, bet turbūt, Levandut, tu teisi, reikia šiandien nusiraminti  smile.gif
Liepė šiandien nusipirkti  blush2.gif

nu baik tu koks čia trugdymas schmoll.gif Jei pasiskambinsi blogiau tikrai nebus, o tau ramiau. Pasitarsi ir nusraminsi smile.gif Aš ir jai tada skambinausi ir pakonsultavo rolleyes.gif
Atsakyti