Įkraunama...
Įkraunama...

*Vilniečių senbuvių namučiai*

Labas smile.gif

Julenka, triušiukais Rute aprūpina. O daržovių šviežių dabar sunku gauti dar porą mėnesių bus. Aš turiu dar vieną pernai metais savo darže užaugintą moliūgą, tai galiu atiduoti, nes stovi ant spintelės nenaudojamas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Strazdane*: 04 gegužės 2013 - 13:23
sveikos

ziuriu reikia sveikinti oplia ir Myciute bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif

Julenka, as per viena maitinima suduodavau kazkur ketvirti kapsules zirniuku, o per diena - viena kaspule.

o pas mus tokios naujienos, kad didziajam drakosiukui galvoje nustate dermoidine cista ir geguzes pabaigoje laukia operacija cool.gif

Atsakyti
Oplia, Miciute, didel sveikinimai bigsmile.gif Ir aš prisimenu tą laiką kai raudojom, kad nei vieno neturim... Pilnai suprantu tą nerimą ir aš labai bijojau, atrodo laukiamas tas antras, bet kai realiai tai įvyksta, tai šokas, baimių šimtas iratrodo nesusitvarkysi ir t.t. Bet tai greitai praeis rolleyes.gif

Myciute, pagal mm tikrai neskaičiuok nėštumo. Nes ir pas mane ji siddesnis turėtų būti. Ypač kai neseniai dar maitinai, tai nėra tikslinga. Geriausiai suskaičios echoskopas, ypač pačioje pradžioje tiksliausiai paskaičuoja.

Krempudra, o kas tai per vienas ta cista? Iš nėštukių skyrelio vienai buvo nustatę, kad vaisius su ja, bet dabar jau pati išnyko unsure.gif

Strazdane, ar dar pykina? Mane jau tokiu metu visai į pabaigą rolleyes.gif

Aš ir laukiu Vaikai, nepasirodo, ir Amela dingusi... Gal labai užsiėmusios?

Aš jau po truputį kraitelį ruošiu, kai kas tiks dukrytės, o kai ką naują perku. Čia išrūbelių. O šiaip kažko naujo nepirksim. Lopšiuką man paskolins giminaitė, jau 16 vaikų jame užauginta. Senovinis toks, bet pasiūtos naujos apsaugėlės, niekas niekur neiširę ten šiaudai. Lietuviškas ir gražus. Kaip gaila, kad kai kurių naujų pirktų rūbelių vos vieną, du kartus užvilkta doh.gif Dabar tingiu apsiimti jais, bet vėliau kai ką bandysiu parduoti ( kas įirkta nauja ir nemažai mokėta, o kai ką dovanosiu ). Močiutė labai daug pripirkus naujų, tai aš jau jai sakau, kad nebepirktu nes nespėju visko uždėti. O ir pati kartais nuperku dukrytei kas man labai patinka ir mano skoniui blush2.gif Keista, šį nėštumą turiu tieeek energijos, jėgų bigsmile.gif Su M jau paslika ir pradėjus tinti voliojausi, į galą tai žiauriai jau sunku buvo ir savęs nebeapsikenčiau, o dabar kolkas visai priešingai. Tik va pirmam trimestre gerokai papykino, tada atkentėjau, bet užtat dabar kaip ant sparnų rolleyes.gif mažė matyt jaučia, todėl ramybųs neduoda. Pastoviai jai reikia daug dėmesio. Buvo prie jūros išlėkę kuriam laikui, gerai akd MB su ja daugiau užsiėmė. O aš va šiandien tiek visko prigaminau valgyti, ant kokų penkta valanda kaip stoviu. Šios dienos proga tradiciškai ir tortuką iškepiau dukrytei ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Levanda81 @ 2013 05 04, 16:05)
Strazdane, ar dar pykina? Mane jau tokiu metu visai į pabaigą  rolleyes.gif

Šiandien tai tfu tfu tfu, visai neblogai jaučiuosi. Jaučiu šiokį tokį šleikšstulį, bet nieko, gyventi galima, bet vakar ir užvakar tai siaubas kaip bloga buvo. Laukiu ir aš to jėgų antplūdžio biggrin.gif Su gražia diena jus 4u.gif

Krempudra, o tai kaip ta operacija vyks. Ten kažkaip šalins tą cistą? Kaip ją atrado? Brrr, baisokai tokie dalykai man skamba. Laikykitės!
Atsakyti
Krempudra, laikykis. pirmakart apie tokia girdziu. kaip atradot? 4u.gif

Julenka, jei reiks parvesim triusi is kaimo. greiciausiai kita savaitgali vaziuosim ten. jei sugalvosi, kad nori triusio, tai reiktu kaip nors mums susiskambint ir issiaiskint kokio dydzio triusio tau reikia.

Strazdane, uz prasta savijauta 4u.gif

Siemet turesim medaus. Kaime aviliai duzgia cool.gif
Atsakyti
tiesiog didziojo drakosiuko galvoje, pakausio srityje atsirado toks gelsvas zirniukas, spuogiukas ar kaip ji pavadinti. pediatre dave siuntima i santariskes, vakar kaip tik mums dare kompiuterine tomografija, su narkoze viskas buvo, ziurejo, kaip giliai ten viskas. bet gavosi geresnis variantas is blogesniu, nes sprendesi klausimas, ar reikes 15-30 min operacijos ar 3 valandu. tai reikes tos trumpesnes, jau susitarem geguzes pabaigai. sake, kad atsiranda, kai dalis odos lasteliu kazkokiu budu lieka viduje ir kazkas ten uzsikemsa. greiciausiai buvo nuo gimimo, bet tik dabar pribrendo ir pasimate.

kaip raso visazinis googlas: Dermoidinė cista prasideda iš įvairių audinių užuomazgų likučių, likusių nuo embrioninio periodo.

Atsakyti
QUOTE(Krempudra @ 2013 05 04, 19:55)
tiesiog didziojo drakosiuko galvoje, pakausio srityje atsirado toks gelsvas zirniukas, spuogiukas ar kaip ji pavadinti. pediatre dave siuntima i santariskes, vakar kaip tik mums dare kompiuterine tomografija, su narkoze viskas buvo, ziurejo, kaip giliai ten viskas. bet gavosi geresnis variantas is blogesniu, nes sprendesi klausimas, ar reikes 15-30 min operacijos ar 3 valandu. tai reikes tos trumpesnes, jau susitarem geguzes pabaigai. sake, kad atsiranda, kai dalis odos lasteliu kazkokiu budu lieka viduje ir kazkas ten uzsikemsa. greiciausiai buvo nuo gimimo, bet tik dabar pribrendo ir pasimate.

kaip raso visazinis googlas: Dermoidinė cista prasideda iš įvairių audinių užuomazgų likučių, likusių nuo embrioninio periodo.


Vaje... verysad.gif verysad.gif verysad.gif Laikykites! 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif Bet po operacijos viskas susitvarkys? pasekmiu nebus ? tikiuosi
Atsakyti
QUOTE(Drovute @ 2013 05 04, 20:39)
Vaje...  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif Laikykites! 4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif Bet po operacijos viskas susitvarkys? pasekmiu nebus ? tikiuosi


na lyg ir viskas rodo, kad cia pavirsinis darinukas. nes vakar per tomografija ir ziurejo, kad nebutu per giliai nueje i kaukuole ar smegenis. bet ir sitam pavirsiniam darinukui pasalinti reikia gultis i ligonine ir daryti operacija doh.gif lyg ir neturetu buti kazkokiu padariniu, tik tas, kad vaikas dar mazutis, galvos operacija, narkoze verysad.gif jau ir vakar gavom kazkokia mini narkoze, nes kitaip negali padaryti tomografijos unsure.gif o dar reikes sugalvoti, kur ir kaip antra drakosiuka palikti cool.gif
Atsakyti
Krempudra, na laikykitės jus 4u.gif Gerai, kad pastebėjot ir kad ne baisiausia. Tai vienas drakošiukas gal su tete namie bus? Ar jūs su vyru abu į logoninę?
Atsakyti
Labas esamos ir būsimos mamytės smile.gif

Visas visas su gražia mamų diena. Ramybės ir kantrybės Jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Krempudra @ 2013 05 04, 23:12)
na lyg ir viskas rodo, kad cia pavirsinis darinukas. nes vakar per tomografija ir ziurejo, kad nebutu per giliai nueje i kaukuole ar smegenis. bet ir sitam pavirsiniam darinukui pasalinti reikia gultis i ligonine ir daryti operacija  doh.gif lyg ir neturetu buti kazkokiu padariniu, tik tas, kad vaikas dar mazutis, galvos operacija, narkoze  verysad.gif jau ir vakar gavom kazkokia mini narkoze, nes kitaip negali padaryti tomografijos unsure.gif o dar reikes sugalvoti, kur ir kaip antra drakosiuka palikti  cool.gif


Taip liudna, kad tokiems maziukams jau prireikia operaciju, narkoziu, vaistu,... verysad.gif bet isoperuos ta darinuka ir vel viskas bus gerai mirksiukas.gif 4u.gif

Labas rytas 4u.gif

Visas visas esamas ir busimas mamytes sveikinu su mamyciu diena!!!

user posted image
Atsakyti
Sveikinimai su sia grazia pavasario svente wub.gif Visoms stiprios sveikatos, kantrybes ir stebukliuku wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo J01: 05 gegužės 2013 - 09:11