Įkraunama...
Įkraunama...

*Vilniečių senbuvių namučiai*

QUOTE(Myciute @ 2013 05 03, 13:34)

O as neistverusi pasidariau Bitutes testa ir isryskejo neryskus II... pasimeciau... nulekiau i Geromeda ir jau turiu rezultatus, tik nezinau, ar dziaugtis ar ka daryt, kaip ir pirmasyk, vel suzinojau be proto anksti, pagal normas 2-3 sav. hcg 335, prg 48,7, nors pagal vieninteles po nestumo mmm, turetu buti 6-7 sav.

Visoms grazaus mamu savaitgalio!!!

Labas vakarelis smile.gif

retai cia beparasau, bet visada skaitau ir dziaugiuosi jusu gerom naujienom!!! wub.gif

Myciute, super, laikom kumstelius wub.gif

Oplia ir tavo graziu skaiciuku laukiam wub.gif

Atsakyti
Nu tikras pavasaris cia musu namuciuos. Pamenat kaip vilnieciu nameliuos tik kelios vaikucius turejo, o mes likusios godas godojom, laukem, tikejomes, o va dabar nu grazu skaityt- tai viena, tai kita, tai po dvi, o nu smagumelis!!! thumbup.gif

Oplia, laukiam skaiciuku wub.gif

Myciut, tikrai nereikia remtis mmm, juk tik pirma karta susirgai, ciklas dar tikrai nesureguliaves 4u.gif Mano pvz ciklas kol kas labai pailgejes, bet jau nuo 40-50d sumazejo iki 30-35, su laiku manau, dar patrumpes ax.gif

AnaMarija, zinau, kad buna stebuklu, dziaugciuso labai, bet tikiu jais menkai.. blush2.gif O Tau sekmes kuo didziausios! 4u.gif

J01, kaip Tu begyveni?

Kaip Vaikai? Gaja, gal Tu ka zinai?
Atsakyti
QUOTE(Adrija1 @ 2013 05 03, 20:32)


AnaMarija, zinau, kad buna stebuklu, dziaugciuso labai, bet tikiu jais menkai..  blush2.gif O Tau sekmes kuo didziausios!  4u.gif

J01, kaip Tu begyveni?


as irgi stebuklu tikiu menkai, gal ddelto, kad musu problemeles zymiai didesnes blush2.gif

as gyvenu po truputi, aciu kad teiraujies wub.gif gera zinia ta, kad draudimas 50 % dengtu proceduros apmokejima, ir jau anspauda gavau, bet girdejau, jog cia pasiseka ne is 1-3 karto, o as pagalvoju, kad nenusiteikus kazkaip daugiau nei viena karta dar darytis, jau man nuo tu vaistu problemu daaug, o ka jau sneketi apie psichologini stovi unsure.gif beto baime slypi manyje, o jei vel nulis... juk 2 kart jau buvo taip, tai vat tokioj nezinioj kolkas 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergytes, nu cia uzderejo, kaip smagu skaityt, sveikinu mamytes tongue.gif wub.gif
Atsakyti
Myciut, ir tave pasirodo reik sveikint wub.gif pasipyle kaip is gausybes rago nestuke.gif smaguma thumbup.gif
kaip cia tuo antrakarciu virusu apsikretus.. nai nai nai.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrija1 @ 2013 05 03, 20:32)
Kaip Vaikai? Gaja, gal Tu ka zinai?

Zinok,nieko nezinau unsure.gif

Vaikai, auuuuu ploja.gif

QUOTE(J01 @ 2013 05 03, 21:40)
as gyvenu po truputi, aciu kad teiraujies  wub.gif  gera zinia ta, kad draudimas 50 % dengtu proceduros apmokejima, ir jau anspauda gavau, bet girdejau, jog cia pasiseka ne is 1-3 karto, o as pagalvoju, kad nenusiteikus kazkaip daugiau nei viena karta dar darytis, jau man nuo tu vaistu problemu daaug, o ka jau sneketi apie psichologini stovi  unsure.gif beto baime slypi manyje, o jei vel nulis... juk 2 kart jau buvo taip, tai vat tokioj nezinioj kolkas 4u.gif

Va,kaip smagu,kad puse padengs bigsmile.gif Kada planuojat bandyti?
O va baime,tai bloga pagalbininke unsure.gif As tai sakyciau,kad kol neatseis ramybes jausmas,kad jau butinai reikia zengti sita zingsni ir neleisti baimei imti virsaus,tol palauk,nes juk mintys labai daug lemia...
Gal pailsekit, apsipalaiduokit per vasara, gal knyga kokia paskaityk gera,kad mintys persiprogramuotu ax.gif
Ir visada laukiu ziniu is taves wub.gif
Atsakyti
Gajut, man ant nosies 38 smile.gif
Mergaites, o jei man maudžia pilvą lyg mmm turėtų praidėti, tai turbūt nelabai gerai... uzsirasiau antradieniui pas M is VK.
Daaugiausia pergyvenu, jog si cikla vartojau turbut nesciosioms neleistinus vaistus, pvz. nuo gripo kelias tabletes isgeriau verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oplia5: 04 gegužės 2013 - 06:27
Oho pavasaris:)

Myciute, Oplia5 sveikinu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(oplia5 @ 2013 05 03, 20:27)
Gajut, man ant nosies 38  smile.gif
Mergaites, o jei man maudžia pilvą lyg mmm turėtų praidėti, tai turbūt nelabai gerai... uzsirasiau antradieniui pas M is VK.
Daaugiausia pergyvenu, jog si cikla vartojau turbut nesciosioms neleistinus vaistus, pvz. nuo gripo kelias tabletes isgeriau verysad.gif


Man jau 38 ir ka dabar? lotuliukas.gif

Na juk leliukas kuiciasi gimdoj, tai ir maudzia ta pilva. O kada buvo Tavo mmm, koks laikas pagal jas? Man taip pat maude kai E isitaisinejo pilvuke, gali magnio ikalt, niekad nepakenks mirksiukas.gif O del vaistu, tai nelabai suk galvos, kol kas iki kruopytes vaistai nepatenka 4u.gif Nurimk! Laukiam skaiciuku ir Tavo vizito pas daktare! wub.gif

Vakar pas mus maudynes buvo, tai siandien atsikele E jau ir su vidinem lupytem paraudusiom blink.gif Tik daktare pasidziauge, kad taip nera, tai ant tu zodziu doh.gif As ipyliau prausiklio i vonele, bet jis kaip tik tam skirtas, svelnus, tinka vaikams, bet matyt, isede vistiek. Jai diskomfortas, niezti, nu vienzo - gaila zuikio. Vakar jau geriau buvo, o siandien vel prasciau verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adrija1: 04 gegužės 2013 - 09:04
QUOTE(Adrija1 @ 2013 05 04, 10:03)

Na juk leliukas kuiciasi gimdoj, tai ir maudzia ta pilva. O kada buvo Tavo mmm, koks laikas pagal jas? Man taip pat maude kai E isitaisinejo pilvuke, gali magnio ikalt, niekad nepakenks  mirksiukas.gif O del vaistu, tai nelabai suk galvos, kol kas iki kruopytes vaistai nepatenka  4u.gif Nurimk! Laukiam skaiciuku ir Tavo vizito pas daktare!  wub.gif





MMM buvo balandzio 2 d.
Atsakyti
QUOTE(Myciute @ 2013 05 03, 14:34)
Tikrai, kad pavasaris...  wub.gif

Siryt prazydo vysnia ir net obelis po langu isskleide nedrasius pirmus ziedelius  wub.gif

O as neistverusi pasidariau Bitutes testa ir isryskejo neryskus II... pasimeciau... nulekiau i Geromeda ir jau turiu rezultatus, tik nezinau, ar dziaugtis ar ka daryt, kaip ir pirmasyk, vel suzinojau be proto anksti, pagal normas 2-3 sav. hcg 335, prg 48,7, nors pagal vieninteles po nestumo mmm, turetu buti 6-7 sav.

Visoms grazaus mamu savaitgalio!!!


Kokios naujienos bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif nu ir pabyrejo nestukiu, kaip smagu clap.gif

Sveikos 4u.gif
Atsakyti
Labutis visoms,

Tikrai smagu skaityti, kad tiek daug pasipylė nėštukių wub.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Krempudra, o tiu po kiek duodavai Kreon 10.000? Noriu bandyti duoti vaikiui, bet dozavimo nežinau sad.gif o gydytoja tai sakė info lape viskas yra... niu žodžiu...

Beje, neužmačiau kai čia SM apie triušukus kalbėjote... Gal dar kas parduoda turi triušiuką (mėsytę)? Bandysim po 2-3 savaičių startuoti su mėsa, tai va ieškau gal kas turi ar žino kur įsigyti naminį (ne parduotuvinį)... beje gal žinot kur Vilniuj parduoda Moliugus, cukinijas iš savo daržo? (juokingai turbut, tokiu laiku matyt nieks neturi jau... niu bet mūsų atsargos baigėsi, tai galvojau gal pavyktų dar rasti, kad prie parduotuvinių nereiktų pereiti...
AČIŪ...

O gyvenam ir toliau kaip beprotnamyje... (.) neima... daržovienę valgėm puikiai iki trečiadienio, nu otrečiadienio kaip nukirpta - neįsiulysi nieko... nei saldaus, nei rūgštaus - nieko... naktim blogai pradėjom miegot, kas val. keliasi spardosi, akis trina... tai ir dieną jau miegam po 15-30 min porą kartų... žodžiu - aš zombis, o vaikis kaip su energizer elementais, jam ne motais.... sad.gif(( doh.gif doh.gif doh.gif gal dantys.... bet nei seilių, nei kiša rankyių ... nežinau doh.gif
Atsakyti