Įkraunama...
Įkraunama...

*Vilniečių senbuvių namučiai*

QUOTE(AnaMari @ 2013 05 03, 11:08)
Pas Krasovskaja Genetikos klinikoje, nes Santariskee be sansu doh.gif
Kada tavo skaiciukai? bigsmile.gif



Antradieni verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(oplia5 @ 2013 05 03, 10:17)
Antradieni  verysad.gif

blink.gif o tai kur darei?
Atsakyti
QUOTE(AnaMari @ 2013 05 03, 11:19)
blink.gif o tai kur darei?



Geliu g.
Atsakyti
Sveikutes smile.gif

Oplia5 - kokios saunios zinios thumbup.gif

AnaMari - ziuriu jau isdrisai liniuote uzideti, saunuole drinks_cheers.gif
Atsakyti
Oplia, sveikinu wub.gif
as antrinu Pelenu rozytei, labai jau butu suuuper netiketai II isvyst smile.gif

AnaMari, jei neklystu berods pirmakart pas genetikus galima eiti nuo 11 iki 13 sav.+4d. 4u.gif

Rozyt, kas ten pas tave su ciklu neaisku. Nubek pas gydytoja, bus ramiau paciai. Nors sakyciau dar ciklas kvailioja, nes tik neseniai nustojai maitint. mirksiukas.gif

Sveikos 4u.gif
Vyšnios žydi.. pavasaris! wub.gif
Atsakyti
Sveikos
Buvaom su S išvykę pas mano sesę pasisvečiuot ir apsirgo S. Temperatūra, sloga, bet kaip nors išsikapstysim. Aš jau ėmiau džiaugtis, kad blogumai mano silpnėja, bet va vakar vėmiau... Jau laukiu nesulaukiu, kad pasibaigs ta pekla...

Oplia bigsmile.gif Taigi puikios naujienos. Suprantu, kad nerimo daug. Aš pati taip noėjau pastoti, o kai pastojau tai tiek baimių visokių. Kaip, kas, ar aš sugebėsiu, ar pavyks, o kiap S, juk jai dar tiek dėmesio reikia, o dar tie pykinimai į neviltį varo. Bet kai tik pagerėja, tai žinau, kad susitvarkysiu,kad viskas bus ok. Bus ir tau wink.gif Ramybės!
Atsakyti
QUOTE(*Strazdane* @ 2013 05 03, 13:28)
Sveikos
Buvaom su S išvykę pas mano sesę pasisvečiuot ir apsirgo S. Temperatūra, sloga, bet kaip nors išsikapstysim. Aš jau ėmiau džiaugtis, kad blogumai mano silpnėja, bet va vakar vėmiau... Jau laukiu nesulaukiu, kad pasibaigs ta pekla...

Oplia  bigsmile.gif Taigi puikios naujienos. Suprantu, kad nerimo daug. Aš pati taip noėjau pastoti, o kai pastojau tai tiek baimių visokių. Kaip, kas, ar aš sugebėsiu, ar pavyks, o kiap S, juk jai dar tiek dėmesio reikia, o dar tie pykinimai į neviltį varo. Bet kai tik pagerėja, tai žinau, kad susitvarkysiu,kad viskas bus ok. Bus ir tau wink.gif Ramybės!



O su S irgi taip pykino?
Atsakyti
Tikrai, kad pavasaris... wub.gif

Siryt prazydo vysnia ir net obelis po langu isskleide nedrasius pirmus ziedelius wub.gif

O as neistverusi pasidariau Bitutes testa ir isryskejo neryskus II... pasimeciau... nulekiau i Geromeda ir jau turiu rezultatus, tik nezinau, ar dziaugtis ar ka daryt, kaip ir pirmasyk, vel suzinojau be proto anksti, pagal normas 2-3 sav. hcg 335, prg 48,7, nors pagal vieninteles po nestumo mmm, turetu buti 6-7 sav.

Visoms grazaus mamu savaitgalio!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Myciute: 03 gegužės 2013 - 12:36
Oplia, pykino ir su S, bet ne taip stipiai...

Myciute bigsmile.gif Skaičiukai gražūs. O pagal mmm nelabai apsimoka skaičiuoti, nes juk nežinai kada O tiksliai buvo, juk dar net ciklas pas tave nabuvo nusistovėjęs.
Atsakyti
QUOTE(*Strazdane* @ 2013 05 03, 14:07)
Oplia, pykino ir su S, bet ne taip stipiai...

Myciute  bigsmile.gif Skaičiukai gražūs. O pagal mmm nelabai apsimoka skaičiuoti, nes juk nežinai kada O tiksliai buvo, juk dar net ciklas pas tave nabuvo nusistovėjęs.

4u.gif kad palengvetu tau smile.gif
Atsakyti
Oi,kiek naujienu! wub.gif Sveikinimai Oplia ir Myciute wub.gif Oplia baimes ir nerimai cia del netiketumo,del hormonu,bet paskui tukstancius kartu dziaugsies kad tas vaikutis yra,patikek wub.gif O beje,kiek tau metu? Nes man tokia jauna atrodei,kai matemes bigsmile.gif

Ana-marija, labai dziaugiuosi,kad planuojate dar karta bandyti,kad neprarandi vilties wub.gif Tikrai nesi bloga ar kalta,kad nori antro vaikelio,nes juk mums ideta Dievo ta meile vaikams wub.gif O ligos ateina ir pas gerus zmones, toks jau sugadintas sis pasaulis... o vaikai ji praskaidrina wub.gif Is tiesu,tai tik turedama vaiku pradejau geriau suprasti Dieva,kodel ir kaip Jis mus aukleja, moko, veda teisingu keliu, myli ir liudi,del musu nuklydimu,bara,bet vis tiek be galo myli wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Gaja*: 03 gegužės 2013 - 13:30
Sveikos,
Oplia, aišku vienareikšmiškai tik džiaugtis reikia tokiu stebuklu wub.gif Aš tokio stebuklo sulaukus tai devintam danguj būčiau smile.gif Sveikinu thumbup.gif

Myciute, laikau kumščius, kad viskas būtų Ok ir skaičiukai tik augtų mirksiukas.gif
Atsakyti