Įkraunama...
Įkraunama...

*Vilniečių senbuvių namučiai*

Aš čia ne į temą, tiesiog dabar pamačiau eilinį straipsnį apie gimdymus namuose ir įdomu jūsų nuomone. Ar jūs rinktumėtės gimdyti namie?
Atsakyti
QUOTE(Levanda81 @ 2013 04 10, 13:03)
Aš čia ne į temą, tiesiog dabar pamačiau eilinį straipsnį apie gimdymus namuose ir įdomu jūsų nuomone. Ar jūs rinktumėtės gimdyti namie?

As jokiais budais, namuose nera visos reikiamos aparaturos, jei kokios komplikacijos, grieztai neeee, ypac, kaip taip sunkiai sekesi pastot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Levanda81 @ 2013 04 10, 03:03)
Aš čia ne į temą, tiesiog dabar pamačiau eilinį straipsnį apie gimdymus namuose ir įdomu jūsų nuomone. Ar jūs rinktumėtės gimdyti namie?


As taip pat ne! Kodel turim grizt i viduramzius? Tai gal dar dantis pradekim taisytis namuose- prisirisi prie duru, trukteli ir nebeskauda? lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Mes vakar buvom kirpykloj, nes E jau kirpciai i akis lindo, nukirpo, issedejom, bet tokia apipesiota atrodo, nors vistiek gerai, kad bent i akis nebelenda mirksiukas.gif

As taip pat Atilojos, Aniko, Irenes pasiilgstu, daznai apie jas pagalvoju ax.gif Kazkada net sapnavau Atiloja su pilvu thumbup.gif nestuke.gif Jei geri rezultatai po LIT'o, tai gal jau greit? rolleyes.gif
Atsakyti
Tikrai taip, ir aš tokios pačios nuomonės, kad tai grįžimas į viduramžius. Kažkaip anksčiau senovėje buvo sakoma, kad gimdanti moteris yra viena koja karste. O tai reiškia gimdymas be jokios med. pagalbos gali baigtis bala žino kaip net jei nėštumas buvo idealus. Tai iš kur tos moteriškės taip savim pasitiki, kad nieko nenutiks gimdymo metu ar iškar po jo? Aš kažkaip galvoju, kad tarp mūsų, kurios ilgai laukė ir tebelaukia savo stebuklėlų neatsiras tokios drąsuolės natūralistės, kuri norės namie gimdyti. O gal aš klystu?
Atsakyti
Sveikos,

registruojuos... 4u.gif

Levandut, as tai irgi nedrysciau namie.. nedrasu, baisu..ir .t.t..t ax.gif
Nors kita vertus, kita puse, kaip tik teigia, kad didziosiose salyse issivysciusiose dauguma moterų gimdo namuose, i r būna budinti brigada, jeigu ką.. tai lyg ir nieko vaizdas, saugu, namie, o namie ir sienos padeda..Tai už tokią teisę dabar ir kovoja moterys LT..

Nors ligoninėje negavome nei geros priežiūros, nei patarimų i r palaikymo, i rprisiminimai ne kokie..bet psichologiškai drąsiau, blogiausiu atveju, rėksi per visą kolidorių kol kas nors išgirs... lotuliukas.gif

tiesiog aš asmeniškai, dar ne tokia užkietėjus natūralistė.. ax.gif
Atsakyti
Levanda, nezinau ar tau teko matyti 15min.lt vaizdo medziaga, kuria jie ikele kartu su straipsniu apie gimdyma namuose, tai ten moteris ne tai kad namuose, o gamtoj, ant akmenuku upelyje gimde, dar pastebejau pro sali praplaukiancia gyvate doh.gif doh.gif doh.gif Tai dabar galvoju, jei jos jau tokios naturalistes, kodel neiseina i miskus gyventi be jokiu patogumo ir t.t.??? g.gif

As sutikciau namie tokiu atveju, jei prie manes budetu puse ligonines, bet kazin ar galeciau atsipalaiduot. Man sunkumu nesutaro nuvaziuot i ligonine ir pagimdyt ten, kur reikia, nes maza kas tam vaikui gali buti, o mano maziukui buvo, ne iskart, po kiek laiko pasirode tas jo nepraeinamumas, o jei nebutume ligoninej, tai neaisku, kaip viskas baigtusi.
Atsakyti
QUOTE(Levanda81 @ 2013 04 10, 14:03)
Aš čia ne į temą, tiesiog dabar pamačiau eilinį straipsnį apie gimdymus namuose ir įdomu jūsų nuomone. Ar jūs rinktumėtės gimdyti namie?

Na aš neesu labai kategoiriška šituo klausimu. Jei moteris priisima visą atsakomybę ir jei ji galės atleisti sau už tai, jei kažkas negero įvyks, manau tai yra jos sąžinės laisvė ir teisiė. Pati taip turbūt niekada nesirinksiu gimdyti, bet ir nemtau nieko blogo jei kažkas taip renkasi. O beje tai visai nėra grįžimas į viduramžius, ypač Lietuvoje, kur akušerija skaičiuoja gal kiek daugiau nei šimtą metų. Manau, kad ne vienos iš mūsų jei ne močiutės, tai prosenelės tikrai gimdė namuose.
Šiaip dabar labai madinga darosi ir neskiepyti vaikų, ir vėl maitinti MP ilgai, ir naudoti vystyklus, o ir žmonės statosi namus iš mėšlo kažkur laukuose miškuose, gyvena be elektros, propoguoja vegetarizmą, veganizmą, žalaivalgystę.. Ir manęs asmeniškai tai neveikia. Jei tik jie yra laimingi, tegul...
Atsakyti
QUOTE(Levanda81 @ 2013 04 10, 14:03)
Aš čia ne į temą, tiesiog dabar pamačiau eilinį straipsnį apie gimdymus namuose ir įdomu jūsų nuomone. Ar jūs rinktumėtės gimdyti namie?


As tiesa pasakius jei tik butu galimybe gimdyti namuose saugiai, kai prie taves budi asmeniskai pakviestas med personalas, turetu aparatura stebeti vaiko bukle ir jei butu galimybe jei ja atlikti extra cp (nuvaziuoti i ligonine) labai noreciau namuose. Tiesiog labai purte nuo ligoniniu patirties, kai teko saremiauti 4vieteje palatoje prie ligoniu ir lankytoju nes neleido i gimdykla ir kolidoriuose nakti, personalo abejingumas etc. Antra karta nenorejau labai i ligonine, iki paskutiniuju norejau kuo ilgiau isbuti namuose. Gal yra kokiu nors draugisku gimdyvems ligoniniu, bet mane kolkas nuo musu ligoniniu purto blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Strazdane* @ 2013 04 10, 16:34)
Na aš neesu labai kategoiriška šituo klausimu. Jei moteris priisima visą atsakomybę ir jei ji galės atleisti sau už tai, jei kažkas negero įvyks, manau tai yra jos sąžinės laisvė ir teisiė. Pati taip turbūt niekada nesirinksiu gimdyti, bet ir nemtau nieko blogo jei kažkas taip renkasi. O beje tai visai nėra grįžimas į viduramžius, ypač Lietuvoje, kur akušerija skaičiuoja gal kiek daugiau nei šimtą metų. Manau, kad ne vienos iš mūsų jei ne močiutės, tai prosenelės tikrai gimdė namuose.
Šiaip dabar labai madinga darosi ir neskiepyti vaikų, ir vėl maitinti MP ilgai, ir naudoti vystyklus, o ir žmonės statosi namus iš mėšlo kažkur laukuose miškuose, gyvena be elektros, propoguoja vegetarizmą, veganizmą, žalaivalgystę.. Ir manęs asmeniškai tai neveikia. Jei tik jie yra laimingi, tegul...

Na taip tai jų teisė rinktis tokį gimdymą. Bet kokios kūdikio teisės ?

Mano a.a. močiutė du kartus pagimdė dvynukus. Ir tik mano mama liko gyva - viena iš tų keturių kūdikių. Tai ar ne grįžimas atgal, rizikuokant kūdikio gyvybe? Jei jau nori urvuose gyvent, žoles valgyti, ok aš tikrai ir nieko prieš manęs tai nei kiek neliečia. Bet man visiškai nesuprantama iš kur jos taip savimi pasitiki ir galvoja, kad viskas pavyks be komlikacijų? Ir galės sau atleisti už tai.
Atsakyti
Na mano mama ligoninėje dvynukus pagimdė, bet, deja, jie neišgyveno. Kūdikiai neišgyvena nebūtinai dėl to, kad pagimdyti buvo ne ligoninėje. Dažnai ir dabar atsitinka nelaimių ligoninėse ir medicina ne visada gali padėti.
O ar tau Levanda būtina tas moteris suprasti? Juk jos renkasi taip, tu renkiesi kitaip...
Atsakyti
Laba diena, nu ir stebuklas mano namuose. Griztu po darbo ogi amarile prazydus net ir ziedo nemaciau, o ji pas mus jau as nzn kiek metu gal 4 kokius ir NE KARTO dar nezydejo. Musu M uzejes ne ne ne periodas, oziu vaje vaje kiek, ypac kazkodel po darzelio didziausias protestas viskam buna. g.gif o del Strazdanes as manau kad bus broliukas smile.gif
Atsakyti
Amelyt, girdejau, kad kai ilgai nezydejusios geles prazysta, tai gyvenime vyksta kazkokie pokyciai. Gal tau tie matyti gandrai ka nors buria, nes pas mus per mano nestuma kaktusai pradejo zydet kaip pasiute. Ko labai ir linkeciau!

Atsakyti