Įkraunama...
Įkraunama...

*Vilniečių senbuvių namučiai*

QUOTE(AnaMari @ 2013 04 29, 15:07)
Dekuj, kad klausi wub.gif Lyg ir baigesi, man atrodo cia gimdos kaklelis mano "papokstavo" doh.gif

O kokio ilgio tavo ciklai budavo? g.gif Man po gimdymo kazkaip is pradziu sutrumpejo ciklai, paskui vel pailgejo doh.gif As manau, kad gal tiesiog ciklas dar neisivaziavo g.gif

budavo apie 35 d. smile.gif
Atsakyti
Drovute, labai uzjauciu del netekties....
Atsakyti
Sveikos,
O tu Myciute jau nebemaitini? Aš tai kai vis dar maitinu, tai mano ciklas po gimdymo vis dar labai pailgėjęs, tikiuosi kai nustosiu, atsistatys ir sutrumpės smile.gif
Atsakyti
ana-marija, jūsų až pilna, negaliu parašyt laiško 4u.gif

jei kuri turite ana-marija[B] kitus kontaktus, prašau informuokite ją, kad jos až pilna 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimulytė @ 2013 04 30, 17:34)
Sveikos,
O tu Myciute jau nebemaitini? Aš tai kai vis dar maitinu, tai mano ciklas po gimdymo vis dar labai pailgėjęs, tikiuosi kai nustosiu, atsistatys ir sutrumpės smile.gif


Rimulyte, mmm atsirado pora savaiciu iki maitinimo pabaigos... Vis dar laukiu antruju, nors noreciau, kad jos nusikeltu dar bent metams blush2.gif
Atsakyti
Tai Myciut tikiuosi taip ir bus smile.gif Aš tai labai norėčiau per vasarą pastot smile.gif Tada dar mažąją paauginčiau ir į darbą dar negrįžčiau, nes būsiu blogas darbuotuojas : grįšiu į darbą ir darysiu viską, kad kuo greičiau susilaukt antro leliaus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimulytė @ 2013 05 01, 21:45)
Tai Myciut tikiuosi taip ir bus smile.gif Aš tai labai norėčiau per vasarą pastot smile.gif Tada dar mažąją paauginčiau ir į darbą dar negrįžčiau, nes būsiu blogas darbuotuojas : grįšiu į darbą ir darysiu viską, kad kuo greičiau susilaukt antro leliaus biggrin.gif


to ir palinkesiu 4u.gif

o man atrodo tuoj tuoj parsibels nelabosios, ech... ax.gif 47 c.d. tai maniau jau tikrai uztruko, sakiau vel testa gadinsiu... se tau kad nori...
Atsakyti
Sveikutes smile.gif

QUOTE(Myciute @ 2013 05 02, 10:16)
to ir palinkesiu  4u.gif

o man atrodo tuoj tuoj parsibels nelabosios, ech...  ax.gif  47 c.d. tai maniau jau tikrai uztruko, sakiau vel testa gadinsiu... se tau kad nori...


Neliudek, kai maziausiai tikesies tai ims ir pasiseks nestuke.gif kaip ir daugumai kurios suka/o antra ratuka drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mergaites, ar gali NT buti blogas ir rodyti II ??????? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(oplia5 @ 2013 05 02, 14:09)
Mergaites, ar gali NT buti blogas ir rodyti II ??????? blink.gif

Negali bigsmile.gif Pakartok! bigsmile.gif
Atsakyti
Rytoj ryte pakartosiu. Oi, prisizliumbiau, nes nezinau, noriu as nestuke.gif ar nenoriu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(oplia5 @ 2013 05 02, 14:33)
Rytoj ryte pakartosiu. Oi, prisizliumbiau, nes nezinau, noriu as  nestuke.gif  ar nenoriu  blink.gif

Hormonai, cia aisku, kad nori thumbup.gif O del ko tokios abejones?
Atsakyti