Įkraunama...
Įkraunama...

*Vilniečių senbuvių namučiai*

Drovut, užjaučiu 4u.gif
Atsakyti
Drovut, uzuojauta tau ir jusu seimai 4u.gif Stiprybes jums visiems ir ypac tau ramybes del leliuko console.gif
Atsakyti
Drovute, uzuojauta tau ir seimai, laikykites...
Atsakyti
Drovute - uzuojauta Tau ir visai tavo seimai, laikykis mieloji...
Atsakyti
Drovute, uzjauciu, stiprybes jums visiems sia nelengva valanda 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AnaMari @ 2013 04 27, 22:44)
Drovute, stiprybes jusu seimai console.gif



QUOTE(Pelenuroze @ 2013 04 27, 23:05)
Drovute, uzuojauta verysad.gif



QUOTE(Adrija1 @ 2013 04 27, 23:21)
Vaje,  mieloji, labai labai uzjauciu.. Zinau si skausma..  verysad.gif Gerai, kad bent anukeli suspejo pamatyti  4u.gif Laikykis! Uzuojauta didziule!  4u.gif



QUOTE(Rute @ 2013 04 27, 23:53)
Drovut, užjaučiu  4u.gif



QUOTE(*Gaja* @ 2013 04 27, 23:59)
Drovut, uzuojauta tau ir jusu seimai 4u.gif Stiprybes jums visiems ir ypac tau ramybes del leliuko console.gif



QUOTE(*Strazdane* @ 2013 04 28, 09:48)
Drovute, uzuojauta tau ir seimai, laikykites...



QUOTE(irute1984 @ 2013 04 28, 12:12)
Drovute - uzuojauta Tau ir visai tavo seimai, laikykis mieloji...



QUOTE(J01 @ 2013 04 28, 12:17)
Drovute, uzjauciu, stiprybes jums visiems sia nelengva valanda  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Aciu brangiosios mano verysad.gif 4u.gif Jei ne sunus nezinau kaip istverciau verysad.gif
Atsakyti
Drovut laikykis, užuojauta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimulytė @ 2013 04 28, 21:10)
Drovut laikykis, užuojauta  4u.gif

4u.gif nuosirdus aciu 4u.gif
Atsakyti

Labutis mano mielosios wub.gif

visas jus stipriai apkabinu ir niekada jusu nepamirstu wub.gif wub.gif wub.gif

Drovute saulele uzuojauta tau ,laikykis mazut wub.gif

Anamari ka perskaiciau wub.gif tyliai tyliai sveikinu ir labai dziaugiuos del taves wub.gif

kaip jus visos laikotes kas naujesnio
Papildyta:
Strazdanele wub.gif ir tave tyliai tyliai sveikinu wub.gif kaip dziugu del jusu visu wub.gif
Papildyta:
kazi kaip Vaikai sekasi ,kaip ji saulele laikosi,gal zinot ka
Atsakyti
QUOTE(ana-marija @ 2013 04 28, 20:19)
Anamari ka perskaiciau wub.gif tyliai tyliai sveikinu ir labai dziaugiuos del taves wub.gif

kazi kaip Vaikai sekasi ,kaip ji saulele laikosi,gal zinot ka

Aciu labai, dar bijau dziaugtis, nes kai tik pradedu, tai ir atsitinka kas nors negero unsure.gif Sianakt sapnavau sapna, kad buvau pas gydytoja ir ji man sako, kad nestumui 4 savaites, kai turi buri 6, nu zodziu doh.gif
Eisiu ketvirtadieni pas gydytoja ir suzinosiu kaip ten burbulis auga rolleyes.gif

As irgi apie vaikai, pagalvoju, dingo kaip i vandeni unsure.gif
O kaip tu pati, kas naujo? bigsmile.gif

Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif

Drovute, uzuojauta del tevelio! unsure.gif

Ana Mari, kaip jauties, baiges tepliojimai?

O as noriu su jumis pasitarti. Po gimdymo nelabosios atsirado beveik po metu... Gausios, skausmingos. Tai buvo kovo 16 d. Iki siol naujo ciklo nesulaukiau, sugadinau kelis testus, bet jie rodo riebu rysku viena pagali... verysad.gif Tai ar man cia suprast, kad nieks nevyksta, ar kad nevyksta O, ciklas dar neatistates ar kaip... Taip noreciau jau apie broli/sese pagalvot... blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(Myciute @ 2013 04 29, 12:27)
Ana Mari, kaip jauties, baiges tepliojimai

O as noriu su jumis pasitarti. Po gimdymo nelabosios atsirado beveik po metu... Gausios, skausmingos. Tai buvo kovo 16 d. Iki siol naujo ciklo nesulaukiau, sugadinau kelis testus, bet jie rodo riebu rysku viena pagali...  verysad.gif  Tai ar man cia suprast, kad nieks nevyksta, ar kad nevyksta O, ciklas dar neatistates ar kaip... Taip noreciau jau apie broli/sese pagalvot...  blush2.gif

Dekuj, kad klausi wub.gif Lyg ir baigesi, man atrodo cia gimdos kaklelis mano "papokstavo" doh.gif

O kokio ilgio tavo ciklai budavo? g.gif Man po gimdymo kazkaip is pradziu sutrumpejo ciklai, paskui vel pailgejo doh.gif As manau, kad gal tiesiog ciklas dar neisivaziavo g.gif
Atsakyti