Įkraunama...
Įkraunama...

*Vilniečių senbuvių namučiai*

QUOTE(Rute @ 2013 04 25, 00:13)

Amela, kaip ten tavo drauge? ka supuoja? lengvai gimde?  wub.gif o kaip tu pati? gyva? neuzsikasus?  biggrin.gif

Laba laba, as nusivarius juodai, turbut gyvenime tokia nebuvau. Apie darba patylesiu, tiesiog jau rasiau pareiskima bet po pokalbio su direktorium pasilikau, tik itariu kad neilgam ir greitu laiku vel prasyma rasysiu isejimui. Drauge supuoja nerealia dukryte, gimde santariskese pas J bet gimdymas nors gan greitas bet sake priskirtas sunkiam. atsigule i ligonine, skatino, nieks nevyko, tai 19.30 vandenys nubego, jai te kazkaip ir ta kamsti bande atidaryt tai nuo tada saremiai ir prasidejo mazdaug ir 00.45 pagimde. mes kadangi dauguma avinu musu kompanijoj labai norejom dar vieno avinuko, tai juokemes kad spejo nes 20d paskutine avino diena smile.gif bet toookia meilute negaliu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(AnaMari @ 2013 04 25, 19:16)
Tai gal jau einat ta linkme? bigsmile.gif

Labai norėčiau, bet su gydytojų ir vaistų pagalba tai nieko nedarom... tik šiaip nesisaugom ir tiek, kaip aš juokiuosi kai turėsiu 5 vaikus, gal ir pradėsiu galvot apie saugojimąsi smile.gif Aš vis dar maitinu ir daug, nepasiduoda mano mažoji mažinimui kartų, aš vis tikiuosi, kad ateis laikas, kai pati atsisakys, na jau sakiau nuo gegužės ar bent jau nuo antrojo gimtadienio imsiuos aktyvių veiksmų, kad atpratint nuo MP. O šiaip tai kol kas ciklas labai ilgas, pas mane iki gimdymo toks ilgas nebuvo, na vis nurašau ant to, kad maitinu... Kadangi iki rudens žadu pasedėt namie, nors jau ir nemokės pinigėlių, tai pas Odetą greičiausiai pradėsiu vaikščiot tada, kai grįšiu į darbą... Odetą tai sakė, kad po gimdymo kai jau nusistovės pastovus ciklas tai kelis ciklus pastebės ar yra geresnių pokyčių be stimuliacijų... Jei nebus tai žadu iš karto prašyt, kad skirtų metforminą kartu su stimuliacijom... O šiaip s jau sapnavau , kad laukiuosi smile.gif ir sesers anyta sapnavo mane neščią, ir gandrą skrendantį mačiau, bet vis dar tylu smile.gif Nieko vis vien dar būtinai bus ir antras, ir trečias, bent aš to labai tikiuosi smile.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites smile.gif

Tylu, ramu čia. Gelbėkit, reikia gražių žodžių tėvukui 60 proga, šiandien šventė, pradėjau ieškot internete, tai sveikinimai tokie, kad vos ne viskas gyvenimas baigtas, ruoškis anapilin... Iš širdies tai aš ir taip galiu pasakyt ką nors gražaus, bet tėvukas labai jau pergyvena dėl to savo jubiliejaus, sakė paskutinis jubiliejus kai daro didelę šventę, tai nori kad būtų viešos kalbos, sveikinimai, tai sakau reikia pasirašyt ką nors gražaus ant atviruko ir jei ką paskaityt...
Atsakyti
Labas rytas, nu tikrai mistika namuose vyksta. Ta amarile vienas ziedas nuzydejo kitas islindo. Siand ziuriu kaktusas apsiziedaves bigsmile.gif ko irgi nezinau kiek metu nebuvo, tiksliau nei kart nebuvo. Nu patikeciau jusu tais burtais, nu bet gi 3cd g.gif na bet vistiek nudziugino tie ziedai mane, o kaktusas toks visas neaisku koks as jau ji ir ismest galvojau nes nezinau kaip persodint, o jis va kaip pasirode visu grazumu smile.gif
Atsakyti
Geles visad issigasta,kai oasakau ismesiu, staiga atsigauna, suzydi... lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu ka mergytes nebeturiu tecio verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Drovute @ 2013 04 27, 20:19)
Nu ka mergytes nebeturiu tecio verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

laikykis Drovute,stiprybes Jums verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Drovute @ 2013 04 27, 19:19)
Nu ka mergytes nebeturiu tecio verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

verysad.gif Daug stiprybes tau, laikykis del savo stebuklellio, o tevelis saugos jus is dangaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amela @ 2013 04 27, 21:29)
laikykis Drovute,stiprybes Jums  verysad.gif



QUOTE(musyte @ 2013 04 27, 22:32)
verysad.gif Daug stiprybes tau, laikykis del savo stebuklellio, o tevelis saugos jus is dangaus 4u.gif


Aciu mergytes verysad.gif 4u.gif
Atsakyti
Drovute, stiprybes jusu seimai console.gif
Atsakyti
Drovute, uzuojauta verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Drovute @ 2013 04 27, 09:19)
Nu ka mergytes nebeturiu tecio verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif


Vaje, mieloji, labai labai uzjauciu.. Zinau si skausma.. verysad.gif Gerai, kad bent anukeli suspejo pamatyti 4u.gif Laikykis! Uzuojauta didziule! 4u.gif
Atsakyti